BezpiecznaCiaza112023

Kiedy jest czas żeby skończyć z cycem ?

11 lata 1 tydzień temu #625412 przez Lulka
Ja postanowiłam karmić do roku czasu - wydaje mi się to optymalny moment kiedy można malucha odstawić, jednak gdy miaj 10 miesięcy to jadł z cycya tylko w nocy i po prostu mnie jest tak wygodnie więc go karmię aż przestanie się budzić w nocy :) a ma już 13 miesięcy więc liczę że ten czas za chwilę nadejdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625484 przez madziaska
Szczerze, to nie liczylabym na to ;) Mysle, ze jak maluch je tylko w nocy, to staje sie to dla niego przyzwyczajeniem. W tym wieku dziecko nie potrzebuje juz jesc w nocy, nie jest glodne, potrzebuje tylko cycusia. U nas bylo to samo :) Od 8 miesiaca do 12 cyc tylko w nocy. Niestety to sprzyja powstaniu prochnicy, wiec ja zastanowilabym sie czy samemu tego nie skonczyc :) My tak zrobilismy i mala juz nie budzi sie w nocy, wiec nie potrzebuje jesc, chciala tylko cycysia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #625583 przez czarnula0609
Cześć dziewczyny
Z tym karmieniem to jest różnie.
Pierwszą urodziłam córkę i karmiłam ją tylko 3 miesiące bo nie miałam pokarmu i się nie najadała.
A synka planowałam karmić rok, a karmiłam 3 lata. I jaka to wygoda.
Nie powiem było to dla mnie uciążliwe , ale nie pracowałam więc mogłam mu się poświęcić.
Do 1,5 roku to było karminie ,a póżniej cycek był lekarstwem na wszystko.
Ale za to nie było problemu zbutelką ani smoczkiem których wogóle nie używałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #627035 przez slowiczek
nooo, samo z siebie to raczej nie przestanie się budzić jeśli będzie dalej karmione piersią :blink: u mnie automatycznie, odstawiłam pierś, były 2-3 noce przejściowe kiedy budziła się z przyzwyczajenia i skończyło się jakiekolwiek budzenie się w nocy i na jedzenie też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl