BezpiecznaCiaza112023

zobaczcie ten aktykuł!

13 lata 2 miesiąc temu #52756 przez sylwus136

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52758 przez alutka1011
Masakra już z pewnością nie kupie nic z gerbera!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52762 przez kaśku
zawsze czytam skład produktu :o
zwróćcie uwagę na soki, napoje i nektary. Napój to największe badziewie, nektar juz mniejsze. tylko 100% sok jest ok.
Czasem w napojach stosuje sie aspartam - taki zasładzacz, powoduje raka mózgu u szczurów.
Naprawdę zachęcam do świadomego kupowania. Pierwszy wypad do sklepu to okolo 2 godzin ze względu na czytanie opakować, jednak jak juz macie produkty które są ok to zwykle idzie tylko po nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52775 przez Mirella
od dawna mówiłam że słoiczki to świństwo.... i nie myslcie że tylko gerbera, poczytajcie i inne. To samo jest z całą resztą. W gorszych jogurtach jest żelatyna wieprzowa, wiedziałyście? A na opakowaniu stoi jak byk.
Gerber pewnie spełnia normy, tylko kto te normy ustalił???
Kiedyś ktoś mi przyniósł słoiczek z mięsem idnyka, teoretycznie tylko z mięsem. Jak przeczytałam skład to się okazało że mięsa jest 30 %...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52777 przez natmur11
no i tyle na ten temat, wole sama ugotowac niz dac dziecku mieso z obrobki mechanicznej a raczej nie mieso tylko odpadki zwierzece:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52779 przez sylka
Dlatego ja zawsze czytam etykiety na produktach i jak tylko coś wzbudzi mój niepokój nie kupuję. Jak tylko zaszłam w ciąże to nastawiłam się że będę sama gotować maluszkowi. Dla mnie to nie problem a przynajmniej wiem co dziecku podaję. Po tym artykuje na 500% jestem pewna ze słoiczka mu nie podam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52795 przez sylwus136
ja słoiczków nie kupuje jak juz pisałam w innym temacie.
Dla mnie no nie są czymś super.
Wiadomo dla wielu mam wygoda.Kupujesz podgrzewasz i juz sie nie martwisz a smak jest po prostu okropny.
Wstawiłam aktykuł bo moja mama mi go dzisiaj podesłała i lepiej żeby inne mamy wiedziały.

dużo jest aktykułów gdzie piszą ze cos jest a tego nie ma.Np. w parówkach tych bardzo tanich z marketu jest napisane "parówki wieprzowe" czytasz z tyłu i masz mieso wieprozowe 8%, mięso oddzieone mechaniecznie ileś tam procent,i czasem nawet się zdarza że w parówce wieprzowej jest kuczak, zmielone podroby i inne takie blee.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #52796 przez _aga86_
Szok. Ciekawe tylko czemu nie wycofali ich ze sklepow. Ja naszczescie nie kupowalam nigdy z gerbera tylko Hipp organic. Ja juz nie wiem co jest zdrowe, a co moze zaszkodzic. Czlowiek robi wszystko, zeby podawac dziecku to co najlepsze, a pozniej wychodza takie art. i mozna zglupiec. To samo bylo z wit. D3 dla maluchow, ktore wycofali z aptek (naszczescie ja uzywalam zupelnie innych). Pewni jedzenia moga byc tylko Ci co maja swoje dzialki i Ci co maja "wlasne" mieso ... NIKT POZA TYM !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52797 przez alutka1011
Ja zupki też raczej gotuję a co z deserkami?Jak myślicie w deserkach też są takie jakieś świnstwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52799 przez _aga86_
teraz jeszcze nic o nich nie wiadomo, ale za chwile znowu moze okazac sie, ze sa szkodliwe :P Nie no nie ma co wpadac w paranoje- uwazam, ze skoro byloby tak zle wycofaliby te produkty. Ja juz raczej nie podaje sloiczkow, ale zdarza sie, ze jak wychodzimy to daje je Julce, bo u kogos nie bede gotowac. Ale teraz to juz sama nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #52883 przez jedynaczka
kurcze.. jak dobrze że moje dziecko nie akceptowało słoiczków :)
nie pozostaje nam nic innego jak czytać i jeszcze raz czytać etykietki i nie wierzyć żadnym reklamom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #53186 przez kaśku
co do deserków to nie wiem. czytajcie opakowania, ale nie popadajmy w paranoję - nie chce mi się wierzyć, że pewnego dnia nie pójdziecie z młodymi na happy meal`a ;) albo samo nie kupi sobie czipsików w szkolnym sklepiku.
Jak coś jest ewidentnie ble i szkodliwe to wiadomo: stop!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl