BezpiecznaCiaza112023

Jak sobie radziłyście z kryzysem laktacyjnym?

7 lata 5 miesiąc temu #1046331 przez lunatica
Hej! Chciałam was zapytać o kryzys laktacyjny. Przechodziłyście? Co wtedy robiłyście żeby laktacja wróciła do normy? Nie wiem za bardzo jakie mam opcje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046459 przez peper_mint
mnie na szczęście ominęło ale siostra walczyła z kp jakiś czas temu. Lekarka jej wtedy mówiła że takie kryzysy mijają same ale zawsze można sobie na różne sposoby pomóc, chociażby kładąc się z dzieckiem na cały dzień żeby miało stały dostęp do piersi
Podziękowania: magmus88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1046602 przez sedinatka
Grunt to sie nie denerować bo nerwy też nie mają dobrego wpływu na laktację. Jak będziesz dobrej myśli wszystko na pewno będzie ok. Kup sobie femaltiker, pij dwa razy dziennie. To też powinno trochę pomóc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047059 przez lunatica
Ok, dziękuję za odpowiedzi. Jesteśmy już po takim dniu w łózku i rzeczywiście widać poprawę. Femaltiker to jakiś płyn tak? Dostanę bez recepty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047094 przez sedinatka
No niedokładnie płyn. To taki suplement w postaci proszku ze słodem jęczmiennym który wspomaga laktację. Rozpuszcza się go w mleku i po kilku dniach zazwyczaj ta laktacja powinna wrócić do normy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1047110 przez lunatica
To będę w takim razie testować. Liczę na to że coś w końcu ruszy i już mi się te kryzysy nie będą zdarzać bo wszyscy się tylko stresujemy i nic z tego nie wynika :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1052780 przez molka
Ja też to przechodziłam, ale podobno wiele kobiet ma podobny problem. Najgorzej to się wtedy zniechęcić i odpuścić karmienie w ogóle. Trochę cierpliwości i się uda, a dla dziecka mleko mamy jest bardzo ważne. Tu jest filmik o Twoim problemie - http://femaltiker.pl/mama-pelna-piersia-jak-poradzic-sobie-z-problemami/ Warto obejrzeć żeby sobie uświadomić jak to dokładnie działa. :) Powodzenia, będzie dobrze Kochana! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl