BezpiecznaCiaza112023

Co to moze byc?

12 lata 5 miesiąc temu #243405 przez motylek2209
cześć dziewczyny!mam taki dziwny problem,ostatnie moje miesiączki trwały po 28dni ostatnia trwała 25dni, mam dwie córeczki, starsza ma 3latkA MŁODSZA 10MC. okresy w miarę ma regularne i obfite, ale zastanawia mnie jeden fakt bo od jakiś 3dni zauważyłam ze coś rusza mi się w brzuchu. Dokładnie na dole brzucha jak jest macica, od środka delikatne puknięcia,trochę mnie to zdziwiło, ostatni okres miałam 3-listopada mierzyłam temp wczoraj i dziś miałam 37 stopni, boli mnie brzuch tak jak na okres ale trochę mniej, druga sprawa jest taka ze mam wzdęcia, ale gazy są. Wypróżniam się nie dość często, ale pije herbatki jem owoce,jogurty. czy przypadkiem nie mylę tych odczuć w brzuchu z wzdęciami?Mniej więcej pamiętam te pierwsze ruchy. Boje się trochę bo moja szwagierka do 6mc nie wiedziała ze jest w ciąży, poczuła po ruchach płodu. Wtedy poszła do lekarza i oczy na wierzch ze jest w ciąży z trzecim dzieckiem, gdy chodzę nie odczuwam żadnych puknięć tylko jak sobie siedzę, to czuje tak delikatnie...zaznaczam ze jakbym była w ciąży to moja to by była czwarta. proszę odpiszcie doradźcie mi coś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243415 przez sylka
zrób test na poczatku ciąży też można miec plamienia które mylone są z @, a najlepiej idź do lekarza i zrób USG

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243421 przez motylek2209
wiem zrobie, a u gina ostatni raz byłam w lutym. martwie sie niby co chwila puszczam gazy ale te pukania skad? miał ktos tak jak ja? lub podobna sytuacje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243441 przez misia88
motylek, moim zdaniem nie trać czasu, tylko zrób test i idź do lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243474 przez Marysia27
Albo przebadaj kał na obecność pasożytów w jelitach (np. glisty ludzkiej). To też może być przyczyna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243511 przez motylek2209
O Boże!tylko nie to paskudztwo!Moja ta starsza córka wzieła dużo leków na gliste ludzka wykryto u niej jajo(glisty ludzkiej)ale podobno nie mozna sie zarazic od dziecka, ja sobie teraz przypominam ze jakies 3tyg temu dostałam straszne uczulenie alergiczne na placech szyi i brzuchu, myslałam ze sie zadrapie na smierc. Po 3dniach mineło, teraz mam wstret do jedzenia, boli mnie brzuch tak jak na okres, i w lipcu dostalam nerwice i depresje lecze sie anafranilem, slyszalam ze taki pasozyt moze cos takiego wywołac moze to od tego?odpiszcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #243777 przez Marysia27
Nie wiem czy to od tego, ale wiem, że może powodować ból brzucha, wzdęcia, problemy z jelitami, z płucami, skórą a nawet wzrokiem, bo larwy wędrują po całym organizmie, przechodzą przez naczynia włosowate. Polecam badanie kału na obecność, a w razie draki, to bardzo skuteczny jest lek pyrantelum, kosztuje grosze, a działa świetnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl