BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 3 miesiąc temu #310077 przez asia886
Dziękuję że podoba wam się imię Amelka:) zawsze mi się podobało ale teraz często słyszę inie Nikola też ładne:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310108 przez chłopek
A ja jeszcze raz aktualizuje liste :

01. 01.06.2012 - natalia^^ / Synek
02. 02.06.2012 - sister.anna / Córeczka
03. 05.06.2012 - Jolcia / Córeczka
04. 06.06.2012 - Hea / Synek
05. 08.06.2012 - martynka9996 /???
06. 08.06.2012 - Monia889 / Córeczka
07. 13.06.2012 - asia886 / Córeczka (Amelka)
08. 16.06.2012 - zuzek144 /???
09. 18.06.2012 - chłopek /Córeczka ? (Kornelia)
10. 18.06.2012 - gumis24 / Synek
11. 18.06.2012 - Kasiulka / Córeczka (Zuzia)
12. 21.06.2012 - blue01 /???
13. 22.06.2012 - madeline /Synek
14. 27.06.2012 - Koni /Synek
15. 30.06.2012 - rybka19834 /???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310368 przez Natalia^^
Hej Dziewczyny, ja miałam bardzo ciężki wieczór i noc. chciałam sie wam troche wyzalić...

Jak juz pisałam trzeci tydzien mamy remont, kucie drzwi i inne takie. wczoraj Mój Ł. pokazał na co go stac... wynosili z kolegami meble do piwnicy, a ja zamiatałam zmywałam, układałam wszytko w domu, po od 22 prosiłam zeby konczyli bo chce juz sie położyć, a oni sobie popijawe urzadzili.

Wiec wygoniłam wszystkich i zaprowadziłam pijanego pana Ł. do domu,a jemu włączył sie agresor jak nigdy, przestawiał drzwi, połamał jakies skrzynki i musiałam dzwonic po jego tate bo nie mogłam doac sobie z nim rady. w domu u rodziców tez nie było lepiej. (dodam ze po sasiada przyjechała policja bo tez sie awnanturował) Zastanawiam sie czy poza alkoholem nie było czegos wiecej.

Dzis sie jeszcze nie widzielismy, nie rozmawialismy,

Tak mnie to zmartwiło, ze nie wiem co dalej bardzo sie boje ze mogłoby sie to powtórzyc kiedy nasz syn sie urodzi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310456 przez asia886
Współczuję Natalia:( będzie dobrze byle żebyś ty się nie martwiła bo synus twój to odczuje:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310482 przez chłopek
natalia nie denerwuj się, bo dzidzia tez sie denerwuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310590 przez Natalia^^
Dziękuje dziewczyny, dzis juz jestem spokojna.
Będę go obserwowac i to wnikliwie, bo jego tata jest alkoholikiem i jeśli sie nie poprawi wtedy bede mysleć .Liczę ze to jednorazowy wyskok, bo Ł. raczej jest spokojny i wrażliwy. Więc miedzy innymi dlatego nie wiem jak sie zachować....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310598 przez chłopek
natalia moze to jednorazowo bylo taki wyskok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310616 przez Natalia^^
oby, a co u was??
wszystko dobrze??

u mnie ładna pogoda, na plusie 2 i słoneczko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #310619 przez chłopek
u mnie dobrze malusze sie rusza i kopie,
śnieg sypie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #311455 przez Madeline
Natalio może zmęczenie plus alkohol pokazały na co je stać. Nie wiem. Skoro mówisz, że nigdy tak się nie zachowywał to może faktycznie więcej się to już nie zdarzy. W środku siebie może i Ci już na niego przeszło, ale ja na Twoim miejscu tak szybko bym mu tego nie okazała, nabroił to niech się teraz stara, żeby Ci dogodzić. W końcu jesteś w ciąży i takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. I niech on dobrze o tym wie.

Ja byłam 15 lutego u tego innego ginekologa, bo moja do 18 marca jest na urlopie. Usg mi nie zrobili, mam iść 27 lutego na oddział. Potem 29 lutego znowu do tego gościa i mam też zrobić badanie moczu i morfologii. No i dał mi zwolnienie do 18 marca. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej trochę złą datę mi dał, bo 18 to jest niedziela, moja ginekolog wraca 18, w poniedziałek jest 19 i wtedy mogłabym iść na pierwszą wizytę (ale nie wiadomo czy od wtedy będzie już przyjmować), no ale nie mogę się dodzwonić do mojej poradni i zarejestrować się na tego 19, bo przecież muszę mieć dalej zwolnienie, bo jak nie dostanę, to muszę dać mojej oddziałowej znać, że wracam do pracy... Grr... Nie lubię takich zmian. Jak się ma tego jednego ginekologa to powinno się mieć, a nie że zmiany. No, ale ona też jest człowiekiem i też potrzebuję odpoczynku. (A gdy jej powiedziałam, bo zwolnienie wypisywała położna, czy nie można by było zmienić daty do tego 19 marca, żebym miała spokojny ten poniedziałek to powiedziała, że już za późno, bo ma połowę wypisaną i nie będzie kartki wyrzucać :/ )

A co u Was?

Ja jestem 6 kg do przodu i mój synuś będzie miał imię Aleksander :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311499 przez Natalia^^
Madeline, on tobie dobrze wystawił zwolnienie, wystarczy ze 19 pojdziesz do swojej gin i ona wystawi tobie zwolnienie bo moze tez wystawic wsteczne. wiec tylko pilnuj zeby była ciagłość w zwolnieniach.

Mojemu Ł. tez sie bardzo podoba aleksander, ale mamy juz mała aleksandre w rodzinie i sie nie zgodziłam na to imię... ale jest sliczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311864 przez Kasiulka
A ja w tym ciążowym zakręceniu wpisałam się na forum mam z sierpnia :D U mnie wszystko dobrze, omdlenia się nie powtórzyły. Kochana Ty z tym remontem masz już tyle stresów... Dziewczyny dobrze Ci radzą, nie odpuszczaj mu zbyt szybko , musi Tobie i maleństwu to zrekompensować :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311880 przez chłopek
Kasiulka własnie widziałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #311931 przez Andzia
Hej dziewczyny!!! Ja jestem tu pierwszy raz. Widzę że można się tu dużo dowiedzieć. Ja jestem teraz w 24 tygodniu i na 90% mam urodzić dziewczynkę. Ciekawa jestem czy już dużo przytyliście, ja 5 kg. już :(. Mam kamień w prawej nerce i mnie boli, nie mogę długo siedzieć i spać na prawym boku. Czy ktoś ma podobne objawy? Korzystając z okazji chciałam jeszcze zapytać czy może wystąpić konflikt serologiczny między grupami A+ (ja) i B-(mąż)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #311943 przez chłopek
Andzia to nie duzo przytyłaś ja 4kg.
i nie masz konfliktu musiała byś mieć - a mąż + tak jak jest w naszym przypadku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl