BezpiecznaCiaza112023

NYSTATYNA grzybica w okresie ciąży

13 lata 10 miesiąc temu #20473 przez sylwcia
Witam wszystkie forumowiczki bardzo proszę o pomoc
czy któraś z Was musiała stosowac NYSTATYNĘ dopochwowo w ciąży???
przez jaki okres czasu i jakie dawki??? proszę o odpowiedź PILNE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20518 przez basik_twins
Sylwciu wpisz w google podwójny uśmiech tam jest forum tj o bliźniakach ale tam jest temat grzybicy i to powazny

ja ci linka nie przesle bo mi komp ledwie dziala za duzo nie moge moze tam bedzie cos o nestatynie, pamietam tylko tyle ze duzo kobiet tam mialo wlasnie powarzne problemy z grzybica

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20588 przez sylwcia
niestety nie znalazłam tyle tu jest wątków będę jeszcze szukac ale dzięki basik Ty to jesteś wszędzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20638 przez sara125
sylwcia ja od 28 tyg ciazy prawie do konca mialam nawracajace infekcje grzybicze pochwy...nystatyne bralam tyle ile lekarz zalecil ale u mnie to bylo doslownie tak ze bralam leki skonczyly sie tydzien spokoj potem znow grzybica. od 31 tyg mialam post seksualny a to wtedy dla mnie byl koniec swiata bo w ciazy to ja niczym nimfomanka bylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20648 przez basik_twins
Oj.... bo ja to np mam tak ze jak mnie cos meczy post zakladam to tak bardzo pragne zeby w [pol godziny najlepiej bylo iles podpowiedzi a to sie tak nie da przeciez :)

No i tak jak cos wiem czy slyszalam to pisnem zeby ktos cos juz mial w razie czegoś...

a w ogole gaduła straszna jestem a najdziwniejsze jest to ze moj to we mnie uwielbia

jak mam ciche dni to sie złości i mówi "kurcze bo zawsze gadasz a dzis nic i tak mnei to denerwuje normalnie jakby cos nie tak było wes cos mow bo oszaleje"!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20659 przez alaq
Ja brałam Nystatynę na początku ciąży jedną tabletkę na noc i tak przez tydzień. Pomogło:) Później do końca ciąży miałam spokój. Inaczej mam teraz, lekarka przepisała mi coś innego już nie pamiętam co a nadal mam jakieś żółtawo-przeźroczyste gluty:(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20669 przez sylwcia
ja jestem w 31 tygodniu ciąży i dopiero po wtorkowej wizycie dostałam nystatynę ale mnie nic nie piecze ani nie swędzi a co do seksu to lekarz powiedział że nie ma żadnych przeciwskazań.

No basik da się zauważyc każde forum jest przez Ciebie rozbujane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #20670 przez basik_twins
Bo mojego nie ma ten tydz i mi sie nudzi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #21372 przez Joanna-Rona
Moja Pani ginekolog po tym jak w rozmazie wyszły mi jakieś grzybki przepisała mi nystatynę w 23 tygodniu ciąży więc zażywałam ją przez ostatnie 2 tygodnie. Z tego co mi mówiła tabletki dopochwowe są bezpieczne i można je spokojnie stosować szczególnie w bardziej dojrzałej ciąży. Nie martw się więc i lecz spokojnie przypadłość, która z tego co czytałam niestety jest bardzo powszechna w ciąży. Ja naprzykład mam teraz zakaz chodzenia na basen choć mojemu kręgosłupowi by się to przydało :(

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl