BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 5 dni temu #678217 przez xpatiiix3
Paulaaa snilas mi się dzisiaj z Oliwka i Amelka :D ale Oluwka była na chłopca ścięta... Nie wiem co to oznacza.. Oby coś dobrego :)

Dzisiaj nocka od 19 do 5 :D i wolne sobie robię bo praktyki a zalicze w piątek i z głowy :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678242 przez buziaczek18
Dzień dobry z rana my już nie spimy ,przepraszam że nie nadrobię wszystkich postów,Zuzia jest radosna spała całą noc zjadła 180 mleko 20 i spała do 5 ,teraz bawi się w łóżeczku i gada,aż czkawkę dostała,Anetka super wózek,ładnie wyglądasz,wózek super,Gabille ale sliczne ,boże jak ładnie ,jaki Leoś już duży,super ,rodzinka a jakie morze ,tylko pomarzyć,a wy ślicznie wyglądacie,Marlenka trzymam kciuki za szczepienie,oby Filipek nie był marudny,Dominia spróbuj mu kupić mleczko AR,powinno pomóc,Xpatii,super że z bioderkami wszystko oki,,,,,,,,,,,,,,,,Michasia ,super że u Ani też oki,Dominia śliczny Jgorek, Madlen trzymaj się będzie dobrze ,ach te durne chłopy,chomiczka cieszę się że Oluś lepiej Drzyzgunia ale Bartuś już duży,.Satin Marysia jaka już duża,i jaka smieszka,ijaki tatuś przystojniak,banamana opaski istne cudo,sliczne,,Monia mam nadzieję ze Jgunia to żeczywiscie tylko chwilowy skok ,Dominia smutno mi że tak ci się robi ,i nie masz siły nosić Jgorka,maracana ,śliczne te twoje damy,do schrupania,a grzeczne ,Paula ,moja też tak dużo nadaje i gaworzy,potem postaram się dodać zdjęcia,buziaki uciekam bo Zuzia już się nabawiła i będzie jadła bo o 5 jadła mleczko,,,,,Miłego dzionka dziewczyny,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678246 przez ola85
Gabilee - no moja już tak co najmniej od miesiąca chodzi spać koło 22. Zwykle jak szła spać wcześniej to potem się budziła i nie mogła zasnąć, ale tą nockę spała pięknie. Obudziła się o 3 na jedzonko, o 5 na przytulenie, ale dospała do 6.30. Co coś podobnie jak Leoś :) :) Zdrówka dla Ciebie

Michasia, Madlen, Chomiczka
- ja co do diet odchudzających to nie mam zielonego pojęcia, bo nigdy nie stosowałam. Co najwyżej mogę polecić swoją bezglutenową :silly:
Alina - no my na razie z ciemieniuszką wygraliśmy, zobaczymy czy wróci
Paulaa - moja dokładnie tak samo, tylko z plecków na brzuszek. Miłego spotkania :)
Pati - mi się jakieś bzdury śniły. Że z Częstochowy do Katowic nie umiałam dojechać...

No mi dzisiaj Liduś trochę chlusnęła rano. Wzięłam ją do odbicia i razem z gazami poszło. To w sumie moja wina, bo jak ją karmiłam to już wiedziałam że za dużo, ale Ona tak słodko tuliła się do cyca, to pomyślałam "jeszcze troszkę" no i to troszkę miałam na bluzce :S
Ale najważniejsze że ilościowo to tego tak dużo nie było, a brzuszek został pełny :) A rozebrać ją musiałam i tak, bo zaraz poszła kupka, no i pupkę musiałam umyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678256 przez Madlen
Adi znów spi to mam czas popisać..
Wreszcie się wyspałam bo ostatnia noc do bani.

Dominia ucałuj Igusia od cioci. Jest przepiękny.

Gabilee dużo zdrówka :kiss:


Buziaczek buziaczki dla Ciebie :kiss:

Michasia twarda babka jesteś ;)
Z pozytywnym myśleniem- no właśnie muszę poczytać znów jakąś pozytywną książkę o prawie przyciągania.
Tak tak racja z olejami.
Dobrze to opisałaś. No i trzeba na noć jakieś białko zjeść, by organizm nie jadł mięśni tylko tłuszcz ;)
Ja słowo dieta zmieniłam na styl życia.
Ja chwalę dietę montignaca ale nie chce mi się wciąż czytać etykiet, jednak niektóre nawyki zostały.
Na Ducanie od razu głowa mnie bolała.
Więc mam dietę..sportową ;)
A nawet zgrzeszyć można np. raz w tyg coś niezdrowego, bo przy trzymaniu się zdrowych posiłków w bilansie tygodniowym aż tyle to nie zmieni.:)
U mnie teraz hitem jedzeniowym są truskawki zmiksowane z chudym twarogiem+ trochę mleka/jogurtu nat. , stewia, cynamon. Do tego np. makaron żytni.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678270 przez bananamana
Czesc dziewczynki kurcze mlodej sie cos przestawia znow dzis nocka zarwana zasnela 20:30 obudzila sie 22:30 dalam jej smoka i dalej kimono do 00:30 i wtedy butla i dalej spanko do 4 cyc i znow sen do 6 butla i koniec spania teraz ma drzemke a ja jestem nieprzytomna po tej nocce.

Gabi śliczna jesteś, piekna z was rodzinka a Leoś jaki duuuuży już :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaczek dziekuje :)

Dominia Igus uroczy hehe :kiss:

Paula super ze masz taka gadulinke fajnie ze juz opanowala obracanie juz niedlugo bedzie sama z brzuszka na plecy sie odwracac :)

Nie wie co mialam jeszcze komu napisac wybaczcie ale jestem dzis zamulona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678364 przez kasia123m
dzien dobry :laugh:
u nas nocka ok...21 i 6 rano.i spala do 8.pewnie w dzien odbije bo ostatnio nie s[i w dzien..drzemki z 3 ma po 20min i tyle.ledwo wytrzymuje ale spac nie pojdzie.teraz moze sie zdrzemnie bo tak drzemie o tej porze.zwlaszcza ze pocwiczylysmy troszke to moze cos to dalo:P
apropos asymetrii..rehabiltantka tlumaczyla wczoraj studentka jak rozpoznac z ktorej strony dziecko ma asymetrie.noi mowila ze dodatkowa podpowiedzia jest to ze dziecko wyginajace sie na prawo bedzie mialo odparzenia na szyjcez prawej strony..noi Tosia ma.jak ja klade na przewijaku oparta pupa o mnie nozki w gorze to glowka jak lezy na wprost na plecach jest lekko skrzywiona w moje prawo..jak cwiczymy to poprawiam glowke..noi tam tez ma odparzenie na szyjce:)to taka ciekawostka:)moja dzis przypomniala sobie jak sie oobracac z brzucha na plecy bo co ja dalam na brzuch to hop..odwrotnie nie umie,na boki sie tez nie przerwraca i nie lapie zabawek obiema rekami naraz.ale przewracac sie na bok nasze dzieci powinny po 5 mies a lapac oburacz zabawke po 4..wiec jeszcze spoko.

Madlen moj M jest INNY...w sensie kosmita wiec jest troszke inny uklad.wiec ciezko mi sie wypowiadac ..

Igorek sliczny:)a jaki duzy:)

Marysienka slodziutka..ach te oczka:)

jaki Leos przytojniak a rodzinka super.Gabille ekstra wygladasz:))

co do ubierania do spania to Tosia ma dzis kropeczki na brzuchu..pewnie potowki..musze ja cieniej ubierac.
a jakie stosujecie cumle do kaszek? te z krzyzykiem?musze dzis kupic cumel i kaszke moze jakas...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678382 przez Martyna
Dzień dobry

Olu dziękuję za pamięć :)
staram się Was podczytywać ale od jakiegoś czasu fatalnie się czuję!!
Moniachyba pisała o zawrotach głowy. Ja je mam i to coraz silniejsze, boje się Małego nosić. Do tego zasypiam na siedząco!! muszę iść do lekarza.

Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madlen
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678384 przez dominia
Madlen
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678403 przez gabilee
dziekuje za komplementy ^^ obrosłam w piórka haha

madlen co do M. to moj czasem nie odbiera 30min albo 1h to dostaje kurwicy , bo jak wraca powiedzmy po dniu pracy wieczorem do domu i jedzie 600 km to martwie sie czy nie zasnal albo czy jakis wypadek a on ma 2 numery tel i zadnego nie odbiera a ja juz serce w gardle ;/
a potem okazuje sie , ze mial muzyke glosno :P
ale co sie nawkurzam to moje ;/
a twoj M. skoro wiedział , ze czekasz na tel to mogl od kogos zadzwonic przeciez zapewne zna twoj nr tel na pamiec ?!
no ale to jest do wybaczenia , ale jak wiele rzeczy prykrych sie nakumuluje to nawet drobnostka czlowieka wkuwia w drugim czlowieku :/ przykre , ale prawdziwe ...
szczerze to nie wime co masz zrobic , tzn nie chce ci doradzac , bo sama musisz wiedziec czy chcesz byc z takim czlowiekiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678404 przez gabilee
dziekuje za komplementy ^^ obrosłam w piórka haha

madlen co do M. to moj czasem nie odbiera 30min albo 1h to dostaje kurwicy , bo jak wraca powiedzmy po dniu pracy wieczorem do domu i jedzie 600 km to martwie sie czy nie zasnal albo czy jakis wypadek a on ma 2 numery tel i zadnego nie odbiera a ja juz serce w gardle ;/
a potem okazuje sie , ze mial muzyke glosno :P
ale co sie nawkurzam to moje ;/
a twoj M. skoro wiedział , ze czekasz na tel to mogl od kogos zadzwonic przeciez zapewne zna twoj nr tel na pamiec ?!
no ale to jest do wybaczenia , ale jak wiele rzeczy prykrych sie nakumuluje to nawet drobnostka czlowieka wkuwia w drugim czlowieku :/ przykre , ale prawdziwe ...
szczerze to nie wime co masz zrobic , tzn nie chce ci doradzac , bo sama musisz wiedziec czy chcesz byc z takim czlowiekiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678407 przez michasia
Dominia ciesze się, że się podobało:)
rekonstrukcje, to naprawdę super zabawa...choć droga niestety, ale które hobby nie kosztuje.

Ola a Ty nie tolerujesz glutenu? Moja kuzynka miała podejrzenie celiaki, bo miała straszną anemie tak nagle i zaczęli szukać i miała przez kilka tyg dietę bezglutenową. Dla mnie masakra.

Dominia Ania też potrafi odbić tak godz po jedzeniu, czasem odbije, zaśnie i obudzi się z płaczem i jak się ją podniesie, to odbije i jest już ok.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Satine świetny taki jachcik:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu - 11 lata 5 dni temu #678414 przez buziaczek18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678422 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678445 przez gabilee
madlen teraz jestes wkurzona , ale skoro przeprosil to co ma jeszcze zrobic ? z facetami to juz tak czasem jest. ale trzeba sie przyzwyczaic niestety :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 dni temu #678470 przez ola85
Michasia - u mnie też jedynym objawem była anemia... Co do diety można się przyzwyczaić. Ja nigdy nie przepadałam za ciastami więc jest ok :) A u tej kuzynki to w końcu coś znaleźli?
Martyna - ja dzisiaj się fatalnie czuję bo i pogoda u nas do d... . Bardzo duszno i deszczowo, ale jak Ty masz tak częściej to rzeczywiście najlepiej byłoby to skonsultować z lekarzem.
Madlen - nie wiem co Ci napisać, też bym się wkurzyła na Twoim miejscu tak jak i pewnie każda z nas
Gabilee - o jaki śliczny Leoś w kąpieli


Moje dzieciątko znowu śpi, chyba ta pogoda na nią też tak działa. Jak mi się dzisiaj strasznie nic nie chcę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl