BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

12 lata 2 miesiąc temu #326639 przez Majowka
Nator jak impreza?

Martadam, opowiadaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326642 przez judi24
Przepraszam nie zwrociłam uwagi na listę, ale szukalam szukalam i pierwszą którą znalazłam skopiowałam :p

Majowka o pudelkach pomyslałam bo są lekkie, pojemne (różne rozmiary) i kolorowe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326693 przez czarnyloczek
Witamy po dłuższej przerwie :) Praca jednak pochłania :dry:

A widzę że na forum się dzieje :)
Majówka fajnie że lecisz do Polski :)
Martadam czekamy na relację :)

A tym czasem Junior :laugh:


19tydz 4dn ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326711 przez nator1
Dobry,

jestem! Przeżyłam, choć było ciężko... kupa roboty taka impreza dla ponad 20 ludziów :S

Czarnyloczek, śliczny brzunio.

Martadam, jak tam dzisiejsza wizyta??? Opowiadaj nam tu szybciutko.

Majówka, jutro ja, a pojutrze Twoje wyniki i nasza mała "kupa" wsparcia będzie znów więcej wiedzieć o maleństwach :lol:

Popatrzyłam sobie na zakupy Wasze i plany zakupowe... kurcze a ja juz tak dużo mam i tak niewiele mi zostanie do kupienia... no chyba że dziewczynka będzie :silly:
A jednak nie pojechałam dziś po wózek, ale w środę ma mi przyjaciółka go dostarczyć :lol: Już nie mogę się doczekać...

Judi, może jutro ja będę aktualizować o płeć, a dziś Martadam - o ile nas przestanie trzymać w niepewności :silly:

Kurcze, ale ja mam sklerozę... coś jeszcze chciałam pisać i zapomniałam co :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326712 przez nator1
A tu prezent


I zobaczcie sobie na fotki mojej koleżanki z ciąży - moim zdaniem zjawiskowe
piotrulanowski.blogspot.com/2012/03/brzuszkowo.html
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326735 przez phi84
Czesc Dziewczyny!
Zostałam Wyśledzona;) - Majówka, nic nie umknie Twojej uwadze, i dobrze!:)
wpadłam dziś na forum, żeby poradzić Tobie Adagma - nie kupuj lodówki Beko - pracuje jak traktor, my już się przyzwyczailiśmy, ale nie polecamy, tym bardziej jeśli ma się kuchnię w formie aneksu.
Zmywarkę mamy hotpoint ariston - na razie spisuje się rewelacyjnie - ma mnóstwo programów, z których najkrótszy trwa 0,5h.
Pralkę, a właściwie pralko-suszarkę mamy Samsung - nie narzekamy, choć z suszarki nie korzystam, może przy dzidziolku się przyda. Okap, płyta indukcyjna i piekarnik - Mastercook - również jesteśmy zadowoleni. Uwielbiam wybierać takie rzeczy, więc zazdroszczę, że to wszystko przed Wami...
Ja jestem na etapie oglądania wózków - też uważam, że to nieco za wcześnie, niemniej powstrzymać się nie mogę... Poza tym w szafie już czeka mnóstwo ciuszków dla naszego Jaśka:).
Co do forum - regularnie Was podczytuje, zwłaszcza w pracy, niestety nie zawsze mam czas, żeby coś skrobnąć.

Jeśli chodzi o aktualizację listy - też się dopiszę, jak dziewczyny dopiszą najnowsze wieści do najaktualniejszej. Kiedyś już dopisałam, że jestem ze Szczecina, ale tamta lista również zaginęła, a zastąpiły ją wcześniejsze...

Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie i udanego wieczoru życzę!!!

Ps. W końcu mam brzuszek - wrzucę fotkę przy okazji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #326751 przez Majowka
Czarnyloczek, sliczny brzuszek! :kiss: Taka zgrabna pileczka z przodu :) wyglaskaj ode mnie :kiss: :kiss: :kiss:

Nator, ciesze sie, ze impreza sie udala! Sliczne fotki! Kacperek przeszczesliwy! Super!
Wlasnie, jutro Twoja wizyta!!!!!!! :laugh: Ciekawe co za newsy nam przyniesiesz! Trzymam kciuki za dziewczynke! ;)

Czesc Phi :laugh: Hehe
Pisz tu z nami czesciej! Na Twoj brzusio czekamy!
Od kiedy Ty znasz plec?....chyba przegapilam :unsure: Super ze synek! Juz z 4 chlopaczkow mamy!!!!! :laugh:
Zaraz Cie tam zaktualizuje! :)
Piekne imie!

My jeszcze nie zdecydowani....ja chce Lucas, a misiek ostatnio wyjechal z Salvador, wolalabym cos polskiego dla pierwszego synka...zobaczymy jeszcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326758 przez villemo-16
czarnyloczek napisał:

Witamy po dłuższej przerwie :) Praca jednak pochłania :dry:

A widzę że na forum się dzieje :)
Majówka fajnie że lecisz do Polski :)
Martadam czekamy na relację :)

A tym czasem Junior :laugh:



19tydz 4dn ;)

[/b]


Cudowny brzusio. Mozesz mi podac (jak małpie) dokladna instrukcję, jak umiescic fotke z brzuszkiem? U mnie 20 tydzien i mam polowe Twojego brzuszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326759 przez martadam23
KOCHANE MOJE MALEŃSTWO OKI :) ale nadal pozostaje TAJNIAKIEM :((..
tym razem odwróciło dupkę w inną stronę do ścianki i nie było możliwości uchwycenia tego co potrzeba ;/ no cóż... teraz trzeba poczekać na badania 3 I 4 D :) wtedy wszystko okaże się jasne :))

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326762 przez phi84
Cholernie ciężko jest zrobić zdjęcie własnemu brzuchowi... Wiłam się, wyginałam, prężyłam i żadne ze zdjęć nie nadaje się do opublikowania;)
Co do płci, to ja wiem od dosyć dawna tj. końcówki 11. tygodnia. Potwierdzi się lun nie na połówkowym (w przypadku drugiej opcji - Córcia będzie przyodziewana w niebieską garderobę, ponieważ pokaźna część ciuszków ju została zakupiona;) ).
Dziękuję Majówka - imię wybrał Mężu - mi też bardzo się podoba,a więc wygląda na to, że w tej kwestii nic się nie zmieni. Życzę Tobie, żebyście też szybko doszli do porozumienia i wybrali piękne polsko-portugalskie imię dla Synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326768 przez Majowka
Martadam, ale sobie poczekasz :laugh: na kiedy masz to 3,4D?
Dobrze ze wszystko super z maluszkiem, to najwazniejsze! Fotek zadnych nie dostalas?

Phi, Oj tam, Oj tam....nie sciemniaj :laugh: na pewno bedzie cos widac! Wrzuc jak tylko bedziesz miala.
Do polowkowego malo co brakuje! Szybko zleci! :)
Dzieki :kiss:

Villemo, wstawiasz fotke tak:
Zmiejszasz ja do 800 pikseli
Wybierasz opcje "dolacz obraz" zaraz pod oknem tekstowym
Nastepnie klikasz w ten przycisk obok "img"...to oznaczy miejsce twojej fotki w oknie tekstowym
I klikasz "Dalej"

Jesli wystapi blad, to na pewno fotka za duza, wiec klikasz edytuj post i probujesz wszystko od nowa po uprzednim zmniejszeniu.

Jesli jakies pytania, nie wahaj sie... Czekam na twoj brzuszek! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326785 przez czarnyloczek
Ah dziękuje :) :lol: Jak na moje 54kg to i tak spory :lol:

Martadam szkoda że nadal tajniak :laugh:

Ja fotki wstawiam przez tinypic.com/ tam wybieram rozdzielczość 800x600 i daję wyślij, potem kod z obrazka i kopiuje drugi link w pomarańczowych okienkach i wklejam :)

Ja mojego Synka zobaczę znowu w piątek :lol: :lol: I będzie płytka i zdjęcia :lol: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326814 przez nator1
Ojoj, to mnie Martadam nie pocieszyłaś, bo ja sę też boję, że mój maluszek się utajni i nie pokaże kim jest. Ale najważniejsze, że rośnie i że zdrowo!!!
Czarnyloczek taka płyta to piękna sprawa. Ja wczoraj pokazałam Kacperkowi jego nagranie. Patrzył i pytał... i pokazałam mu zdjęcia z porodówki. Na co stwierdził, że "śmieszne, że on taki mały był i mleko z cycka pił". No i padły trudne pytania czemu miałam mleko.... i jak wyszedł z brzuszka.
Majówka, imię typowo polskie tam, może mu komplikować życie... ale może też być bardziej ciekawe dla otoczenia:)

teraz dla tego maluszka ja wybieram imię... i ostatnio to Wam powiem, że fantazja mnie ponosi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326850 przez martadam23
Majka ... no niestey fotek nie dostalismy bo nie było jak za bardzo "pstrykną" bo Maleństwo się za bardzo kręciło :/ cóż czasem jest spokojne jak nie naturalnie a niekiedy śmiga jak nakręcone :P haha :D


Majowka napisał:

Martadam, ale sobie poczekasz :laugh: na kiedy masz to 3,4D?
Dobrze ze wszystko super z maluszkiem, to najwazniejsze! Fotek zadnych nie dostalas?

Phi, Oj tam, Oj tam....nie sciemniaj :laugh: na pewno bedzie cos widac! Wrzuc jak tylko bedziesz miala.
Do polowkowego malo co brakuje! Szybko zleci! :)
Dzieki :kiss:

Villemo, wstawiasz fotke tak:
Zmiejszasz ja do 800 pikseli
Wybierasz opcje "dolacz obraz" zaraz pod oknem tekstowym
Nastepnie klikasz w ten przycisk obok "img"...to oznaczy miejsce twojej fotki w oknie tekstowym
I klikasz "Dalej"

Jesli wystapi blad, to na pewno fotka za duza, wiec klikasz edytuj post i probujesz wszystko od nowa po uprzednim zmniejszeniu.

Jesli jakies pytania, nie wahaj sie... Czekam na twoj brzuszek! :kiss:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #326858 przez martadam23
czarnyloczek nator majówka.. a ja na 4D idę niebawem u mnie na szczęście nie ma problemów z terminami :)haha :D Szczecin pod tym względem na prawdę jest oki :D
niepocieszona ale za to spokojna że Maleństwo rośnie .. mi się wydawało że jednak widziałam ogonek ale lekarz nie widział nic i nie mógł się dopatrzeć.. ale cóż...:D niebawem TAJNIAK OKAZE SWA TWARZ :)

a tymrazem KOCHANE kolorowych snów !! ja dziś wymiekam po nieprzespanej nocce ;/ echh ...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl