BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

12 lata 3 tygodni temu #352534 przez nati.olsztyn
Chyba nie ma co patrzec na te poszczególne pomiary a tylko na całość... Mój mały np.w 30 tygodniu mial główkę na 30, brzuszek na 28, a kosc udowa na 32 z kawalkiem:) no i dr. stwierdził że wygląda na to że będzie "wysoki szczuplak":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352547 przez nataleczka_92
nati.olsztyn tylko ze ten pomiar 34tydz to ogolny jest, glowka jest 33tydz5dzien.
ale ok nie martwie sie tym,bo nic mi takiego nie powiedzial,tylko ze moze miec to zwiazek z moim nadcisnieniem...
wazne ze wagowo jest idealnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352553 przez nati.olsztyn
Pewnie:) Nie masz się czym martwić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352557 przez nati.olsztyn
Kobietki, powiedzcie jak rozpoznac jak maluch jest polozony, bo mój mam wrazenie ze sie caly czas przemieszcza i co raz to jest inaczej...??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352559 przez Dorciaition
Dziewczyny tymi wymiarami w ogóle się nie przejmujcie. U mnie było nawet 3 tygodnie różnicy wg usg. Leżałam z tym w szpitalu 2 razy. Okazało się to bzdurą. Usg przekłamuje trochę.

Powodzenia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352565 przez mamusia-85
Czesc dziewczyny!
Nie bylo mnie dosc dlugo, bo za ladna pogoda na siedzenie przy kompie, a po za tym co chwike czyms jestem zajeta, przede wszystkim umeblowaniem pokoju dla malej czy zakupem wyprawki :blink:
U mnie ok, mala wiercipieta coraz rzadziej kopie, a bardziej sie rozpycha, bo ma juz za malo miejsca co chwile mozna wyczuc pietke, pupke :lol:
Ja czuje sie dobrze, ale dzis normalnie u nas upal byl i strasznie spuchly mi stopy...do tego pojawily sie jakies krostki swedzace na palcach u stop, nie wiem od czego moze od spuchniecia potowki jakies czy cos wiec sie specjalnie nie martwie, a wy jak myslicie od czego te krostki i swedzenie?!
Po za tym co jakis czas lapie mnie zaparcie np. dzis sie nie moglam wyproznic i od razu pojawily sie hemoroidy, krwe na papierze itd..., przed ciaza tez mnie czasem lapaly wiec sie nie zmartwilam, kremem smaruje dbam o higiene.
A co tam u was kochane, widze ze nastepna z was urodzila gratulacje, jak tam przygotowania, pakowanie torby do szpitala, samopoczucie??!! :woohoo:
Pozdrowionka i do napisania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352572 przez Królowa
mamusia-85 jedz soobie płatki nestle frutina z blonnikiem one sa super jak je jesz regularnie codziennie to idziesz do wc 2 razy w ciagu dnia sa super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352573 przez nati.olsztyn
mamusia U mnie torba spakowana od wczoraj:) A samopoczucie tak różnie, raz lepiej raz gorzej...dziś ogólnie lepiej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #352611 przez Madeline
Dziewczyny jak ja się licho czuję :( Boli mnie brzuch i ten ból promieniuje do pleców i bioder, do tego mam bardzo twardy brzuch :( A mój mały kopie i rusza się jak szalony, od dobrych 3 lub 4 godzin praktycznie non stop. Nie powiem, że wolę jak tak się rusza, niż miałby być spokojny :) Spróbuję się położyć i zasnąć, choć wątpię, że mi się uda. Beznadziejna sprawa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352633 przez nataleczka_92
Dorciaition dziekuje za informacje o tych pomiarach:) teraz juz napewno sie uspokoilam.
nati.olsztyn moj maly jest ulozony glowka w dol,ale ja np czasem czuje tak jakby lezal w poprzek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352648 przez Koni
Hej mamusie ;)


Ja miałam dzisiaj bardzo długi dzień w pracy! Szefowa poprosiła żebym została 2h dłużej bo jedna osoba zachorowała i tak byłam w pracy 10h i 15min więc padam :dry:



Madeline co do wydzieliny ja też mam często gęstą kremową wydzielinę na wkładce lub jak się podcieram do tego jeszcze czuję tam straszną wilgoć aż czasami się boje że krwawię albo co ale na szczęście nic się nie dzieje.

Też dzisiaj miałam od rana bóle w podbrzuszu takie jak na okres ale dziewczyny w pracy mnie uspokajały że wszystko się tam rozciąga przed porodem i to jest całkiem normalne więc widocznie to już taki urok tego etapu ciąży.

mamusia-85 mój też częściej się rozpycha niż kopie ;) Dzisiaj tak swoje nóżki wypychał pod żebrami że aż nie mogłam swobodnie usiąść :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352720 przez chłopek
czesc mamuski
nataleczka mój w 31 tyg miał 1900
madeline mnie wczoraj w nocy tak plecy bolały i brzuch jak na okres ale przeszło,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352755 przez martynka9996
Cześć dziewczyny

U mnie dziś piekan pogoda wszyscy chodzą ubrani już na letniaka aż się chce coś robić zaraz zbieram moją córcię i jedziemy na działkę poodpoczywać.

Jeśli chodzi o śluz to ja mam jużtakie objawy bardzo długo i poprostu to jest nadmierna wydzielina jak powiedział mój gin bo czop to taka galaretka tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #352759 przez Koni
Dzień dobry wszystkim ;)

My dzisiaj dobrze spaliśmy :D Żadnych bóli na plecy też się nie przekręciliśmy a jak się obudziłam to mały tak wypinał swoje ciałko że mogłam je poczuć przez skórę :side: Co prawda nie wiem co akurat wypinał bo ciężko mi rozpoznać ale fajne uczucie tak namacalnie go dotknąć :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #352811 przez Joanna
Cześć dziewczynki :)
ja w sumie też dzisiaj dobrze spałam, Ala od 6.00 już była aktywna :) chyba powoli wychodzę z przeziębienia, wczoraj inhalowałam się roztworem z soli morskiej i pomogło:) znowu cieplutko dzisiaj, chociaż wczoraj jak przyszło mi przejechać się samochodem to wcale nie było tak fajnie, duszno okropnie;)
chłopek, koni mnie wczoraj wieczorem złapał ból w podbrzuszu jak na okres, ale nie był jakiś mocny, poprzytulałam się nawet z mężem i przeszło :lol:
Takie uroki ciąży, szczególnie w tak zaawansowanej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl