BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

13 lata 10 miesiąc temu #401358 przez Koni
Joanna spróbuj odstawiać po kolei to co myślisz że może ją uczulać bo jak odstawisz na raz wszystko to nie będziesz w końcu wiedzieć co to. Ala słodziutka ;)

chłopek ty to się masz z tymi chłopakami ;) Ile takie wdzianko? Ładne ;)
A smoczek może i faktycznie spróbuje kauczukowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401371 przez Joanna
koni zaczynam od kosmetyków, to jest póki co najbardziej prawdopodobne niestety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401372 przez nataleczka_92
To i ja si pochwale
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401455 przez Madeline
Maluszki są prześliczne ;)

Mój Aleks ma coś dziś marudny dzień, prawie wcale mi nie śpi i najlepiej na rękach. Dziś była moja siostra to ją wykorzystałam i poszliśmy na 3 godzinny spacer :) Malutki wcale nie spał, chwilę pomarudził, a mnie za to boli teraz krocze i w środku szwy mnie ciągną :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401481 przez chłopek
koni a to ubranko to tylko 60zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401564 przez Koni
nataleczka_92 śliczny bobasek :)

chłopek to cena super :silly:


Madeline Kacper też miał taki dzień, dopiero o 18:30 udało mi się go uspać i wyjść z nim na spacer bo inaczej się nie da bo chce cyca :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401613 przez Joanna
moja Malutka też dzisiaj marudziła, w ciągu dnia spała po trochu i dojadała zamiast zjeść porządnie :blink: po spacerze wygłodniała, zjadła w sumie 150 ml mleka i wypiła ponad 70 ml herbatki koperkowej, na apetyt Ala nie narzeka :laugh: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401669 przez rybka19834
hej dziewczynki!
ja was podczytuje caly czas...ale zawsze jak chce cos napisac to maly mi nie daje.moj mati w nocy spi ladnie mozna poowiedziec ze sie wysypiam ale za to w dzien masakra nic zrobic nie moge,chyba do rak sie przyzwyczail...
joanna to twoja malutka duzo je.moj zjada na raz 60ml mleka a herbatki koperkowej nie daje mu codziennie tylko wtedy jak widze ze nie moze sie zalatwic...ja tez daje mu mleko enfamil...
dziewczyny co do sexu to mam ochote ale u mnie to zupelnie odpada poki co,jestem po drugiej cesarce...zreszta dopiero 3 tyg minelo...a czy myslicie o jakiejs formie antykoncepcji???ja zamierzam zalozyc sobie spiralke na 10 lat,bo wiecej dzieci nie planuje wiec chce miec wygode...ja tez mam lezaczek dla malego ale powiem szczerze ze nie chce w nim lezec...co do chrzcin to planujemy wrzesien pazdziernik na okolo 40 osob...kochane uciekam bo juz maly placze:(:(:(:odezwe sie jak tylko znajde chwilke.pozdrawiam i buziaczki;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401670 przez rybka19834
moj mateuszek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401671 przez rybka19834
i jeszcze jedno;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #401677 przez Joanna
rybka19834 moja Ala po spacerze czy po kąpieli potrafi tyle zjeść :) poza tym zgodnie z wytycznymi na opakowaniu enfamila śmiało może wypijać 120 ml i czasem tyle zjada, a od 5 tygodnia życia już 150 ml :blink: ja jednak najczęściej daję jej 90 ml, potem jak trzeba poprawiam herbatką :) Mateuszek śliczny :)
Ala kończy dzisiaj równy miesiąc, jak ten czas szybko leci :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401726 przez Madeline
Rybka a ile taka spirala kosztuje? Bo ja też myślę o jakiejś formie antykoncepcji.

Maluszek jak mi zasnął wczoraj o 18 to do kąpania wzięliśmy go na śpiąco (śmiesznie to wyglądało :lol: ) i z cyca pociągnął kilka razy i zasnął, spał mi do 24, potem butlę 90 ml mm i spał mi do 3, potem już co 2 godz się budził :) Ale i tak jestem zadowolona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401728 przez chłopek
a mi zostaja prezerwatywy:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401737 przez Koni
Joanna jak to dzisiaj mała kończy miesiąc? Ona nie jestz 26? Kacper jutro będzie miał miesiąc.

rybka śliczny maluszek :) A ty karmisz butelką?

chłopek a czemu Ci zostają prezerwatywy? U nas też prawdopodobnie one będą.

Kacper mi się przeziębił i nie wiem czy iść z nim do lekarza bo w sumie co on pomoże bo takim maluchą się chyba leków nie daje? W każdym razie ma zatkany nosek bo strasznie charczy więc psikam mu wodą morską i czyszczę fridą, a temperatura 37 ale z tego co słyszałam to 37 to normalna temperatura u takich dzieci i nie wiem czy iść czy nie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #401741 przez nataleczka_92
Koni może poczekaj do jutra,bo leków i tak nie dostanie. Chyba że po kilku dniach coś się rozwinie to może antybiotyk ale niewiem... Od temp można czopka. Np eferalgan ale niewiem czy u was są. Tylko trzeba zmniejszyć dawkę np 1/4 albo mniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl