BezpiecznaCiaza112023

Koreaśkie kosmetyki.

7 lata 1 miesiąc temu #1057111 przez SanN
Drogie panie czy któraś z was orientuje się jak wyglądają koreańskie produkty? Chodzi mi o kosmetyki - www.isuki.pl/koreanskie-kosmetyki z tego co widzę możliwości jeśli chodzi o zakup ich w Polsce jest coraz więcej, a że koreanki i ogólnie azjatki wyglądają zawsze bardzo młodo dochodzę do wniosku, że te azjatyckie specyfiki są naprawdę dużo lepsze aniżeli to co mamy w Polsce. Co myślicie na ten temat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057468 przez midnight79
Słyszałam, że te koreańskie kosmetyki są bardzo dobre, ale jeszcze ich nie używałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057616 przez tessa
Wiele się o nich teraz słyszy. Widziałam sporo w Douglasie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061800 przez Domii1983
Nawet chyba książka powstała na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066751 przez poloznapani
Kosmetyki koreańskie mają bardzo dobre działanie. Jednak muszą być kupione z pewnych miejsc. Teraz są już dostępne w wielu drogeriach więc nie ma problemu z kupnem. Moim zdaniem warto wypróbować. Niestety jedynym minusem jest ich cena.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066794 przez marika
Teraz jest na nie moda, tak faktycznie azjatki mają zazwyczaj piękną cerę, ale to u nich chyba wynika głównie z systematyczności, wiele czasu poświecają na pielęgnację, więc pewnie kasę warto wydać, ale jeśli się bedzie tak jak one, systematycznie i dobrze tych kosmetyków używać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 tygodni temu #1066801 przez harley
O tak, cena tych kosmetyków potrafi odstraszyć, ale za to nadrabiają jakością. Dla osoby jak ja, która ma bardzo jasną, wrażliwą cerę, która nie może się opalać, a na której widać wszelkie niedoskonałości, są w sam raz. Niestety, nie powtórzę żadnej nazwy ani marki, ale używałam już balsamu do ciała oraz kremu do rąk koreańskich marek i faktycznie są bardzo dobre. Trafiłam na nie w Hebe, i jestem gotowa wypróbować więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 tygodni temu #1066838 przez poloznapani
Moda to jedno, jednak skuteczne są. Warto przekonać się o tym na własnej skórze. Sądzę, że to ważne co nakłada się na swoją skórę. Zwłaszcza jeśli ktoś ma problemy z cerą. Moda na świadome wybieranie kosmetyków oraz na zwracanie uwagi na ich składy powinna być akurat powszechna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069238 przez Quake
Koreańskie kosmetyki są dobre chyba tylko w Korei, bo to, co trafia na Polski i w ogóle światowy rynek raczej niewiele ma z nimi wspólnego. Wprawdzie nie koreańskie kosmetyki, ale oglądałam kiedyś przegląd kosmetyków japońskich w Polsce... żadne z nich nie były japońskich marek, wszystkie były europejskie, tylko z ładną etykietą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069240 przez KasiaMila
Od kiedy usłyszałam o koreańskich kosmetykach, zastanawiam się czy są warte aż takiej uwagi. Może polecicie mi jakiś konkretny kosmetyk? Np. Wasz ulubiony, albo do suchej cery. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1069989 przez KarolineCZ
A jeśli interesują Was kosmetyki do makijażu to polecam drogerię online Puderek. Tam znajdziecie też najróżniejsze zestawy pędzli do makijażu: puderek.com.pl/39-zestawy-pedzli-do-makijazu . Myślę, że spodobają się Wam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070041 przez Gozdziczka
Koreańskie kosmetyki są świetne, co prawda wybór w drogeriach jest dość ograniczony i są dość drogie, ale jakość tych kosmetyków wszystko wynagradza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070055 przez widlo
korańskie kosmetyki są dobrej jakości zwłaszcza te pielęgnacyjne ale dorgie są w polsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070065 przez Gozdziczka
Dla miłośników marki holika holika jest teraz promocja na wszystkie produkty i darmowa dostawa na notino- warto zrobić zapasy :D jakie jeszcze marki koreańskie/ azjatyckie polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 10 miesiąc temu #1070076 przez Bibulka
Korika - trochę droższa ale warto spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl