BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #664079 przez chomiczka
jadzia Hubek mega słodziak :) taki mały a już jak pyskuje :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas wypasiona noc. Mały spał od 21 do 8, z przerwa o 4 na jedzonko :lol: :lol: to chyba zasługa tego że już lada chwila 3 miesiące pękną :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664082 przez gabilee
monia super nazwisko :) mi dziwnie sie przyzwyczaic do innego, bo nasi znajomi od nazwiska Szulist skracaja Szuja na mojego M. hehe tylko , ze oni twierdza , ze moj ukochany nie ma za grosz nic z szuji , ale wazne ze jest taka mozliwosc opcja 2 w 1 haha wiec bedzie Leon Szujkowy hehe
a co do imion to wlasnie sobie wyobrazilam nasze spotkanie , ze mowimy do siebie po nickach furomowych :P hahaha
powiem Ci , ze spacerowka wygodniejsza , bo maluszek wiecej sobie pooglada :D

jadziu tak serio :) kazdy sie o to pyta
Asiu miły masz glos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664090 przez Satine0
Gabilee Haha po nickach mówisz :P Całkiem możliwe...

Jest i królewna :D




I marchewkowy dziubas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664105 przez princess
Królewna zadowolona :) a marchewa smakowała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664110 przez ola85
Witajcie,
No troszczę wczoraj wieczorem napisałyście :blink: Wszystkie dzieciaczki śliczne, a minki boskie :laugh: Fajnie też przypomnieć sobie jak nasze maluszki były takie malutkie :silly:
Jadzia - 4 m-ce :ohmy: Nie do wiary :) Buziaki dla Huberta :kiss: :kiss: :kiss:
Banana - buziaki dla 3 miesięcznej brojki :blink: :silly:
Monia - świetnie udała Ci się tak nazwiskowa układanka :) Super :)
Suzi - to zaległe życzonka. Ja wiedziałam że jest Zuzanny, ale nie wiedziałam że Ty to Zuzia... Jeszcze zastanawiałam się czy którejś z naszych forumowych dziewczynek nie było Zuzia na imię, bo chyba kiedyś na jeszcze brzuszkowych wątkach to imię padło, ale może było tylko propozycją...
Aga - biedna jesteś w tymi nockami. Ja Ciebie bardzo podziwiam za wytrwałość, większość kobiet dałaby mm i spokój

U nas nocka ok, choć z pobudką o 5 :blink: Moja mała chyba teraz też ma skok, bo wieczorem to chce cycać co 0,5h. Do południa pije co 3h i mam tyle mleka że ulewa, a od 16 jak zaczyna ssać, to kończy o 22. I nic nie ulewa i nie wymiotuje. Strasznie ruchliwa się też zrobiła. Wierci się jak mała akrobatka :) A najśmieszniej jest jak zamiast na bok, weźmie za duży rozmach i wyląduje na brzuszku. Z brzuszka jeszcze nie opanowała odwracania, więc najpierw podnosi główkę i rozgląda się, a potem płacz "mama ratuj" :laugh:
Musiałam założyć ochraniacze na łóżeczko bo tak mi zaczęła wędrować, a ja ochraniaczy nie lubię bo wolę widzieć małą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664122 przez Satine0
Prnicess O dziwo marchewka lepiej jej wchodziła niż jabłko :D a co do Nutritionu czy jak to tam...tragedia dla mnie. Mała nie mogła się wykupkać po nim :( Może spróbuj dodać kleiku do mleka :) To to samo co te gotowe zageszczone mleka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664143 przez Madlen
Banana Katarinka Kasia Monia foty rwewela ale się uśmiałam

Gabilee oryginalne nazwiska i dość trudno je oba wymówić ;)
Ładny wózeczek

Chomiczka straszne, tym bardziej by poszła z dzieckiem do "specjalisty"
Ale dziwne z M.
Myślę, że fajnie by było gdyby M. poddał się hipnozie, to by mogło mu pomóc

Monia bardzo fajne masz nazwisko :)
To ten na Starym Rynku to krewny? ;)

Jadzia fajna ta Krycha :)

Okulary hehe supeer :)

Hubi sweetaśny. Ale się uśmiałam rybka, krówka... i paw :lol:

Jadzia ale fajowe nazwisko :)

Satine też bardzo ładne


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
;)

Banana brojka hehe, ja mówie do małego gdańsio ;)Niuńka śliczna, najlepszego!

Princess supper nazwisko
Ładny rampers

Chomiczka chomiczątko wow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664146 przez Satine0
Madlen Hah przez to nazwisko zawsze jestem przekonana,że ty z Gdańska ;x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664154 przez princess
Laski co Wy na to, żeby stworzyć całkowicie tajną i niewidoczną dla nikogo grupę na Facebooku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664158 przez Satine0
Można :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664227 przez chomiczka
Gabile jak możesz dodaj kilka zdjęć wózka. Bo tak się waham, chciałam kupić spacerówkę xlander Q, ale widzę że ma słabe opinie :dry: ten bebetto już ma lepsze o wiele.
A może któraś podzieli się opinią co do xlandera? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #664234 przez kasia123m
Po obiedzie wlacze komp bo chybaa jako jedyna niewidzialam jeszcze filmiku z Hubim:(

Chomiczka ja mam xlandera xq.kupowlam ten bo jako jedyny z xqlanderow m opcje spacerowki przodem do mamy. Niestety nrazie jezdze gondola wiec nie wiele wiem o spacerowce.wozek ciezki choc prowdzi sie super,czesto jedna reka niz jezdze.wada gondoli jest taka ze jest lekko przechylon w strone mamy i jak zjezdzam po schodch to Tosia sie zsuwa.pozatym jestem bardzo zadowolona jak narazie z tej bryki.

Ide smazyc plcki..reszte napisze potem.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664262 przez Madlen
Satine0 napisał:

Madlen Hah przez to nazwisko zawsze jestem przekonana,że ty z Gdańska ;x


hehe :lol: na razie bydgoska jestem ;)

Chomiczka ja mam x landera x move, na razie używamy gondolki i jest ok. wózek super się prowadzi, koła wszędzie wjadą. Też jest opcja wymiennej spacerówki i światełka ;)

Princess jestem na tak :)założysz? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664263 przez jadziatopol
Hubus dziekuje za zyczenia od cioc :)
Banananama Wszystkiego dobrego dla Daguni :kiss: dzisiaj razem swietuja z Hubkiem :lol: Dagunia sliczna i jak ladnie lezy na brzuszku !!! :kiss:
Suzi Ach Zuzanno, Zuzanno! Ladnie to saie tak ukrywac :blink: Wszystkiego dobrego kochana, zeby Mius dostarczyl ci samych przyjemnych ,radosnych chwil i rosl zdrowo :kiss: dziekuje za zyczenia :)
Gabilee dziekuje :) czekam na zdjecie wozka z niecierpliwoscia :)
Satine Marysia jak zwykle extra :kiss:
Sylwia swietny Bartus :lol: :kiss:


Ale macie ladne nazwiska :) pewnie zwracalybysmy sie do siebie po nickach :lol: mogloby byc smiesznie :)

U nas znowu nocka nieprzespana. Za wczesnie sie cieszylam ;) lece dospac bo Hubus tez juz pada. Wstalismy na chwilke tylko cos zjesc. Bedziemy pozniej i doczytamy posty :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #664275 przez Monia_T
Paskudna pogoda, pada i pada wrrr. Głowa mnie już boli, Igunia też marudna, zasypia, budzi się z płaczem, popiskuje, chwilkę zadowolona i od nowa.
Na poprawę humoru upiekłam mocno czekoladowe ciasto, takie ciężkie, mokre, z polewa czekoladową. Rozpusta :silly: Tylko zamiast mi to humor poprawic niedobrze mi teraz od nadmiaru czekolady :P

Jak będzie grupa na fb chętnie dołączę, tylko nie wszystkie dziewczyny mają.

Madlen no ten ze Starego to wujaszek ;) Poszłam go zobaczyć jakieś 2 lata temu, bo wszyscy o to w żartach pytali a ja nawet nie widziałam tego całego Twardowskiego ;)
Rozbawiłaś mnie tym brzydkim gąsiorem :lol:

Gabilee niefajne to zdrobnienie. Ale Leoś jak tatuś, na przekór taki nie będzie :)

Chomiczka Oluś Chomisiowy...po tatusiu ;)
Pięknie śpi! :woohoo: Oby tak dalej :)

Princess a mi się Muzyka takie oryginalne wydaje. Fajny rampers.

Hubciu, Ty nasz starszaku forumowy, 1000 buziaczków od cioci i Iguni z okazji 4 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Ha ha uśmiałam sie z tych nicków :) Pewnie trudno byłoby ogarnąć nagle imiona. Dobrze, że mój się w miarę pokrywa z imieniem :silly:

Znowu mi się śniło, że jestem w ciąży. Jakaś obsesja mnie dopadła ostatnio. Chyba przez to, że po pigułkach czuję się jakbym była...dziś doszła wrażliwość na zapachy. We śnie lekarz mnie pytał o datę OM a ja podawałam tą z zeszłego roku i krzyczeli na mnie, że nie ta data...
Wykończę jeszcze to jedno opakowanie i jak nie przejdzie to idę do gina po coś innego.

Znalazłam takie fajny demot:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl