BezpiecznaCiaza112023

Wykonanie badania słuchu

4 lata 7 miesiąc temu #1068987 przez Meliska
Czy ktoś może doradzić w jaki sposób profesjonalnie wykonać badanie słuchu?


ile kosztuje i czy jest możliwość wykonania na narodowy fundusz zdrowia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068992 przez Andreaa
Tak, możesz dostać skierowanie od lekarza rodzinnego albo od lekarza specjalisty No i będziesz musiała swoje odczekac. Jest z tym trochę zabawy i moim zdaniem niewartej, szczególnie, ze prywatnie rownież można wykonać badanie słuchu za darmo.

W salonach Geers jest taka możliwość www.geers.pl - mają tam specjalne kabiny do badania słuchu, w których badanie zostanie wykonane przez profesjonalnego technika.

Na ich stronie jest możliwosć wykonania sobie wstepnego badania słuchu, ale moim zdaniem lepiej będzie na pewno wybrać się stacjonarnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1069003 przez belyanochka
Ostatnio oglądałem program, w którym młodzież ma gorszy słuch, ponieważ większość ludzi stale słucha muzyki przez słuchawki. Dlatego badanie słuchu jest ważne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1069004 przez juliann
Tak, było takie badanie. Ale nie wszystko jest takie złe. W badaniu udowodniono, że słuchawki próżniowe są szkodliwe, jeśli zawierają muzykę przy pełnej głośności i słuchają muzyki przez ponad 4 godziny dziennie. Słuchawki takie jak Sennheiser HD 650 lub Sennheiser HD 25 są bezpieczne dla słuchu. Otwarte słuchawki przekazują mniej gęsty dźwięk do ucha i umożliwiają bardziej równomierne rozchodzenie się fal. Możesz kupić słuchawki na allmega.pl/earphones/ i cieszyć się muzyką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069462 przez Wanda77Wa
Moim zdaniem jeśli tylko odczuwasz jakiekolwiek niepokojące symptomy to nie należy zwlekać z udaniem się do specjalisty. Co prawda w obecnej sytuacji część placówek dopiero przygotowuje się do ponownego przyjmowania pacjentów, ale na przykład na tej stronie www.signia-aparatysluchowe.pl/store-locator/ z łatwością odnajdziesz godnego polecenia protetyka w swojej najbliższej okolicy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069576 przez Quake
Takie badanie powinno się wykonywać regularnie co najmniej co 2 lata.
Podziękowania: KoserCalven

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 miesiąc temu - 3 lata 3 miesiąc temu #1069752 przez KoserCalven
Ilekroć masz okazję zakupić własne kompozycje papieru do zdjęć, w tym momencie w zasadzie musisz udać się tylko na stronę gdzie jest błyskotliwa decyzja i różnej jakości, która będzie odpowiadać wszystkim klientom Palaroid

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070084 przez marysiaaa
À propos uszu, moje drogie czy spotkałyście się może z pojęciem ucho pływaka? Ja dopiero ostatnio o nim przeczytałam. Jakbyście jeszcze nie miały okazji o tym słyszeć, to powiem wam, że jest to rozlane zapalenie przewodu słuchowego zewnętrznego. Korzystając z okazji, warto powiedzieć parę słów o objawach. Otóż moje drogie, wśród objawów wyróżnić możemy ból ucha, swędzenie, a także wycieki. Mnie zaciekawiło, czy można zmniejszyć ryzyko pojawienia się takiej przypadłości. Okazuje się, że można. Powiem wam, że niezwykle ważna jest codzienna higiena. Co interesujące można też stosować zatyczki do uszu podczas pływania oraz stosować preparaty na bazie olejków naturalnych. Jakbyście chciały dowiedzieć się na ten temat więcej, to mogę wam polecić ciekawy artykuł, który sama przeczytałam. Ów materiał można znaleźć na tej www.fonix.pl/bol-uszu/ucho-plywaka stronie w internecie. W mojej ocenie warto sprawdzić. W końcu nigdy nie wiadomo, czy ten problem nie dotknie nas samych, albo kogoś z naszych najbliższych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071697 przez alioolio
możesz na nfz, potrzebne jest skierowanie do poradni laryngologicznej, audiologicznej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071756 przez Verona
Witam Cię,
Na NFZ spokojnie możesz wykonać badania słuchu za darmo. Ja szukałam w Warszawie laryngologa na NFZ i znalałam portal, w którym jest aż 88 laryngologów na NFZ nfz.net.pl/laryngolog/warszawa .
Wystarczy że wpiszesz miasto i specjalizację lekarza i masz wszystko w jednym miejscu. Od adresu po numer telefonu do specjalisty. Powodzenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl