BezpiecznaCiaza112023

cc a porod dziecka chorego??

14 lata 4 miesiąc temu #212 przez aganea
Witam,
mam pytanie dotyczące Maleństwa.
mianowicie u mojego Maleństwa stwierdzono tetniaka żyły galena...wiem ze to dośc poważna wada...ale interesuje mnie to jak to wygląda przy porodzie.
wiem ze bede miałą cc na Polnej w Poznaniu..to specjalistyczny szpital wiec Maleństwo będzię pod dobrą opieką...ale co się z nim bedzie działo jak mnie np beda zszywac itd...czy wogole go nie bede widziec..jak to bedzie wygladalo..moze ktos sie orientuje????
w przypadku "normalnych porodow" wiem jak to wyglada...a gdy Maluszek jest chory??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 3 miesiąc temu #215 przez Katarzyna
Witam,

W trakcie cięcia cesarskiego mogą zostać zastosowane dwa typy znieczulenia:
- podpajęczynówkowe lub zewnątrzoponowe;
- ogólne.

W przypadku znieczulenia podpajęczynówkowego lub zewnątrzoponowego ma Pani zachowaną świadomość. Słyszy Pani, to co dzieje się na sali operacyjnej. W takim przypadku jeżeli będzie taka możliwość zostanie Pani pokazane Dziecko. Natomiast kiedy zostanie zastosowane znieczulenie ogólne, nie zobaczy Pani maleństwa. Natomiast Pani Dziecko trafi na oddział intensywnej terapii. Gdy tylko poczuje się Pani lepiej i będzie to możliwe zostanie Pani pokazane Dziecko lub zostanie Pani zawieziona na oddział, na którym znajduje się Pani Maluszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl