BezpiecznaCiaza112023

HCV dodatni

11 lata 1 miesiąc temu #592222 przez AneCiiiik
Hej dziewczyny, czy u którejś z Was podczas ciąży wykryto wirus HCV??? Ja właśnie dzisiaj byłam u ginekologa, posprawdzał moje wyniki badań i powiedział że mam HCV dodatni..
Jestem załamana ;( nie wiem skąd to się u mnie wzieło:( Dostałam skierowanie na cito do poradni chorób wątroby, ide tam w poniedziałek ale strasznie się boję.. Jestem w 21 tygodniu ciąży, mam nadzieję że ten wirus nie wpłynie jakoś na dziecko.. nie wiem co myśleć. Jeśli u którejś też to wykryto lub już wyleczono to dajcie znać i powiedzcie jak to u was wszystko przebiegało..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 tygodni temu #599713 przez madziorskie
Mojej koleżance w drugiej ciąży też tak wyszło!
W pierszej było oki, więc najprawdopodobniej zarazili ją w szpitalu przy cc!!!

Przez ten wirus ciąża musi być rozwiązana przez cc. Później wiem, że będzie miała pól roku na dojście do siebie i karmienie piersią, a potem zacznie leczenie.. niestety nie przyjemne... :(

Wiem też, że dzidzia nie będzie zarażona pod warunkiem, że nie wymiesza się Twoja krew z jej. Dlatego musi być poród cc by nie doszło do właśnie takiego wymieszania.
Jak postępowac to zapewne lekarz Ci powie na wizycie. jeśli masz jakąkolwiek rankę to musiz wszystko robić wrękawiczkach, bo jak ktoś inny będzie miał tez rankę i dotkniesz to możesz zarazić...

Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl