Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Czy jestem dziwna bo chce karmić piersią

4 lata 7 miesiąc temu #773694 przez Iwona23
Witam serdecznie parę dni temu usłyszałam od mojej "przyjaciółki" która ma dwójkę dzieci że jestem głupia że chce karmić synka piersią że mamy 21 wiek i że karmienie piersią to zbędna strata czasu i energii że teraz to są po to mleka modyfikowane żeby kobieta nie była uwiązana do dziecka Co wy na to mnie trochę wyprowadziło to z równowagi ponieważ uważam że mleko matki to mleko matki i nic go nie zastąpi a po za tym dlaczego mam płacić za coś co mam w sobie za darmo ? Rozuminiem sytuację że ktoś nie może karmić bo nie ma pokarmu itp itd ale jeśli ja tego chce to czy naprawdę jest coś ze mną nie tak ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #773716 przez KarolciaZumba
Hm dziwne podejście tej Twojej kolezanki. Ja karmienia piersią i pomimo tego,że początki były trudne i bolesne cieszę sie że mi się udało. Wspaniała więź tworzy się między matką a dzieckiem :) a co do uwiazania to istnieje takie coś jak laktator i problem rozwiązany :)
Życzę Ci abyś karmila piersia :)

4 lata 7 miesiąc temu #773798 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

4 lata 7 miesiąc temu #774109 przez Iwona23
A z jakich butelek korzystać żeby dziecko nie odzwyczaiło się od piersi ?

4 lata 7 miesiąc temu #774159 przez Katarzynka
Ja karmiłam córke piersią ale też ściągałam i podawałam z butelki i używałam tommee tippee

4 lata 7 miesiąc temu #774200 przez Hania84
To nic dziwnego że chcesz karmić piersią. Każdego to indywidualna sprawa i decyzja. Ja bardzo chciałam piersią karmić...ale niestety nie było mi to dane...w szpitalu jak położna nacisnęła mi na sutki to nawet siara nie chciała leciec. Dlatego moja mała dostawała mleko MM. A jak już moje piersi po 3 dniach zaczęły produkowac mleko to córka przyzwyczaiła się do smoka bo łatwo leciało i nie trzeba było się męczyć :blink: Przy każdym dostawianiu córki do piersi był płacz i wyginanie sie...więc początkowo (przez miesiąc) odciągałam laktatorem i podawałam z butelki swoje mleko...później przyplątało mi się ostre zapalenie obu piersi i brałam antybiotyk i nie mogłam wtedy karmic...az w końcu coraz mniej mleka miałam i odpuściłam....karmię MM i chwalę sobie. Lenka jest silna i zdrowa (jeszcze nie chorowała i oby tak było jak najdłużej...piszę o tym bo często też spotykam się z tezami ze na mleku modyfikowanym dzieci częściej chorują niż na maminym...a to wcale nie prawda...mleko modyfikowane jest teraz bardzo zblizone do mleka matki) :) ładnie przybiera na wadze. Każdy karmi jak chce i jak może :) Nikt nie jest dziwny...ani mamy karmiące piersią ani te co karmią MM :)

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka