BezpiecznaCiaza112023

Album Fasolki

13 lata 1 tydzień temu #102738 przez Emme
nie wiem czy te karty mają dziurki, ale chyba nie, więc też musisz kupić kółeczka spinające (dowiedz się czy to jest w zestawie)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102790 przez SISUNIA88
Emme jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego albumu..jest świetny!! żałuję że nie mam takiego ale ja nie mam takich zdolności i raczej takie cudeńko by mi nie wyszło... :(

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #102853 przez Emme
jak dla mnie to mógłby wyglądać lepiej, ale mam okrojoną ilość materiałów. Można kupić sobie gotowe ozdobniki i tylko wg własnej inwencji poprzyklejać :)
ale cieszę się, że się podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103337 przez Gosia_Krupa
Dziewczyny,a może macie propozycje na zatytułowanie albumu dla drugiego roku.
Zgapiłam od Emme: Kiedy maluszek opuścił brzuszek i dodałam swoje czyli osiągnięcia pierwszego roku. Nie do końca mi to jakoś pasuje,ale już niech będzie i teraz się zastanawiam jak mam zatytułować część dotyczącą etapu od roku do dwóch lat. Może macie jakieś pomysły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103365 przez Emme
"kiedy minie roczek, zrób do przodu kroczek"
"a po roku dotrzymaj mi kroku"
;>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103369 przez Dorciaition
Emme Ty to masz talent :lol:
Ja jednak zamówiłam taki kwadratowy szczepiony kółeczkami "zeszycik" i kilka napisów. Już się nie moge doczekać aż dotrze ;) Jeszcze jakieś kredki by się przydały :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103370 przez Gosia_Krupa
Emme,dobre. To drugie mi się podoba :)Kurcze,Ty to masz głowę.

Tak mnie zainspirowałyście tym albumikiem,że siedzę i robię sobie bazy w kompie (zdecydowałam się na papier wizytówkowy spinany metalowymi kółkami),w międzyczasie szukam scrapek w sklepach internetowych i czasami myślę,kiedy w końcu urodzę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103380 przez Emme
super sprawa na zabicie czasu i niemyślenia o dłużącym się czasie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103444 przez sylka
Emme pytanie natury technicznej :) czy te bazy są kolorowe napisy i reszta czy trzeba samemu kolorować??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #103483 przez Emme
ja sama kolorowałam napisy długopisami żelowymi, i ten sklep ma tylko takie napisy. nie wiem jak w innych sklepach to wygląda. bazy widziałam, że mają kolorowe, niektóre elementy dekoracyjne też są kolorowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103775 przez SISUNIA88
Bardzo mi się spodobał pomysł z albumem (Emme twój jest świetny)zajrzałam do linków jakie podałyście i bardzo bym chciała też coś takiego stworzyć ale zupełnie nie wiem "z czym się to je" i jak się do tego zabrać...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103782 przez pati-m
SISUNIA88 - ja też dopiero zaczynam tworzyć taki albumik i nie mam z góry zaplanowanego całego jego wyglądu :) Wydaje mi się, że na początek zdecyduj się, czy taki pamiętnik dzidziusia chcesz prowadzić w albumie do wklejania, przekładanym pergaminem (tak jak ja wybrałam), czy też wolisz kupić sztywne kartki papieru wizytówkowego i zepniesz je razem. A potem to już liczy się Twoja inwencja twórcza :)
Ja na początek kupiłam sobie na allegro scrapki różnego rodzaju, dzięki którym w łatwy sposób ozdobię sobie poszczególne strony.
Emme dodała super zdjęcia swojego albumiku i linki do stron, z których można czerpać pomysły. Cokolwiek wymyślisz, na pewno super wyjdzie, bo będzie to pamiątka zrobiona przez Ciebie i Twój Skarb na pewno to doceni. A radości podczas tworzenia takiego albumiku jest co nie miara :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103801 przez Emme
pati-m napisał:

SISUNIA88 - ja też dopiero zaczynam tworzyć taki albumik i nie mam z góry zaplanowanego całego jego wyglądu :) Wydaje mi się, że na początek zdecyduj się, czy taki pamiętnik dzidziusia chcesz prowadzić w albumie do wklejania, przekładanym pergaminem (tak jak ja wybrałam), czy też wolisz kupić sztywne kartki papieru wizytówkowego i zepniesz je razem. A potem to już liczy się Twoja inwencja twórcza :)
Ja na początek kupiłam sobie na allegro scrapki różnego rodzaju, dzięki którym w łatwy sposób ozdobię sobie poszczególne strony.
Emme dodała super zdjęcia swojego albumiku i linki do stron, z których można czerpać pomysły. Cokolwiek wymyślisz, na pewno super wyjdzie, bo będzie to pamiątka zrobiona przez Ciebie i Twój Skarb na pewno to doceni. A radości podczas tworzenia takiego albumiku jest co nie miara :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103809 przez SISUNIA88
Pati moja imienniczko dziękuje za odpowiedz...muszę pomyśleć nad tym...i do roboty!!! :lol:
Szkoda że wcześniej na to nie wpadłam bo w ciąży więcej czasu i fajny taki album jak powstaje etapami i rośnie razem z dzieckiem...

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 tydzień temu #103816 przez pati-m
SISUNIA88 - Na pewno masz mnóstwo zdjątek Filipka, a i czas też się znajdzie :) Zobaczysz jak Cię wciągnie to dłubanie :) Ja póki co bazuje na kilku fotkach usg i ozdabiam to najlepiej jak umiem,a Ty masz większe pole do popisu - odciski dłoni, stópek, to najpiękniejsze ozdoby i żadne rysunki tego nie zastąpią :) Życzę miłego tworzenia i liczę, że pochwalisz się swoim dziełem :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl