BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

11 lata 10 miesiąc temu #375474 przez villemo-16
no wlasnie Ewii. ja mam dzis wizyte o 18.20 i tez sie denerwuje, ze gin nie wypisze mi teraz skierowania do szpitala. A mając skierowanie dopiero ustalaja daty cięcia. Co mozna powiedziec lekarzowi, aby wypisal to durne skierowanie? PORADZCIE!!!!!!!!

u mnie maly jest polozony glowkowo juz od 25 tyg ;)

Martadam23 - ciesze sie, ze Julek wciąż jest Julkiem. Troche glupio by bylo, gdyby wszystkie ciuszki chlopiece trzeba bylo oddawac ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375508 przez martadam23
zdjecię niebawem sie doda :) Luśka a jak u ciebie??

mój Julek zaczyna kopać po żebrach i mi zaczyna się to nie podobać :P no ale co zrobić haha ;D
okropnie boli mnie kręgosłup od kilku dni ... jakaś masakra...
i na dodatek trzaska głowa od zmiany pogody..;/ nic tylko się chyba popłakać... straszne....

kochane moje macie jakiś pomysł na obiad?? bo ja dzsiaj bez weny :P

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375521 przez villemo-16
po konsultacji z dermatologiem, razem z męzem postawiliśmy na wszystkie kosmetyki firmy Bambino. ciężko nazwac wszystkie, bo... zdaniem lakarza im ich mniej, tym lepiej.

tak wiec własnie zamowilam:

1. oliwke Bambino
2. Krem ochronny Bambino
3. mydełko Bambino
4. Chusteczki Bambino
5. Wanienke do 86 cm
6. Sudocrem 400g
7. gaziki nasączone do mycia pępka u niemowląt.

Zasypke lekarz odradziła... mówiła, ze na początku lepiej posypać mąką ziemniaczaną (w razie czego mam zasypke Alantan, czy cos takiego).

No.... i do tego

1. 15 pieluszek tetrowych
2. 5 pieluszek flanelowych
3. 2 podkłady pod przescieradlo (by maly nie zasikal materaca)

i dwie stówki pękły.... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375535 przez lusia88
a u mnie dobrze , chociaż mały nie daje mi już spać :P bo budzi mnie w nocy mocnymi kopami dziś uwziął się na prawą stronę i atakuję mi żebra i jest to dość nie przyjemne i bolesne :( no ja wczoraj porobiłam pranko bo troszkę rzeczy dostałam od rodziny dla małego więc poprałam poszewkę na kołdrę i podusie, ręczniczek z kapturkiem , rożek ,i taką matę do zabawy dla małego jak sobie będzie na niej leżał :) a i jeszcze taki wkład do fotelika dla małego żeby mu tam było ciaśniej i żeby główka nie latała :) a za niedługo zabiorę się za pranie ciuszków tylko coś trzeba będzie zakupić jakiś płyn lub proszek do prania dla maluszków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375656 przez ewii
Vill mi lekarz powiedział ,ze pożniej mi wpisze -blizej terminu,ja nie wiem raz mowi tak,raz tak;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375660 przez villemo-16
no wlasnie. a ja sie boje... ze np. akcja porodowa zacznie sie szybciej. I co wtedy??? nie da skierowania? Dlatego ja dzis na wizycie chcialabym na nim lekko wymusic to skierowanie. tylko nie mam pomyslu jak.

A mowilas mu, ze jak bedziesz miec skierowanie, to mozesz ustalic date cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375702 przez ewii
ja sie tez tego samego obawiam! mowilam mu to on do mnie ze nie ma czegos takiego jak umawianie sie na CC nie wiem ale mi polozna mowila ze mozna,a ten sie upiera. W zasadzie 27 czerwca mam kolejna wizyte i wtedy jak mi nie da to bede juz nie grzeczna dla niego po prostu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375707 przez villemo-16
u mnie w szpitalu polozna sama powiedziala, ze jak cc jest ze wskazan ortopedycznych, okulistycznych czy neurologicznych, tzn. ze wczesniej wiadomo, ze bedzie wykonane, to najlepiej jak sa takie ciecia robione od 38 tygodnia. To samo potwierdzil mi lekarz.

Tak wiec moze co szpital, to obyczaj. Bo znowu w innym szpitalu robia cc dopiero w momencie rozpoczecia akcji porodowej. Moze udaj sie do innego gina, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375733 przez ewii
zastanawiałam sie nad tym ale nie wiem mam teraz przy końcu zmienic lekarza? juz maz mi mowil o tym ale ja mam mieszane uczucia;/ poczekam co powie polozna na to wszystko albo sama zadzwonie do szpitala i popytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375742 przez villemo-16
ja bym sie mowila do innego ginekologa - w pobliskim mieście. I powiedziala, ze wlasnie sie przeprowadzilam i musze zmienic lekarza. powiedzialaby, ze lekarz mial mi wypisac skierowanie do szpitala na cc (bo masz na pismie wskazanie) i chcialas zapytac, ze Pan dr chce prowadzic Twoja ciaze i ze chcialabys juz skierowanie do spzitala, zeby sie umowic. Jak odmowi- zawsze mozesz wrocic do swojego lekarza. a jak wyrazi zgode, to po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375859 przez villemo-16
no dobra. ja tez jestem po wizycie. Następna w 35 tygodniu. Tez teraz nie dostalam skierownia do szpitala. Lekarz mowil, ze za wczesnie. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375860 przez ewii
aaa no widzisz jednak tak musi byc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376356 przez martadam23
a ja po wizycie :) u diabetologa :D za 2 tygodnie ostatnia wizyta i czekamy na naszego maluszka ;) a to już tuż tuż :)))
pociesza mnie tylko to, że insulinę będę brać do dnia porodu a później już nie :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376967 przez ewii
co tam laseczki????
Vill dzwoniłam do szpitala w ktorym chce rodzic,pani doktor z ktora rozmawialam powiedziala ze jak mam zaswiadczenie od specjalisty to nie musze miec dokumentu od ginekologa!!! musze tylko podjechac do ordynatora się dogadac kiedy termin!!!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376977 przez villemo-16
no to super. ja w takim razie zadzwonie w poniedzialek, bo moze tez nie ma sensu czekac na skierowanie.

U nas okej. Jestesmy cali i zdrowi. Maly rusza sie, ale wcale nie boleśnie i nie za czesto. leniuszek z niego bedzie - chyba po tacie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl