BezpiecznaCiaza112023

Ciąża? Jak nie stracić maluszka?

13 lata 3 miesiąc temu #49370 przez _aga86_
Zgadzam sie z angelika- badanie krwi wyjasni wszystko. I koniecznie zglos sie do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50488 przez Lennya
Witam

Już po wszystkim :(

Wraz z ogromnym bólem brzucha przyszła @. Jeszcze nigdy tak mnie bolało podbrzusze a do tego gorączka. Lekarz powiedział, że na pewno byłam w ciąży.

Mam olbrzymie poczucie straconej szansy na bycie mamą. :(

To już koniec tematu, odezwę się jak następnym razem uda się co zmajstrować jak na razie jest mi źle z tym co się stało po tak długim czasie starań już w końcu myślałam, że się udało :(

Powodzenia dla Wszystkich i bardzo , bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50531 przez Mirella
Lennya a po czym lekarz to poznał?
Jak Ci źle to w gruncie rzeczy wszystko w porządku, gorzej by było gdybyś nic nie czuła....
Przyjdź do staraczek, przeciez lada moment może się o drugą dzidzię starać, u nas jest jedna dziewczyna która niedawno poroniła, jeszcze miesiąc nie minął, nie poddaje się, walczy o drugie dziecko, dołącz, będziecie miały podobne doświadczenia :)

No i w ogóle nie zostawaj sama, nie dręcz się, tu zawsze ktoś wysłucha i pocieszy, tak czy inaczej odzywaj się czasem

I nosek do góry, Ty tez będziesz mamą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62380 przez Lennya
Witam wszystkie dziewczyny :)

JESTEM TAAAAAKA szczęśliwa :D mam dwie kreski na teście i nawet tego się nie spodziewałam bo z mężem sobie odpuściliśmy po ostatnich przebojach :(

Nie było mnie tu miesiąc, myślę że lekarz tak powiedział bo może widział, że chciałam w to wierzyć. Nie wiem czemu tak powiedział tym bardziej,że moje drogie chyba się udało teraz :D

Dzisiaj jest mój 32 dc i zrobiłam test i jestem taka szczęśliwa !!! mam dwie kreski i to nie cień cienia kreski jak ostatnio, tylko DWIE kreski !! Jestem taka szczęśliwa a zarazem się boję, żeby wszystko było tylko ok. teraz nie mam takiego bólu brzucha jak ostatnio i coś mi się nie wydaje, żeby to ostatnie była ciąża bo przecież organizm by się tak szybko nie zregenerował ?!?

w przyszłym tygodniu idę do ginekologa ale do innego :)

Ale jestem szczęśliwa :) za dwa dni zrobię jeszcze jeden test na potwierdzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #62394 przez _aga86_
Lennya serdeczne gratulacje!!! Nie tresuj sie wszystko bedzie dobrze. Musisz myslec pozytywnie :) Rozgosc sie u nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1066994 przez Kolendra25
Przede wszystkim warto dbać w głównej mierze o siebie i swoją dietę. Do tego mnie polecono brać witaminy D3+DHA Colimil  od Humany, które bardzo dobrze wspomagają rozwój dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070643 przez Asiek85
Ciąża to wspaniały moment , warto wiedzieć praktycznie wszystko na temat ciąży polecam przeczytać prowadzenie ciąży wrocław maciejzalewski.pl/artykul/poloznictwo-prowadzenie-ciazy . Tu jest wszystko fajnie i prosto opisane, jakie badania są ważne, jak dbać o siebie . Wtedy będzie na pewno wszystko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl