BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623917 przez Joanna
u nas dzień całkiem aktywny, byłam z Alutką w kosciele, potem obiadek i pojechaliśmy do teściów na kawę i przy okazji odebrać nasze mrożonki, bo mamy już nową lodówkę :lol:

nie spodziewałam się, że po południu tak się rozpogodzi :woohoo:

a jutro ma być cieplutko, więc jedziemy do zoo! :woohoo: pierwsza nasza wycieczka, cieszę się ogromnie :)

teraz wskakuję na orbitrek, a potem wykąpiemy Alicję i lulu, mężuś daje sygnały na wspólny wieczór... :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624149 przez magda__kielce
Hej kobietki przepraszam ze nie pisalam i nie drobilam zalegloosci ale niemam nawet kiedy usiasc do komoputera na dluzej
Bartus kiepsko sypia ostatnio i ja przez to ledwo zyje, do tego zaczelam pracce na razie kilka dni w tygo dniu ale i tak juz to odczowam bo popoludniami i wracam jak maly ma isc spac bo z mamunia tylko usypia czego nie moge zmienic nawet jak chcem to ciezko
Do tego same problemy nam na glowe spadaja wizja przeprowadzki i braku pieniedzy zeby wynajac jjakies dobre mieszkanie
Pozdrawiam was wszystkie gratuluje mama ktore sa w ciazy i zazdroszcze sily i determinacji ja bym nie dala rady:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624206 przez blue01
hej laski,dzis dzwonila do mnie szefowa czy bym mogla dwa razy w tyg przychodzic do pracy,wlasnie wywalila dziewczyne,ktora byla na moim miejscu,w sumie to bym mogla wrocic ale jest problem z opieka nad mala i tu jest pies pogrzebany





bylysmy z mala na spacerku,spodobala jej sie hustawka:)





Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624214 przez blue01


Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624306 przez Joanna
Cześć mamcie ;)



magda domyslam sie jak Ci ciezko, praca, dom i dziecko to sporo na glowie...
ale trzymam kciuki za wytrwalosc

blue ja miałam właśnie też możliwość powrotu do pracy i w ogóle pojawiały się różne propozycje, ale nie mam z kim zostawić Alicji, wic odpada :blush: planuje zaopiekowac sie innym dzieciaczkiem,ale dopiero od wrzesnia :side:
a Natalka raczkuje, widzialam na fb :)


my robimy pranko, bo pogoda piekna, jest ju 11 stopni i szybko wyschnie na balkonie, a kolo poludnia uciekamy do zoo :) :)


milego dnia kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624530 przez blue01
heheh Joanna,inna kolezanki powiedziala mi,ze raczkuja ale jej rece :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624674 przez nati.olsztyn
Hej Mamusie! Dziś przed nami aktywne popołudnie:) Na 17.idziemy na basen na "bąbelki" a potem z mężem na gimnastykę:) Mąż ćwiczy a my spacerujemy,biegamy, bawimy się na sali gimnastycznej i Dawid ma z tego wielką radochę:)materace, drabinki, pianki, trampolina...mały jest w siódmym niebie...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625532 przez Madeline
Hej kochane moje!!!

Ja już od wczoraj jestem w PL. To znaczy w domu byłam przed 01:00. Mały obudził się w nocy i jak tylko mnie usłyszał to wyciągnął rączki i przytulił się do mnie. Kochany mój szkrabuś. Nigdy więcej nie zostawię go. Mały jak byłam u męża to nie dość, że znów był chory - kaszel, katar i temperatura, to jeszcze dostał jelitówki. Dzień przed moim przyjazdem miałam kryzys i wyrzuty sumienia. Płakałam jak nie wiem...

A tak teraz jest ok.

W Danii podoba mi się życie, cisza, spokój, a przede wszystkim czysto. I wcale jedzenie nie jest dużo droższe od naszego polskiego. Mam taką nadzieję, że uda nam się tam zjechać po urodzinach małego.

No i mamy kolejnego ząbka!!! Szósty do kolekcji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625626 przez Joanna
Cześć kochane :)


ale cisza,gdzie się wszystkie podziewacie? :woohoo:

my już spacerek mamy zaliczony, pogoda świetna :)
ale niestety dla mnie ostatnio spacery z Ala to udręka, głównie dzisiaj...ściąga czapkę, buciki, ja do tego byłam obładowana zakupami, mokra byłam jak szczur :blush: poza tym wczoraj kupilismy parasolkę do wózka, bo naszą Małą denerwuje słońce, razi ją i zaraz wierci się i kręci w wózku...niestety przyjdzie dopiero także dalej marudzi :dry: kiedyś nie było problemów, szczególnie w zeszłe wakacje, była malutka i grzecznie sobie spała w wózku, a teraz nie ma mowy o śnie na dworzu, chyba że na 15 minut :silly: :S
w ogóle weszłyśmy dzisiaj do komisu na osiedlu i udało mi się wyhaczyć za całe 10 złotych sukieneczkę na szlekach z hello kitty, taką jakby sweterkową, jest super :) miała malutką plamkę, ale już wyprałam :blink: bardzo podobna na allegro kosztuje jeszcze raz tyle :side:

madeline biedny Oluś :( na pewno odreagował też Twoją nieobecność...ale najważniejsze, że jesteście już razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625734 przez blue01
hej hej,no nie ma nas bo pogoda piekna za oknem,trza korzystac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625790 przez Joanna
blue to zrozumiałe :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #625807 przez dzidostwo
HEJ DZIEWCZYNY JA DOPIERO NIEDAWN WESZŁAM DO DOMU, JEST TAK PIĘKNA POGODA, ŻE OD RANA JESTEŚMY NA DWÓRKU pÓŹNIEJ COŚ NAPISZĘ :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625883 przez Joanna
dzidostwo szalejecie :lol: super, że macie domek i własny ogródek, fajna sprawa :)
ja dzisiaj przymierzałam się do drugiego spaceru, ale nie mam jeszcze parasolki do wózka, a Ala marudzi na słońcu :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #625971 przez dzidostwo
Joanna domek ogródek swoją drogę, my mieszkamy na wsi, więc spacerki po okolicy praktycznie codziennie.. choć nie ukrywam że Amelka woli spacerować na własnych nóżkach nż siedzieć w wózku..

napisałam wcześniejszego posta iw yszłam z mała chwile na drogę bo dzieci były a Amelka bardzo ciągnie do dzieci..

a obecnie w tej chwili spi, mam nadzieje ze juz na noc bo drzemkę od rana zrobiła dopiero o 16 i to tylko 40 minut bo dzieci usłyszła i się obudziła :)

dziś choziłam w krótkim rekawku bo było mi tak gorąco, samopoczucie w porządku tylko mi się tęskni :(


Amelka naszczęście nie narzeka na słoneczko, a wczoraj jej kupiłam okularki przeciwsłoneczne, i fajnie bo ich nie ściąga, jak narazie.. :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #626299 przez Natalia^^
Hej. długo mnie nie było ale jakos brak czasu.

Działo się... Niby ten tydzien było miło ale dziś znowu sie kłóciliśmy :( ahh bo on potrafi wymagac ode mnie ale od siebie nie. Nie wiem co dalej. Chciałabym się z nim rozstac na jakiś czas. Ale nie chce tobić szumu bo tesciowa to oczywiśćie z pretensjami do mnie no i nie chce fundować Jasiowi jakiejs wyprowadzki... Później mnie przeporosił i pisał że ma nadzieje ze jeszcze bedzie miedzy nami dobrze jestem w kropce.

A tak poza tym to dieta w tym tyg słabo tz nie przytyłam ale się nie trzymałam. Jutro już bedzie dobrze, łukasz pojechał więc dzien jakoś się poukłada.

Jaś stawia samodzielne kroki. Tz stoi trzyma klucze a jak się zorientuje że się oddalam to mnie goni. Jestem bardzo dumna. ciekawe kiedy sam się puści i pójdzie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl