BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwiec 2012

13 lata 10 miesiąc temu #402381 przez chłopek
joanna ja przy ksawciu tez szybko dostalam okres i chyba tak samo jak nataleczka, ale był krótki i skąpy, teraz jeszcze nie dostalam ciekawe kiedy dostane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402392 przez nataleczka_92
Joanna też jestem zdziwiona że tak szybko. Ale po pierwszym porodzie też tak miałam. Nie prawda jest że jak się karmi piersią to niema okresu niestety:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402403 przez Madeline
Hej kochane :)

Ale musiałam nadrobić, przez ten dzień ładnie się rozpisałyście :D

U nas odpukać, malutki ładnie śpi od wczoraj. Bo byliśmy u jego pradziadków (moich dziadków) na wsi i cały dzień spał na świeżym powietrzu (oczywiście w cieniu i po 13:00) tylko brałam go do domu na karmienie. Tak mu się podobało, że mnie mogłoby nie być ;)

Powoli zaczynam szukać ciuszków dla małego na chrzest, ale nic nie mogę znaleźć ciekawego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402415 przez Koni
Cześć mamusie ;)

Eh ja też noszę 42/44 a przed ciążą 38/40 więc jestem załamana :(

Kacperek mi dzisiaj zjadł o 23 i poszedł spać gdzieś koło 24 po czym płakał o 0:40 że chce jeszcze ale daliśmy mu smoka a ja poszłam spać a on został z mężem. Obudziłam się o 4:30 a moje dziecko smacznie spało z tatą w sypialni więc wzięłam go na karmienie bo to 5h! Zasnął po 5 i o 8 wzięłam go przewinęłam, wyczyściłam nosek i nakarmiłam i poszedł o 9 spać i spał do 11:30 :D

Smoczek działa cuda bo wzięłam małego do kuchni i mogłam sobie śniadanie zrobić a on dziamgał smoka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402417 przez chłopek
madeline a kiedy robicie chrzest juz pewnie pisalas ale nie pamietam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402424 przez nataleczka_92
Madeline wejdz na www.szafakrasnali.pl . Tam są piękniutkie stroje dla maluszków. Ja pewnie zamówie ten komplet na krótki rękaw z kamizelka:) ceny też nie są wygorowane także wszystko ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402436 przez chłopek
nataleczka nie ma tej strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402508 przez blue01
a ja bylam dzis na wizycie kontrolnej u gin,wszystko ladnie wrocilo do formy,moge tez zaczac juz cwiczyc,uff,co za ulga :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402515 przez nataleczka_92
Kochane to ta strona ubrankadochrztu.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #402520 przez Kasiulka
hej dziewczyny :) ale miałam do nadrobienia :) (przyznam że niestety trochę po łebkach czytałam) jak Wasze maluchy rosną! nie do poznania!
:)

długo mnie nie było bo tu na wsi u teściów internet raz działa , raz nie działa (nawet zasięgu w komórce muszę szukać na zewnątrz ;/ teściowa jest po operacji kręgosłupa i mam jeszcze ją na głowie także nie jest lekko. ale do rzeczy - u nas wszystko dobrze, mała pięknie śpi :) jedyny nasz problem to ropiejące oczko, gentamycyna nie pomogłą, przemywanie solą fizjologiczną również. lekarz przepisał nam kolejny antybiotyk... :( no i od 2 dni Zuzia ma wysypkę na buzi, poradźcie coś!

my chrzciny na początku września roobimy :)

noszenie pasa poporodowego pomogło mi na wciągnięcie się skóry,ale mój brzuch i tak jest paskudny - przez rozstępy. czytałam w necie że maści na blizny pomagają - próbowała któraś z Was?
Wielkimi krokami zbliża mi się koniec połogu i stąd moje pytanie - czy współżyłyście już po porodzie? jak to wyglądało? ja panicznie się tego boję, a i widok mojego wstrętnego brzuszyska wcale mnie nie pokrzepia :( ten brzuch całkowicie odebrał mi pewność siebie, do tego stopnia że ja sama siebie nie poznaję :( :( :( na początku sierpnia wybieram się na kontrolne badanie do ginekologa. boję się że nawet jeśli on powie że wszystko ok i że możemy już się kochać to ten nasz pierwszy raz okaże się strasznym rozczarowaniem i zrażę się całkowicie :( powiedzcie dziewczyny jak to u Was wygląda, przepraszam że o takie osobiste rzeczy pytam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402547 przez Koni
Kasiulka super że się odezwałaś ;)

Ja jeszcze seksu nie uprawiam i tak jak pisałam wcześniej moje libido jest jak na razie zerowe do tego mój wygląd nie nastraja mnie do tego :(

Fajnie że brzuch się wchłonął ja swój jeszcze mam i mam pas po ciążowy ale się w niego nie mieszczę :angry: Rozstępy też mam i smaruje kremami na nie ale i tak wyglądają tragicznie.

Byliśmy dzisiaj nad morzem się poopalać bo piękne słoneczko było i ciepło :D Mały sobie teraz odpoczywa na leżaczku w krótkich spodenkach (pierwszy raz ubranych bo za zimno ciągle) bo w domu 23'C, przykryłam go kocykiem jak zasnął ale chyba mu gorąco bo się rozkopał :P

Ja na razie na chrzciny się nie nastawiam bo chcemy w grudniu zrobić ale pewnie pójdę pogadać z księdzem jak pojedziemy do PL bo muszę go przekonać żeby moja siostra mogła być chrzestną (ma nieślubne dziecko ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402622 przez Madeline
Kochane ja dziś w domu miałam 29 stopni :ohmy: :ohmy: :ohmy: Myślałam, że się rozpuszczę :(

Chrzciny mamy 19 sierpnia. Dziękuję za tą stronkę, na pewno ją przejrzę :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402667 przez chłopek
kasiulka ja juz współżyłam z mężęm i było super, po pierwszej ciazy nie bylo tak dobrze i dlugo mialam opory. zawsze mozecie kupic żel nawilżajacy durex zeby nie byl taki dyskomfort, bo jak sie karmi piersia to to ( sucho jest)nawet gin mi tak mowila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402794 przez blue01
Hejka,ja jeszcze nie wspolzylam z mezem i szczerze mowiac nie bardzo mnie ciagnie :P a co do ropiejacego oczka to moja corcia tez tak miala,przemywalam wtedy czystym wacikiem namoczonym w wodzie,mozna jeszcze sprobowac masowac kanalik lzowy,powinno pomoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #402797 przez chłopek
no u nas nie pomoglo, dostalismy krople i dzisiaj mamy kontrole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl