BezpiecznaCiaza112023

Wizyty u specjalisty

4 lata 2 miesiąc temu #1069257 przez majka_k
Dobra wiadomość dla kobiet w ciąży, które zmuszone są do korzystania z pomocy specjalisty. W artykule na stronie szkoły rodzenia prenalen przeczytać można, że "W ciąży kobieta ma prawo, aby wizyta u specjalisty odbyła się maksymalnie do 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia ".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069258 przez kujawianka_z
Podobne udogodnienia są również u stomatologa, aczkolwiek nie musimy mieć do niego skierowania. Kobiety w ciąży mogą za darmo wyleczyć zęby i mieć białe wypełnienia zębów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069262 przez ana.p
Oby więcej takich informacji. W czasie ciąży ważny jest czas pomocy, bo przecież chodzi tu o zdrowie nie tylko kobiety ale również i o jej dziecko. Nie wyobrażam sobie abym musiała czekać na konsultacje np. 4 miesięcy, strach w takich sytuacjach jest paraliżujący.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069264 przez gier.barbara
U mnie wizyta u kardiologa zamknęła się w 14 dniach, to były najgorsze 14 dni w moim życiu. Jednak przeżyliśmy i jesteśmy już spokojne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069303 przez Dolores_Mell
Mnie prowadził ten sam lekarz co w czasie starań i innych przypadłości ginekologicznych, czułam że jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, on również polecił nam badanie nasienia i podsunął myśl by kontrolować owulacje w domu, u niego dowiedziałam się o takim urządzeniu jak cyklotester myway, który nie wątpliwie mi pomógł przy staraniach o maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl