BezpiecznaCiaza112023

przepisy dla matek karmiących

13 lata 2 miesiąc temu #67136 przez makaja
Od ponad miesiąca jestem szczęśliwą mamusią przekochanego Miłoszka i karmię piersią:D
tylko niestety od tego czasu non stop jem to samo: buraczki, marchewka ew. sałata lodowa. kasze ziemniaczki i makarony..... musze powiedziec, że troszkę juz mi się to menu nudzi, więc proszę jeśli macie ciekawe pomysły piszcie.... :D będę wdzięczna za każdy nowy przepis

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67156 przez martela89
Jeżeli mały nie ma kolek to próbuj już wprowadzać po kolei wszystko,ale powoli i patrz jak mały reaguje. Moja miała 3mies jak ja jadłam już wszyściutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67157 przez makaja
danie na dzis: polędwiczki wieprzowe, makaron z pszenicy durum, sałata lodowa i pomidorki cherry :D wymieszane z oliwą z oliwek i odrobina soczku z cytryny
mam nadzieję, że będzie smaczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67159 przez martela89
Ja szybko zaczęłam jeść wszystko bo waga mi spadała,a nie chciałam być znowu taka chuda jak przed ciąża(i tak jestem :lol: ) i wydaje mi się ,że lepiej jest jak najwcześniej przyzwyczajać malucha do normalnego jedzenia i picia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67163 przez makaja
tylko Miłek niezbyt toleruje moje ulubione dania.... niestety ma potem bolosci brzuszkowe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67165 przez martela89
No to niestety musisz uważać.

Moja nawet tolerowała colę jak piłam jak miała tydzień :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67177 przez Mirella
ja urodziłam na wiosnę, wiadomo, wszelkie owoce były zabronione, poza tym to chyba wszystko jadłam, to znaczy ja i tak nie jem mięsa więc o tym nie było mowy, tylko gotowałam na parze żeby to zdrowe było, no i żeby na początku nie smażyć. Praktycznie od początku piłam słabą kawkę.
Mięsko na parze też się da zrobić :D

no to zależy co to są te Twoje ulubione dania, fastfoody raczej odpadają :P no ja na frytki też trochę poczekałam, fakt

jest taka teoria że matka karmiąca może jeść absolutnie wszystko, no ja się z tym nie zgadzam szczerze mówiąc, chociaż to opinia specjalisty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67180 przez Manga
Żadnych specjalnych przepisów nie podam, bo jadłam w zasadzie wszystko i tylko obserwowałam, czy z brzuszkiem i skórą synka jest wszystko ok. Na początku nie jadłam tylko kapusty, grzybów i cytrusów, a potem i to wprowadziłam do menu.

Ważne by jeść zdrowo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67204 przez martela89
Mirella napisał:

ja urodziłam na wiosnę, wiadomo, wszelkie owoce były zabronione, poza tym to chyba wszystko jadłam, to znaczy ja i tak nie jem mięsa więc o tym nie było mowy, tylko gotowałam na parze żeby to zdrowe było, no i żeby na początku nie smażyć. Praktycznie od początku piłam słabą kawkę.
Mięsko na parze też się da zrobić :D

no to zależy co to są te Twoje ulubione dania, fastfoody raczej odpadają :P no ja na frytki też trochę poczekałam, fakt

jest taka teoria że matka karmiąca może jeść absolutnie wszystko, no ja się z tym nie zgadzam szczerze mówiąc, chociaż to opinia specjalisty


A ja się zgadzam bo jem wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #67250 przez makaja
moj obiadek był przepyszny. hmmm ciekawe co jutro upichce... czekam na Wasze propozycje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #68421 przez makaja
dzisiaj troszkę poszalałam z czekoladkami.... mam nadzieję że żadna alergia się nie pojawi, oprócz tego wciągam ogóreczki kiszone ale to chyba nie szkodzi ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70801 przez miskiewicz88
JA JEM PRAKTYCZNIE WSZYSTKO OPROCZ WZDYMAJACYCH...JAK MAM OCHOTE NA CZEKOLADE TO ZJEM 2-3KOSTKI I MALEJ NIC NIE JEST:)A OBIADY JADAM WSZYSTKIE, BEZ SPECJALNYCH OGRANICZEN:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=17013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70916 przez makaja
u mnie dziś w menu były ruskie mniam mniam, mam nadzieję że nie szkodliwe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #70926 przez Martynka__89
Ja uważam, że jeść można wszystko ale z umiarem i obserwacją dziecka czy to co wprowadzamy do diety nie szkodzi maluchowi.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #72111 przez makaja
no dobrze załóżmy, że jem wszytko po troszeczku:P to po jakim czasie może wyskoczyć alergia???? bo milkowi wyskoczyła i nie wiem czy z czymś przesadziłam, czy to zwykłe potówki.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl