BezpiecznaCiaza112023

uszycie zabawki :)

13 lata 1 miesiąc temu #74036 przez Agnieszka
ja w końcu wzięłam się za dokończenie moich rysunków na ścianę, rysuje postacie koloruje i wycinam, bo jak na razie to nie będę malować po ścianie farbami (choć miałam taki zamiar) bo to nie nasze mieszkanie.

Marysia, a robisz czapeczki na zamówienie też? Kurcze ja mam w domu tyle włóczek, akurat na czapki czy opaski, ale ja nie potrafię niestety zrobić, na szydełku i drutach umiem robić, ale nie w takim stopniu żeby zrobić coś takiego:)



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74083 przez Marysia27
Marysia, a robisz czapeczki na zamówienie też? Kurcze ja mam w domu tyle włóczek, akurat na czapki czy opaski, ale ja nie potrafię niestety zrobić, na szydełku i drutach umiem robić, ale nie w takim stopniu żeby zrobić coś takiego:) akurat zrobienie czapki na drutach jest bardzo proste, tylko trzeba być dokładnym i wychodzą cudeńka. Tak robię również na zamówienie dla przyjacił. Szkoda że nie am ani jednego zdjęcia czapeczek , a zrobiłam ich trochę, to mogłabym się pochwalić. A jeśli chcesz Agnieszka, to wyślę Ci własny " przepis" na czapeczkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92747 przez Emme
Emme napisał:

ja na święta uszyłam opaskę na główkę, bo wszystkie były za duże, przerobiłam sukienkę na "bombkę". ogólnie lubię robić różne pierdółki, dekoracje itp teraz z teściową robimy kołderkę z wyszywanymi postaciami z bajek, jak już będzie gotowa to się pochwalę :)

obiecałam więc dodaję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92867 przez Marysia27

BAJECZNA!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #92910 przez Emme
Marysia27 napisał:


BAJECZNA!!!!


i to dosłownie. Troszkę Bolek, Lolek i TOLA nie pasują, ale teściowa się uparła. ale chociaż będzie miała fajną pamiątkę. kołderka jest rozmiarów dziecięcej kołderki (Tola zajmuje 2 prostokąty) więc jeszcze posłużyyy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93045 przez natmur11
Emme to jest piekne... zebym ja miala troche checi i talentu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #93050 przez SISUNIA88
Emme nie mogę się napatrzeć na to cudeńko :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #93898 przez Emme
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #93957 przez Marysia27
Tu nie ma co :) , tylko do roboty, chcę więcej do podziwiania :silly: !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #93991 przez Emme
to nie na moje nerwy ihi
może zrobię kiedyś jeszcze coś (tym razem całkowicie samodzielnie) to się pochwalę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109308 przez bombel779
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę co takiemu laikowi jak ja :D przyda się na sam początek przygód z szyciem?? Bo chciałabym robić cosik Jasiowi,na początek jakieś grzechotki może ? :) Tylko zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać :(
W domu mam tylko kilka igieł i jedną czarną nitkę :P :lol: Co musiałabym dokupić??
Na pewno kolorowe materiały,ale jakie??Czytałam coś o filcu... on jest najlepszy??
Jakieś guziczki,nitki,może wełna??? Coś jeszcze??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109319 przez Emme
wszystko to co podpowie Ci wyobraźnia. jeśli masz gdzieś w okolicy dobrze zaopatrzoną pasmanterię to będziesz mogła cuda wyczarować :)
kolorowe filce na all możesz kupić, fajne jest to, że nie trzeba ich obrabiać, bo się nie prują. a inne materiały to chyba jakie znajdziesz. może nawet masz w domu jakieś stare ubrania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #109377 przez Manga
Przypomniało mi się, że jest taka akcja charytatywna - szycie kołderek i poduszeczek dla chorych dzieci. Kiedyś pojechałam do Krakowa na spotkanie z dziewczynami, które to organizują.
Polega to na tym, że mama chorego dziecka zgłasza się do akcji i pisze, co dzieciaczek lubi (np. samochody) i wtedy forumowiczki wyszywają te motywy, wysyłają a inne robią z tego kołderki - paczworki. Powstają śliczne rzeczy. Możecie sobie zajrzeć na stronkę www.kolderki.org/kolderki/ M

A tu wklejam jedną z kołderek

I jeszcze link do historii jednego chłopczyka i kołderki www.kolderki.org/kolderki/pages/dzieci/kol439.php?nr=439

Świetna akcja, prawda?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #109383 przez Emme
Manga moja teściowa też je szyje :) a panie z klubu seniora wyszywają :) później idą na licytacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #110504 przez Marysia27
bombel779 napisał:

Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę co takiemu laikowi jak ja :D przyda się na sam początek przygód z szyciem?? Bo chciałabym robić cosik Jasiowi,na początek jakieś grzechotki może ? :) Tylko zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać :(
W domu mam tylko kilka igieł i jedną czarną nitkę :P :lol: Co musiałabym dokupić??
Na pewno kolorowe materiały,ale jakie??Czytałam coś o filcu... on jest najlepszy??
Jakieś guziczki,nitki,może wełna??? Coś jeszcze??

jeśli potrafisz robić na drutach i szydełku to wełna ( a raczej na dzień dobry włóczka) jest bardzo wdzięcznym materiałem, oddaj pole do popisu wyobraźni. W razie czego służę pomocą. Za kilka dni pochwalę się własną przytulanką dla Bartuśka z włóczki na szydełku. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl