BezpiecznaCiaza112023

moj brzuszek

12 lata 10 miesiąc temu #143201 przez vestusia
Nio to powinnaś się cieszyć, przynajmniej nie było ciężko zrzucać tych kg :) Ja na razie jakieś 3 na plusie, może 4, sama nie wiem. Okaże się za tydzień u lekarza, bo on ma dokładniejszą wagę :) Jak masz jakieś zdjęcia brzuszka z ciąży, to wklejaj tutaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #143208 przez chłopek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143212 przez chłopek
koleżanka robiła mi sesje zdjęciową
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #143213 przez vestusia
Ojej, jaki fajny brzusio! Ja też już taki chcę! :D

Śliczny! Kurczę, to masz fajną pamiątkę! Aż zazdroszczę i chyba też sobie taką zrobię, ale to jak brzusio będzie większy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143215 przez chłopek
też taki bedziesz mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143216 przez chłopek
zrób sobie brzuszkową sesję zdjęciową, super pamiatka, ja tylko żałuje ze wszystkie zdjęcia bez męża sa ale niestety w pracy był :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143218 przez vestusia
Oj tam, oj tam :D to i tak Ty i Twój brzusio mieliście być na pierwszym planie :D Zdjęcia bardzo fajne. Nic tylko brać się do pracy i za niedługo będziesz mogła robić kolejne sesje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143219 przez chłopek
fajnie było słuchac jak bije serduszko mojego maluszka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143224 przez chłopek
chyba niedługo bedziemy sie brac z mężęm do roboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143225 przez chłopek
a wy już wiecie jakiej płci jest maluszek czy wolicie niespodziankę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143228 przez vestusia
Hi, hi, hi :D Jeszcze troszkę tu posiedzisz, powklejasz swoje zdjęcia, pooglądasz nasze i Cię serduszko ściśnie i weźmiecie się szybciutko do roboty :D My jeszcze nie wiemy. Marzymy o dziewczynce, chyba sobie wmawiam, że to dziewczynka :D Na ostatniej wizycie dzidzia bardzo się wierciła, jakby miała ADHD. Lekarz powiedział, że raczej dziewczynka, ale nie będzie mówił, bo może się pomylić. Że na następnej wizycie powinno już być wiadomo (o ile dzidzia zechce współpracować). Jestem troszkę świrnięta, bo wylicytowałam troszkę ciuszków i niektóre są typowo dla dziewczynki :D Ale co tam, drogie nie były więc w razie czego szkoda nie będzie, a może kogoś obdaruję, jak się okaże, że to jednak chłopiec :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143232 przez chłopek
chyba mamy coś wspólnego :) ja tez na allegro siedzałam i ciuchy licytowała tylko ze typowo dla chłopca :) i od samego poczatku wiedzialam ze chłopak. teraz chce dziewczynke juz nawet imie mam wybrane od dawna. dla naszego maluszka mielismy 2 imiona i miesiac przed porodem zmienilismy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143233 przez chłopek
ja tak szalałam ze w ciazy jestem że we wrześniu juz wózek miałam, moja mama tylko mi mowila ze nie normalna jestem i że jeszcze jest czas, ale ja i tak swoje wiedzialam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143237 przez vestusia
E tam szalała. Ja też kupuję powolutku różne rzeczy, tak małymi kroczkami, bo nie chcę zostawiać tak dużych wydatków na sam koniec. Nie jestem przesądna i nie będę czekała do ostatniego momentu. Zresztą, różnie przecież może być, mogę nagle się gorzej poczuć, może być konieczna hospitalizacja... więc po co te nerwy, pośpiech, stres. Lepiej sobie to dobrze zaplanować i rozłożyć w czasie zakupy. Kieszeń też mniej to odczuje. My wózek też już mamy, tzn. mam "zaklepany" u koleżanki, będzie sprzedawała swój na jesień. Bardzo nam to odpowiada, wózek lekki, trzyfunkcyjny ze wszystkimi możliwymi akcesoriami (nawet nie pamiętam wszystkiego, bo wózek to dla mnie jakaś abstrakcja). No i cena też dogodna, więc jesteśmy zadowoleni...
Mój Piotrek jednak uważa, że ja się za bardzo nudzę, skoro siedzę na aukcjach i wynajduję coraz to lepsze rzeczy. Nie jestem rozrzutna, wyszukuję to, co jest mi niezbędne, ale jego zdaniem to po prostu za wcześnie na to wszystko. Nie dyskutuję z nim, po prostu kupuję :P


A co do dzidzi, od początku chcieliśmy Zuzię, nawet w avatarku mam zdjęcie "hodowanej fasolki" o imieniu "Zuzanna" :D Tak sobie wyhodowaliśmy i mam nadzieję, że to ta Zuzanka siedzi w brzuszku. Najwyżej się zdziwimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #143239 przez chłopek
ładne imie Zuzanna :) my chcemy mieć teraz Kornelie :) Damian tez uważał ze niektóre rzeczy są nie potrzebne na początek, no i w sumie miał racje, bo kupiłam huśtawkę fisher price i Ksawcio w niej tylko siedzial bo nie lubił sie huśtac i tak tylko zajmowała miejsce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl