BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663935 przez jadziatopol
Monia hahhahah :lol: masz konto na You tube? jak nie masz to zaloz. Jak juz bedziesz miala to znajdz Menadzer filmow-przeslij film. Jak juz sobie przeslesz to zaznasz PUBLICZNY bo inaczej nie zobaczymy i skopiuj linka i wklej :) juz sie nie moge doczekac :lol:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



A my za godzine naszego czasu konczymy 4 miesiace :lol: nie moge w to uwierzyc :lol: :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663937 przez Monia_T
Mam konto bo mi się z gmailem połączyło, ale nie korzystałam. Później poćwiczę :) Dzięki :laugh:
Teraz spadam na śniadanko :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663939 przez jadziatopol
ja ide spac bo juz 23.Milego dnia dziewczyny :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663946 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tak poza tym to dzień dobry z rana :laugh:

Jadzia Hubciu zajebiaszczy ! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663978 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jadzia Hubi slodki <3 moj tez tak gaduli :) no nooo Kryśka stanela na wysokosci zadania :) spij dobrze :* Hubi tez :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663990 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Zdjęcia oglądałam po kilka razy WSZYSTKIE GENIALNE :lol: :lol: :lol: co się uśmiałam.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663992 przez bananamana
Czesc dziewczynki a my przechodzimy chyba skok rozwojowy bo wieczory sa taaaaaaak marudne ze dogodzic nie mozna :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663994 przez bananamana
Sylwia ja mam to samo wczoraj przed snem tu jeszcze zagladnelam i dzis z rana na nowo piekne te nasze maluszki a miny jeszcze lepsze :)
Super zdjecia kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #663996 przez sylwia1986
Wszystkiego najlepszego dla Dagusi :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #663997 przez [email protected]
Hej,u nas c.d. kiepskich nocy,oczy mam jak zombi :( oczy czerwone,wygląda to jakby naczynka popękały w oku.

Zdjęcia super :) chociaż się pośmiałam z rana z naszych bąbli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664016 przez Suzi
Jadziu a waściwie JOASIU, straszną plamę dałam, wybacz, plzplz, to przezMikiego, który mi wczoraj ubarwiał świat :P

Duuuuuużo zdrowia, miłości, życzliwych ludzi wokół, prawdziwej i trwałej MIŁOŚCI Radka i satysfakcji z macierzyństwa Ci życzę z okazji imienin :kiss: :kiss: :kiss:

Powinnam się wcześniej ogarnąć, bo ja wszak Twoja wspólsolenizantka wczorajsza :silly: :silly: :silly:

Wszystkim zatem wczorajszym solenizantkom ukrytym pod nieimiennymi nickami najlepsze życzenia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664038 przez Monia_T
Suzi czyżbyś była kolejną Joasią? Wszystkiego najlepszego Kochana :laugh:
Korzystasz z facebooka? Bo część z nas tam się poodnajdywała :)

Zdjęcia malusiów boooskie :lol: Oglądam i się śmieję :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Z nazwiskami też fajnie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki dla Dagi z okazji 3 miesięcy :kiss:

Chyba pogoda tak wpływa na nasze maluchy bo u nas ta nocka fatalna, a teraz od 1,5 godziny Igunia śpi. Niedawno upały, teraz deszcz...dzieciaczki jeszcze nie są oswojone z takimi wahaniami.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664049 przez Marlena1888
:) hellllo!

Banana, duuużo zdrówka dla youniorki z okazji ukończenia 3 miesięcy;) słodziutka!

Sylwia, Bartuś z rana środkowego wystawia...!!!:) no nie!!!???:D haha

jadziatopol ha ha końcówka najlepsza hihi :laugh: gadułka :lol:

chomiczka dobreeee, wygląda na to że siły nadprzyrodzone ustnieją.. wow...

a u nas nocka jak marzenie od 22 do 5,30 :) przerwa na cyca i spanko do 8 :lol: :lol:
i sobota znowu, ale te dni uciekają, w tyg tracę rachubę który to dzień :silly: :silly:

miłej soboty!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664070 przez Suzi
Monia, ja nie jestem Joanna tylko Zuzanna :lol: a wczoraj były imieniny Joanny i Zuzanny, więc dlatego współsolenizantką sie nazwałam,
na fb bywam....z rzadka :silly:
Filmik z Hubciem, extra nawet Miki sie zasłuchał :lol: mamy taką samą krówkę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664077 przez princess
Jadziu tak, mam to już za sobą ale marzy mi się mała popijawka ;) taki mały reset po ciąży, porodzie i baby bluesie;) Co do papierosów to palę codziennie... a kiedyś tak nie było :S muszę się zacząć ograniczać, bo wpadnę w nałóg :(
Ale Hubek się rozgadał :) A końcowy spaw jest bezbłędny, Adaś ciągle takie wali :)
Wszystkiego najlepszego dla Huberta :kiss:

Madlen moja mama w młodości wywoływała duchy na koloniach. Duch powiedział jej, że imię jej przyszłego męża będzie się zaczynało na literę J. No i mama wyszła najpierw za Jerzego, potem za Jacka. Mnie dwa razy zmora nawiedziła, niemiłe uczucie.

Gabilee to opowiadaj, jakie nowości przerabiasz z M? :D My dopiero raz się przytulaliśmy po porodzie bo ja się bardzo długo oczyszczałam i przez to nie chciałam. Dziwnie teraz jest, w trakcie nasłuchuję czy Adaś nie płacze i nie potrafiłabym tego robić przy nim. Wiem, że on jeszcze tego nie kuma ale tak jakoś dziwnie :)
Też mam dwa nazwiska i przez to długi podpis.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:) Teraz żałuję, że brałam nazwisko M, mogłam zostać tylko przy swoim, ach ten patriarchat. Osoby z moim panieńskim nazwiskiem to moja rodzina na Warmii, więcej nikogo takiego nie ma. Za to muzyków jak mrówków :)
Wstaw fotkę nowego wózka, jestem ciekawa :)
Ładnie Twój Leoś śpi w dzień :) Adaś ostatnimi czasy mało spał w dzień, po 10-15 min. ale już nad tym pracuję i od dwóch dni prześpi w dzień3 godzinki :)
Też na początku nie byłam zafascynowana swoim dzieckiem, aż się zastanawiałam, czy nie jestem wyrodną matką. Ale teraz kocham go, uwielbiam i też nie wyobrażam sobie życia bez niego :)

Marlena też kiedyś oglądałam "Nie do wiary" a raczej podsłuchiwałam z drugiego pokoju jak mama z ojczymem oglądali, potem tak się bałam, że w nocy spać nie mogłam i chodziłam i przeżywałam ;)
Paznokcie pomalowałaś, ale Ci fajnie, ja nie mam kiedy a też bym chętnie jakąś czerwień nałożyła :) W sumie to będzie okazja bo za 2 tyg. idę na imprezę :)


Sylwia haha ładnie, Bartek już środkowy palec pokazuje. Adaś też raz pokazał jak tata spytał się go, czy chce parówkę :D

Widzę, że nie tylko moja młodzież miała niespokojną noc. Adaś poszedł spać o 21.30 i już o 2.30 ryczał z głodu. Byłam zaskoczona bo pierwsza przerwa trwa co najmniej do 4. Ale za to pospał do 7.30 :) M pojechał do szkoły ale na szczęście niedługo kończy i bierzemy się za porządki na chacie a potem może pojedziemy na spacer nad jeziorko jak nie bedzie padać.

Wczoraj byłam na zakupach, kupiłam parasolkę do wózka, smoczki uspokajające z Lovi (Adasiowi się spodobały, bo tak to tylko Aventa mu kupowałam). I w Smyku dorwałam świetny, cienki kocyk bawełniany, idealny na lato. Kosztował całe 30 zł :) Do tego kupiłam śliniaczek bo nam zaczyna brakować. Adaś ciągle ulewa, dodałam mu dziś do mleka zagęszczacz Nutrition i dalej to samo :dry: Spytam pediatry w środę czy warto kupić mleko na ulewanie. Jeśli powie, żebym zmieniła to zmienię całkowicie firmę na Humanę.

Ostatnio wybrałam się na poszukiwania kąpielówek dla małego. I na ciuchu dorwałam rampersa (jest zajebisty:) ) z tkaniny kąpielowej i takie oto gatki :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl