BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #663871 przez chomiczka
Teraz dopiero doczytałam.
Gabile ja jestem mega niezadowolona z mojego chicco, dziadostwo trzesie się, trzeszczy, mały lata w nim jak lalka. Chce kupić nową spacerówkę i byłam przekonana do xlandera xq, ale widzę że ten bebeto bardzo fajnie wygląda. Mi zależy żeby nie telepało mi tym dzieckiem na wybojach, bo ten chicco to porazka totalna. Nie trzęsie Leosiem w tym wózeczku??? Bardzo, bardzo ciekawy jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663873 przez katarinka1
Chomiczka, ja pierniczę :huh: Już miałam wyłączać i iść spać, ale przeczytałam Twojego posta. I teraz za cholerę nie usnę. Brrrrr jakie dziś opowieści. UCIEKAM !!! Do jutra.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663874 przez gabilee
Monia to prawda nie dosc ze imie pokrecone Pamela do tego moje nazwisko dlugie niemieckie i jeszcze nazwisko M. Kazdy tez sprzekreca ;-) no coz mi bardzo zalezy na zachowaniu wlasnego nazwisko dlatego niech sie inni mecza :-P
Wozek full wypierdol jak to mowi moj najstarszy brat wedlug moich odczuc i leona ;)
Ja Leona woze w spacerowc juz od 2 tygodni bo na gondole sie obrazil ;)
Mam go polozonego luzem ale oczywiscienkontroluje jego polozenie ale czasem jak ide po wertepach to zapinam ale zdecydowanie mu wygodniej jak jest odpiety bo moze na boczek to na na plecki sam sie uklada

Chomiczka tak mi tak was zal , bardzo zal mi leb peka jak Leos 15 min bez przerwy wyje a u was to dramat i armagedon jak jezzcze czegos sie dowiem to bede pisala ;)
Ale masz przygody z M. Szok ;-) ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663879 przez gabilee
Satine ja juz 2 tyg na spacerowce bo tqk jak pisalam obrazil sie na gondole juz jako niemowle haha

Chomiczka Leonem wgl nie telepie wiadomo , ze jak wpadne w mega dziure ktorej nie zauwaze to podskoczy a ja razem z nim
Ale ogolnie to jestem zachwycona a kupilam carny z bialym stazem i kolami ;)
Teraz musze to gowno stare sprzedac haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663881 przez gabilee
A teraz widze ile fajnych kolorow no coz ale akurat taki byl w sklepie a nie chcialo mi sie czekac na dostawe do pon bo hyab oszalalabym z tamtym wozkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663889 przez chomiczka
Kurcze,ja szukam spacerówki i myślałam że kupię mu a jakies 2 miesiące, ale skoro Leoś już jeździ to może Olkowi tez kupić, strasznie męczy się w tym chicco. I mnie już też szlag trafia z tym trzęsidłem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663890 przez gabilee
Chomiczka mnie tez szlag trafial i weszlam do sklepu i kupilam a ze od taty dostalan na nowy bo widziak jak sie mecze to juz wgl sie ucieszylam i bylo mi wszystko jedno jaki kolor aby juz dzis jezdzic innym. I zaplacilam za nowy 760zl
A dodam ze spacer mnie wgl nie zmeczyl jak jechalam bo nie martwilam sie ze leon lata podskakuje tylko ladnie spokojnie spi ;) i plynnie jedzie to i mi lzej z ta torba leosia

Ale wlasbie leos spi i zanosi sie przez sen hehe slodIziak moj
Tak bardzo go kocham ze nie wyobrazam sobie juz zycia bez niego
Na poczatku tego nie czulam a teraz jest cudownie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663900 przez princess
Banana ale Daga strzela minki ;)

Chomiczka czemu jak prosiaczek? Ładnie wyglądał, tylko biedny pokłuty. A na drugiej fotce jaki zadowolony :) Pięknie się uśmiecha

Jadzia na tej pierwszej fotce Hubek chyba miał Moro nie? ;) Tak w ogóle to Hubek mógłby grać w reklamach, jest przeuroczy i do schrupania, mogłabyś zbić fortunę :D

Satine a Maryśki mina bezbłędna ! Jak koń po westernie !!! :D

Reszta dzieciaczków też urocza i zajebiste fotki :) Jutro poszukam, może też coś u siebie ciekawego znajdę :)

Jutro nadrobię resztę postów, chyba wszyscy śpią to i ja spadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663912 przez jadziatopol
Kasia Tosia jest zabojcza !!! to moja ulubiona fotka t ana ktorej sie usmiecha :lol: :cheer: extra normalnie !
Princess tak, na pierwszej ma odruch moro. To ulubione zdjecie Radka :lol: wyglada na nim jak Gargamel :blink: Hubus dziekuje za komplementy :) poszukaj, na pewno cos znajdziesz :laugh:
Gabilee,Chomiczka dolaczam sie ...ja mam Graco i szlag mnie trafia tak Hubka telepie w nim. Bylam w sklepie z wozkami bo chcialam obejrzec ten moj model co mi sie podoba ale nie bylo ;) ale znalazlam o 100$ taniej uzywany . Kolor pomaranczowy i chyba ten kupimy :) niestety tak to jest,ze czlowiek kupuje wozek a potem dopiero wychodza wszystkie wady....o ile ten gleboki nie jest taki wazny to spacerowka jest juz meega wazna bo na prawie 2 lata.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663919 przez dominia
Dzien dobry ..

Spalo sie dzisiaj lipnie bo pelnia byla :( Igi sie rzucal w lozeczku jak wsza .. Ja spalam tez dziwnie .. Jeszcze takie zimno w pokoju mamy, ze boje sie zeby maly nie byl chory :/ bo sie kopal jak nienormalny ;)

Dzisiaj czeka mnie troche monotonnej jazdy .. Bede musiala trzymac zapalki w oczach zeby nie zasnac :(

I wstalismy o 6 :dry:

Milego dnia :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663921 przez Monia_T
Przechwaliłam moje dziecko, no chyba, że zwalę to na pełnię...
Wstawała o 23,1,3,5 i na dobre o 6.30 a mamuśka pada na pysk :P
Gabilee no imię masz meega oryginalne, nie da się zapomnieć :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja też wypróbuję naszą spacerówkę, mam nadzieję, że będzie udana bo ze względu na nią kupowaliśmy wózek.
Katarinka dzięki :laugh:
Czytam te opowieści i nadal jestem typowym niedowiarkiem...czyli jak zobaczę to uwierzę :silly:
Teraz kawa...muszę dojść do siebie. A za oknem leje....

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663924 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
Gabilee serio masz na imie Pamela? :cheer: dosc wyjatkowe :)
Monia Iguni sie cos odwidzialo? moze to takie jednorazowe ;)

wieczorem odebralam telefon o 21-ej...zadzwonila Krycha czy moze wpasc....no to jasne. Za 20 minut byla z kwiatami i prezentem :ohmy: :cheer: szok! bardzo to mile cholera. Zaskoczyla mnie niezle :laugh: Radek na nocke w pracy a ja siedze i pisze do was zamiast spac :)
kupilismy okulary Hubkowi :lol: :woohoo:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a to filmik jak Hubek gaduli i na koniec puszcza pawia :blink: :cheer:



[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663928 przez Monia_T
Hubi jak Men in Black :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Moje Kochanie :kiss:
Fajnie z Krychą...trzymaj znajomość :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663929 przez jadziatopol
Moniahihihi ucaluj moja slicznotke :kiss: zamiescilam tez filmik :) Monia ...nagraj Igunie tez chcialabym ja uslyszec :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663934 przez Monia_T
Jadzia Igunia jaka wsłuchana w Hubcia :laugh: Właśnie jej puściłam :) Wielkie oczy zrobiła i aż ucichła :lol: A ja mówię do niej, słuchaj, słucha...w końcu to Twój przyszły mąż :blink:
Jak zamieszczacie te filmy? Mam tez nagrane, coś bym później wrzuciła :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl