BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #633996 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634007 przez Monia_T
Justyna ja karmię i biorę cerazette, ale okresu nie mam. Brałam je tez po pierwszym porodzie i pierwszy okres dostałam jak przestałam karmić czyli po 14 miesiącach.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634027 przez xpatiiix3
Justyna ja biorę Azalia, ale dopiero zaczęłam brać.. Ponoć po nich są plamienia albo okres nieregularnie raz jest raz nie, a i może wcale nie być... hehe a dzieci to masz udane :D podpaski no no czym już się interesuje :P

Dominia zobaczysz będzie dobrze :) może spróbujcie, a może te Wasze kłótnie to przez to, że brakuje mu przytulania, nigdy nie wiadomo co sobie faceci myślą :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634033 przez michasia
tak długo pisałam posta, że nie widziałam, że tyle przed moim się pojawiło, to nadrabiam:)

Jadzia Hubert super, taki siłacz:) i taki duży chłopiec już.

Suzi wow, ale super. Fajnie, że mąż taki prezencik sprawił. Już ochłonęłaś z wrażenia?

Monia mi chodziło o to, że dostałaś prezent na urodziny, że Ci się choróbsko przyplątało, w sensie, że nie miało kiedy.
A o Suzi później doczytałam:)

Wczoraj byłam z 2 koleżankami na spacerku(takie koleżanki z gimnazjum, nie widzimy się czasem kilka m-cy, choć mieszkamy blisko, a gadamy dalej jakbyśmy się codziennie widziały:), i tak idziemy ja z wózkiem gondola, Asia ze spacerówką (zajmuje się dziećmi koleżanki) a Iza tak bez niczego i tak sobie palnęłam, że pasowałoby by Iza w ciąży była, (takie etapy dziecka-w brzuchu, później w gondoli i w spacerówce) i okazało się, że Iza jest w ciąży. A Asia wychodzi za mąż w październiku:), także wesele się szykuje:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka a kiedy jedziesz do 3-miasta, może się natkniemy na siebie gdzieś na plaży, ja na przyszły weekend się wybieram.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634042 przez jadziatopol
Justyna ale cie sciagnelam myslami. Dzisiaj rano jak wstalam to sie zastanawialam co u ciebie :) kurcze,....no ciezko jest a tym bardziej w obcym kraju..wiem cos o tym. Przydaloby sie wam towarzystwo i wspolne wyjscia ;) ja tez cierpie na brak znajomych ...nie mam sie do kogo odezwac..siedze samam calymi dniami z HUbertem i tez czasem mialabym ochote pojsc sobie gdzies...tak sama...zeby odpoczac ;) ale wam fajnie,ze jedziecie do Polski :) zazdroszcze troche. Na pewno to bedzie mily wyjazd i spotkasz sie moze ze znajomymi...ech...rozmarzylam sie. A twoj syn to rzeczywiscie dal czadu z ta podpaska :lol: :lol: ale sie usmialam! :lol:
Michasia ja tez tak samo czuje...taki dyskomfort i lekki bol na samym poczatku...ale potem juz jest dobrze :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634053 przez michasia
Jadzia a jak chodzisz na spacerki, to nie masz tam jakiś mam w pobliżu? Może zagadałabyś jakąś? może trafisz kiedyś na kogoś sympatycznie wyglądającego?
Ja w przychodni spotkałam koleżankę z 1 i 2 kl podstawówki, ma synka z 8marca, Marcelek jak u Pati, muszę zagadać na fejsie, może byśmy się razem na spacerek wybrały, bo tak samej, to tak rzeczywiście nudnawo.

Monia to Ty kupiłaś parasolkę w smyku? bo nie mogę teraz tego posta znaleźć. Po ile była i czy jakiś wybór kolorów? jak się spisuje? bo też muszę kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634066 przez justyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurde nei umie dodac zdiecia bo mi error wyskakuje te forum mnie zaczyna doprowadzać do nerwicy zas się zaczyna to co było kiedyś i jak tu napisac jakiegoś posta jak się laduje godzine :angry: to się normalnie odechciewa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634072 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634082 przez justyna84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634109 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634116 przez Suzi
Michasiu, jeszcze dobrze nie ochłonęłam, bo wrażenie jednak było mocne :laugh: , ale tak jak juz Jadzi pisałam, ja mam dla niego o wiele cenniejszy DAR, BEZCENNY właściwie, tylko coś nie chce ten dar sie wykluć :silly:
termin mam na piątek a faktycznie, pozostała dwójka urodzona 28..... zobaczymy :silly: już blizej niz dalej

spadam spac....dobranoc :kiss: , może i ja małża w obroty wezmę... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634122 przez Madlen
Dominia Jadzia gratuluję motoodwagi :)

Ale Hubi ma śliczną matę :)

A Ty widok z okna :)

Mrufka Twoja baletnica słodka :)

Aganobla Gabryś ma zajefajny uśmiech :)

Kasia przepiekne zdjęcia, ale z Was cudna rodzinka :)

Jadzia zazdroszczę znowu. :)
Gdzie te Twoje kg..

Monia a tam, przecież nie zawsze widać ciążę, na pewno nie powiedziała tego po brzuszku. Fajna sprawa ta wymianka. Nie słyszałam o tym..

Alina współczuje, cholerne kredyty..
Ale masz fajnie z tym Ciechocinkiem. Uwielbiam tam jeżdzić..

Monia też kupiłam zabawki Chicco od allegrowicza, którego poleciłaś :)
I zainwestowałam w huśtawkę hybrydową lew :)

Sobie nic nie kupuję, za to synkowi dałabym wszystko. Oszalałam na jego punkcie
:P

Monia dużo zdrówka :kiss:
Spóżnione życzenia wszystkiego najlepszego!

Chomiczka miałam okres miesiąc po porodzie. Megaokres.

Satine nam nie wyszła kąpiel w ten sposób, chyba dotknął buzią wody, albo o zgrozo się jej napił :ohmy: I afera..

Satine super, ze waga leci. U mnie powolutku..
Ćwicze rano na rowerku, z leżaczkiem z Adasiem przed sobą. Z włączoną głośną muzą, a jak mu się to nudzi to włączam ..kołysanki, śpiewam. Energii mi to nie dodaje :P

Michasia słodkie te pieluszki :)

Pati czemu żarcik z portalem randkowym? Ja tam męża znalazłam :)

Pliszka super ta zumba. Jak mi brakuje tańca..

Kasia my też już mamy smoczki średnie/nr 2

Vini szok :ohmy: ale super włoski Zuzi :)

Suzi szczena mi też opadła

Jadzia Hubi jest bardzo bardzo bardzo faaajny :)

Justyna ale się uśmiałam z tej podpaski :lol: Ale agent :)

Pati jesteś wielka i tyle (nie chodzi o wagę ;) )


Adaś zaczął wczoraj "gadać". M. z nim leżał, zaczął do synka mówić "a gi" itp. a ten mu pięknie odpowiadał :ohmy:
Dziś była u mnie koleżanka, a Adaś "gadał" z nią jak nakręcony, odpowiadał jej na każde "gi", i jaki uchachany był. Szok tak z dnia na dzień.

W niedzielę byliśmy w Toruniu, karmiliśmy Adasia w Sphinxie, potem pubie, nieźle, no ale trzeba żyć normalnie ;) Nikt się nie dziwił. I browara piłam. Ale był pysznyy :)
Za to ja się zdziwiłam podczas jedzenia jak w restauracji mexykanskiej jedna z mam mając centralny stolik w lokalu wyciągała cyca i karmiła dość duże już dziecię.. Normalnie bez krępacji wyciągała i poprawiała tego cyca w pełnej okazałości, nawet jak dziecko nie było przystawione..

Mój synek domaga się większej ilości jedzenia.
A śpi w nocy czasem 8 a zdarzyło się 9h.. Zobaczymy jak dziś.. Nawet na 5 się nie obrażę..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634137 przez jadziatopol
Madlen ale pojechalas niezle :lol: nawet w pubie bylas? wow! :ohmy: :lol: i piwo pilas ;) troche ci zazdroszcze ;) oh...jak przestane karmic to chyba kupie skrzynke piwa i karton fajek :lol: :side: :P :silly: wszystko wypije i wyjaram sama :P
to Adas mial fajna wycieczke :) a mama jeszcze fajniejsza :blink: dzieki ...jestes kochana :kiss: wiesz...ja sie smieje ,ze mam w cyckach te kg...hahahha...chcialabym. Dupsko mam jak szafa trzydrzwiowa :ohmy: ;) :angry: szlag mnie trafia jak mi Radek robi fotki...potem rzygac mi sie chce jak je ogladam...tlusty, zapuszczony pasztet ze mnie ;) i zadne farby,zadne ciuchy nie pomoga niestety....wlasnie kupilam farby w sklepie fryzjerskim z nadzieja ,ze jak zrobie kolor to moze wyladnieje...ale niestety sama sie oklamuje! nie w tym tkwi problem...kurwa mac...problem tkwi w sadle....no nic tylko sie zalamac i zaczac jesc z rozpaczy :angry: ;) ale nie daje za wygrana...nadal cos tam cwicze...ale to takie popierdolki sa a nie cwiczenia na maxa....nie wiem co z tego wyjdzie ;)
Zaraz jade kupic jakies jeansy bo juz patrzec nie moge na ciazowe spodnie. Jak je ubieram to czuje sie jeszcze wieksza ;) My tez kapalismy tak Hubka i Radek go niechcacy za nisko trzymal...hihihi...tez sie zanuzyl biedny...i najpierw szok a potem ryk. ALe teraz jest ok...lubi na brzuszku dalej :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #634171 przez Monia_T
Cześć z rana :)

Jesoo jak ja się koszmarnie czuję :P Kaszel mi doszedł, duszący, cała klatka piersiowa mnie pali od środka jak kaszlę... :P Iga nadal tylko z delikatnym katarkiem, tli się we mnie nadzieja, że ją choroba ominie.

Michasia kupiłam parasolkę w Smyku w Galerii Pomorskiej. Kosztowała 45zł, były 2 rodzaje z filtrem UV lub bez, ja wzięłam z filtrem. Sporo kolorów, ja mam czerwoną, tak jak wózek :) Fajna bo ma kilka regulacji, wyginań itp. Tylko jest dosyć duża, ale w sumie to atut bo ładnie od słoneczka chroni :)

Madlen Toruń... :woohoo: ostatni raz byliśmy jak byłam w ciąży. Musimy się wybrać wkrótce naszą czwóreczką :) A tym piwem w pubie to mnie dobiłaś :blush: Zakupu bujawki nie będziesz żałowała, u nas sprawdza się codziennie. Teraz mam problem, bo zdjęłam pokrowiec do prania jak go Iga okichała, porozpinałam te wszystkie pasy i za cholerę nie potrafię tego zapiąć...ale wytrwała jestem i będę próbowała do skutku :silly:
Nie wiem co tam zamawiałaś z chicco ale te grzechotki z lusterkami są super. Iga fajnie je trzyma i się nimi interesuje :) No i ulubione kluczyki :lol: :lol: :lol:

Jadzia ja się czuję tak samo jak Ty. M zabrał mnie ostatnio do galerii handlowej, żebym kupiła sobie jakieś ciuchy, chciał mi przyjemność zrobić. A ja z moim kołem ratunkowym na brzuchu i sadłem wszechobecnym we wszystkim źle się czułam. Nic nie kupiliśmy, wkurwiłam się tylko i humor zepsuł mi się do końca dnia. A chciał chłop dobrze...nie dogodzisz.

Justyna jak słyszę, że facet mówi do żony, że ma za dobrze to aż mną trzęsie! Jadzia dobrze mówi, zostaw go samego na jakiś weekend...będzie Cię z płaczem przepraszał i nigdy już tak nie powie :)

Suzi to jasne, że Twojego daru nawet taki prezentem nie przebije! Ale miło z jego strony, że tak się stara :woohoo:

Głowa mi pęka, z łóżka się dziś nie ruszam :( M wrócił wczoraj przed 22, wykończony bo robił od 7 rano, chwilę rozmawialiśmy i padł. Dzisiaj wraca o 15 i juz zapowiedział, że zabierze Igę na długi spacer i później się nią zajmie, żebym mogła odpocząć. Muszę tylko wytrwać do tej 15-tej...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #634198 przez ola85
Suzi - to się prezencik udał :laugh:
Michasia - to może Ania ma skok rozwojowy że taka wygłodniała :)
Monia - Igunia jest na piersi to Ty walczysz za Was obie :) Obyście szybciutko wróciły do zdrowia :) Byle do 15 :blink:
Pati - w czwartek wszystkie ciocie forumowe będą trzymać kciuki za Marcelka i będzie dobrze :)

Ja dzisiaj będę miała ciężki dzień. Na 12 jadę do pracy na godzinkę, bo mam parę rzeczy do zrobienia, potem na 14 mam fryzjera - pasemka i to pewnie trochę potrwa i przeraża mnie rozłąka z małą... wiem że to śmieszne, ale co poradzę. Już myślałam nawet te pasemka odwołać, ale wyglądam jak sierota a w niedzielę chrzciny. Malutka zostanie z teściową, a ona się nią na prawdę dobrze zajmuję, ale i tak mam stresa jak nie wiem. jeszcze o 19 mamy spotkanie (nauki) przedchrzcielne. Wszystko się poukładało akurat na dzisiaj :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl