BezpiecznaCiaza112023

Ciąża w UK a ciąża w Polsce - różnice

11 lata 4 miesiąc temu #486157 przez Ovis
Dziewczyny, ja strasznie przepraszam, jeśli łamię jakieś forumowe zasady savoir vivre, ale chciałabym Was prosić o pomoc.
Otóż, jestem psychologiem, w trakcie pracy nad doktoratem. Moja ciąża doświadczana w Wielkiej Brytanii zainspirowała mnie do zaprojektowania badań, na temat różnic w ocenie jakości opieki medycznej w Polsce i na Wyspach, oraz wynikającego z tego poczucia bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.
W związku z tym chciałabym prosić te z Was, które mieszkają w Wielkiej Brytanii o wypełnienie krótkiej ankiety na temat tego, jak oceniacie i doświadczacie swojej ciąży.
Ankieta jest krótka i jej wypełnienie nie powinno zająć za wiele czasu.
W dalszej perspektywie założeniem takich badań jest umożliwienie tym z nas, które żyją na emigracji i nie czują się odpowiednio zaopiekowane w ciąży stworzenie odpowiednich warunków i otrzymanie pomocy i wsparcia, którego czasem się potrzebuje.
Badanie jest prowadzone w porozumieniu z uniwersytetem Gdańskim, Brunel University w Uxbridge, oraz Polish Psychologists Association z Wielkiej Brytanii, ma też wszelkie możliwe akceptacje etyczne i metodologiczne.


To co? Pomożecie?
Poniżej link do ankiety:

www.surveymonkey.com/s/Polki-w-ciazy

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Pozdrawiam,
Agnieszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl