- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie czerwiec 2012
Mamusie czerwiec 2012
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
w sumie Sebus mi zasypia sam tez przy piersi albo czasem w wózku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię nad życie:*
my właśnie wróciliśmy od lekarza, dzisiaj rano zauważyłam u Ali wysypkę, takie czerwone plamki na ciele i w okolicach uszek. Prawdopodobnie jest to reakcja alergiczna na mydło nivea, którym myję pupcię córki. Mam tylko używać płynu bezzapachowego oillatum lub oillan, my kąpiemy Alicję w tym drugim i wszystko jest w porządku. Trochę dziwne, bo krem i oliwkę też mam firmy nieea i nic się nie dzieje, widać mydło jest zbyt zapachowe. Mam tylko nadzieję, że szybko się tego pozbędziemy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Madeline
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje skarby dwa :*
- Posty: 1450
- Otrzymane podziękowania: 13
Wczoraj wieczorem ważyłam się z synkiem i później samej, no to mój klopsik waży koło 4,600 kg (waga domowa, to może być trochę różnicy) a ja ważę 64,200 kg czyli koło 4 kg zostało mi do zrzucenia do wagi sprzed ciąży a mój cel to 57 kg. Ciekawe czy się uda?
Zła jestem, bo mi chyba małego w szpitalu źle zmierzyli, bo powiedzieli że jest długi na 58 cm, a wczoraj mierzyliśmy go, bo byliśmy ciekawi ile urósł no i chcieliśmy wiedzieć na ile mamy ciuszki kupować na chrzest i wyszło nam, że Aleks mierzy 55 cm
Koni synuś słodziutki
Joanna mój Oluś miał wysypkę na nóżkach, ale po płynie do kąpieli Johnsona, ale teraz używamy Oilatum i jest wszystko dobrze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nataleczka_92
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Oliwka 23.08.2009 Filipek 12.06.2012 Skarbusie:*
- Posty: 1355
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Koni
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama"
- Posty: 1377
- Otrzymane podziękowania: 0
Co do wagi to mi dalej stoi te 13kg i nie chce drgnąć
A tak w ogóle to ciekawe co u Kasiulki i sister.anny coś nie za często nas odwiedzają
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nataleczka_92
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Oliwka 23.08.2009 Filipek 12.06.2012 Skarbusie:*
- Posty: 1355
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Koni
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama"
- Posty: 1377
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja nie zawsze mogę siąść do komputera ale wtedy sobie przez telefon patrze co tam u Was jak karmię małego
Kurcze straszliwie mnie boli ząb bo mi pękł w 9 miesiącu ciąży i mam tylko połowę i dziurę w środku a tutaj do dentysty nie pójdę i tak się męczę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nataleczka_92
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Oliwka 23.08.2009 Filipek 12.06.2012 Skarbusie:*
- Posty: 1355
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- blue01
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Natalka,ur.23.05.2012,2980 g,50 cm
- Posty: 415
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Koni
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama"
- Posty: 1377
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja muszę czekać aż będziemy w PL bo tu kiedyś poszłam zapłaciłam 180€ a po 5 miesiącach musiałam zęba wyrwać bo mi gościu waty napchał za taką piękną cenę
blue01 opowiadaj jak było i koniecznie czekamy na foty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nataleczka_92
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Oliwka 23.08.2009 Filipek 12.06.2012 Skarbusie:*
- Posty: 1355
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Koni
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama"
- Posty: 1377
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- blue01
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Natalka,ur.23.05.2012,2980 g,50 cm
- Posty: 415
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię nad życie:*
U nas wysypka nadal utrzymuje się, ale jakby na brzuszku było mniej plamek, zobaczymy. W razie czego w czwartek lub piątek pójdziemy do naszego pediatry
Nasza Ala rozgląda się coraz bardziej, ostatnio jak tata pocałował ją w czółko i odchodził to wędrowała za nim wzrokiem
dlatego powoli przymierzam się do kupna jakiejś karuzeli, możecie coś polecić?
blue01 koniecznie wrzuć zdjęcia z chrzcin, chętnie zobaczę
w czwartek idziemy do księdza ustalić termin naszych chrzcin
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Joanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kochamy Cię nad życie:*
także będę rozglądać się też za leżaczkiem takim do 18kg
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











