BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE SIERPIEŃ 2012 :)

11 lata 11 miesiąc temu #369488 przez villemo-16
a my usg teraz w poniedzialek ;) no i to juz bedzie nasze ostatnie usg (az 3 :p ). Pierwsze bylo z przeziorności karkowej, drugie połowkowe, a trzecie wlasnie teraz w 30 tygodniu ;) No plus usg prywatnie 3d/4d no i usg przy wykryciu ciąży. a no i największy niewypał usg rodzinne w słupsku z rodzicami ;) Troszke to smutne, ale z drugiej strony... co zrobic ;)

Ewii mi puchna nogi. Ale za namową Martadam23 zaczelam moczyc w zimnej wodzie i troche przeszlo. Pewnie tylko troszke przeszlo dlatego, ze koncze dzien gorącą kąpielą z sola (a to nie wskazane ;p). No i spie z poducha miedzy nogami i uniesionymi do góry.

Dzis kochane kobitki nasz pierwszy dzień Mamy. Oby Maluchy nas nieźle pokopały ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369510 przez koteczek86
Mam strasznie niskie ciśnienie 101/62 chodzę jak ćma w smole....:(
nie wiem czy to żle , że takie niskie????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369513 przez villemo-16
koteczek - ale to nie jest bardzo niskie cisnienie. Bardzo niskie by było, jakbys miała np 70/60.
Jesli źle sie czujesz, bo na ogól masz wyższe, wypij sobie rozpuszczalną kawe z mlekiem, albo zrob mocna herbate. Na pewno pomoze.

Ale nie martw sie, ze niskie. Ja ostatnio na probraniu krwi mialam wlasnie 70/60 i Pan laborant powiedzial, ze on przy takim cisnieniu by juz nawet nie miał sił się czołgać. ale jesli to nie jest systematyczne, to absolutnie nie musisz sie matrtwoc. Cisnienie książkowe to 120/60. ale d0 100/60 to jeszcze wchodzi w dolna granice normy ;)

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369797 przez lusia88
Cześć :)
udało nam się wczoraj zrobić usg 2d i 4d :D i potwierdzone jest już w 100% że będzie chłopak :D pokazał nam od razu co ma między nóżkami mamy to udokumentowane na zdjęciu ... hi hi ... i oczywiście wstydził się bardzo pokazać buźkę ale udało się ją uchwycić :D

A oto Nikuś :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369843 przez villemo-16
piękny ;) super, że Ci sie udało.

Ja wczoraj miałam totalnego zgona. W pt poszlam spac dopiero od 04.30 (czyli praktycznie juz w sb), a potem bylam caly dzien do dupy. Na szczescie dzis juz jest o niebo lepiej.

Kurcze laski, mam ostatnio coraz czesciej bol taki miesiączkowy. Troche sie niepokoje, ze moze to cos sie z szyjka dziele. ale na szczescie jutro usg, to poprosze, aby lekarz sie na obranie usg przyjrzał czy z szyjką wszystko jest ok. Zaczelam miec zwiększona wydzieline, do tego taką hmmmm "brudna" i nie wiem, czy czop przez przypadek nie odchodzi.

No nic. mam nadzieje, ze po 30 tyg wizyty u gina sa czesciej niz co 4 tyg ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #369848 przez lusia88
dziękuje :*
u mnie super był dzień mały mi zrobił super prezent na dzień mamy :) i jeszcze wczoraj tak się najadłam wczoraj różnych rzeczy z grilla u rodzinki że dziś jakoś ledwo żyje i nic mi sie nie chce :P
no ja usg po 30 tyg. mam 20 czerwca a wizytę 12 czerwca ... ciekawe jak moje wyniki ... u mnie słyszałam że w przychodni jakoś pod koniec ciąży ale nie wiem od którego tygodnia wizyty są co tydzień ... ciekawi mnie to bardzo jak to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370265 przez martadam23
Luśka cieszyymy się z Tobą kochaniutka !!:)))

a u mnie brzuszek jakby niżej .. no ale e jeszcze półtora miesiąca Julek musi przetrzymać a ja razem z nim ;) hihih....

jejku to juz nie długo...
EWII co do logowania ja klikam tak :
FORUM-->OSTATNIE POSTY ( obok mojego zdjecia i przejścia do profilku)-->moja dyskusja --> i dopiero wtedy mam nasze forum :)

ALE JAK WIDZISZ ZGŁASZENIE TEGO NIC NIE DAJE!!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41629http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=41630

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371646 przez koteczek86
Hej :)
Ja odebrałam wyniki , i są kiepskie morfologia spadła , wątróbka moja też jest z złym stanie , d-dimery podwyższone!!! zobaczymy co jutro lekarz powie:(
Wczoraj dostałam dużooo ubranek od kuzynki , tak że już nie muszę biegać za ubrankami , bo i tego malec nie przenosi :)
Mam takie bóle brzucha jak przy okresie , nie wiem czy to normalka???
Ale młody kopie i mamusi nie da spokojnie poleżeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #371743 przez ewii
ja bylam wczoraj u neurologa i dostalam skierowanie na CC oraz znieczulenie ogólne,na które sie cieszylam ale teraz sie boje stasznie!
ps co do wizyt to ja mam teraz co 3 tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #371923 przez villemo-16
myslalam, ze tylko gin moze dac skierowanie do szpitala na cc. Nie bylo przypadkiem tak, ze neurolog dal Ci zaswiadczenie o wskazaniu zakonczenia ciaza poprzez cc? I teraz gin musi sie do tego ustosunkowac, wpisujac w karte cc i dajac skieroowanie do szpitala?

Mozliwe, ze to ja zylam, w ciaglym bledzie, myslac, ze tylko gin kieruje do szpitala na porod.

A swoja droga Ewii - znieczulenia ogolnego nie zazdroszcze. Chyba nie ma wiekszego zwolennika cc niz ja, ale to znieczulenie to **ujnia z grzybnią. Bedziesz pewnie po tym rzygac jak kot. :( ale co tam. najwazniejsze, ze maluszek bedzie z Toba. ;) teraz masz juz wolna reke, by sie udac do szpitala i ustawic sobie termin ;) Boszzz jak Ci tego zazdrosze ;p

Ja mam wskazanie do zakonczenia porodu przez cc i ide z tym do gina we wt i tez chcialabym aby dal mi juz skierowanie, abym mogla sobie ustawic cięcie. Ale czy da - nie wiem ;/ Choc skoro sam mnie wyslal do ortopedy na konsultacje odnosnie zakonczenia porodu, to pewnie sie do tyego ustosunkuje. Tylko czy ODRAZU da skierowanie, czy dopiero po 36 tyg tego nie wiem ;/

Trzymaj kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373025 przez koteczek86
Hej :)
Lekarz stwierdził u mnie lekką anemie , dostałam żelazo...
malutki ma już 1700g :) i taką śliczną buzie :):)
wizytę mam dopiero 3 lipca , ale niestety mój mąż nie pójdzie z nami , na naszą może "ostatnią" wizytę :(

U mnie od samego rana taka ulewa , że nawet nie wychylam nosa na pole...
wogule dziś jestem strasznie słaba , może przez tą pogodę ???

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373056 przez villemo-16
koteczek- Słaba jestes pewnie przez anemie. Dobrze, ze dostałas zelazo. Powinno w szybkim czasie postawic Cie na nogi!

A maluszek- 1700g cudownie ;) moj mial w 29 tyg i 6 dniu 1540g ;) rosną te nasze maluchy, rosną.

Nie bój sie, ze mąż z Toba 3 lipca nie pojdzie na wizyte - to bedzie 34 tydzien (no moze 35). Pozniej na pewno jeszcze wizyta sie odbedzie. W sumie po 34 tyg powinna odbywac sie co 2 tygodnie. Ale co lekarz, to inna praktyka.

Jak jestes słaba to siedz w domku, nie ma co ryzykowac, ze np. zakręci CI sie w głowie. Tak sie zastanawiam, moze xle kojarze, ale Ty strasznie mało przytyłas w ciązy, prawda? 4 kg? moze sproboj zwiększyc pokarmy: orzechy hmmm czekolada gozka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373071 przez ewii
ups zle napisałam,faktycznie dostalam zaswiadczenie o CC,;) moj synus w 29 tyg wazyl 1114gr ,ciekawe ile teraz bedzie mial -wizyte mam 6 czerwca.
Ja sie martwie bo puchnie mi tylko prawa kostka,jak pochodze zaraz mam wielka,odpoczne z noga do gory to opuchlizna schodzi. Wlasnie zawiozlam mocz na badanie bo jestem ciekawa czy wszystko dobrze i czy nie ma czasem bialka. Ale tylko ta kostka mi puchnie wiec nie wiem;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373311 przez koteczek86
fakt słaba to ja jestem , a zawroty głowy nawet często mam :(Ostatnio bardzow cześnie chodzę spać , wogule bym przeleżała cały dzień jak bym mogła
czekoladę to my uwielbiamy , zwłaszcza z orzechami :)
jem normalnie a waga drastycznie nie rośnie...
Jak to mój mąż stwierdził że chodzi jako jedyny facet do ginekologa z żoną
ale ja go na siłę nie ciągam , jak by niechciał to bym go wołami nie zaciągła !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373347 przez ewii
A moj maz chodzi ze mna na kazda wizyte:) w zasadzie to tylko raz nie byl;) odebralam wyniki moczu i mam rewelacyjne!:) wiec nozki beda mi juz puchly;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl