BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #676669 przez princess
a u mnie kosztuje 135 zł :(
Weź nic nie mów, ja nigty tyle nie ważyłam i tak nie wyglądałam. Kolana mi siadają od tej nadwagi i wszyskie ubrania za małe! A najlepsze było to, jak 2 miechy po porodzie wybrałam się do CHpo ubranie na chrzciny... Porażka! Nie było na mnie rozmiarów. Wtedy byłąm pewna, że muszę uszyć pokrowiec na Titanica. W końcu jednak zamówiłam sobie łachi na allegro ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676672 przez xpatiiix3
Bananamana obysmy wygrały walkę z karmieniem :D mój zasnal przy cycu wiec plusik :D zjadł wieczorny posiłek z wielka walka chwile się posilowalismy potem przerwa za jakiś czas znowu do chcą i zjadł normalnie a jak juz sow zassal to i puścić nie chciał, ale udało się smokiem oszukać :P

Princess no jeszcze mleczka mam wystarczająco, ale jak do szkoły chodzę nie ma innej możliwości tylko butla... :/ ale juz koniec zaraz jak tylko Alicze do końca miesiąca zwolnienie biorę i koniec z butla postanowiłam od samego początku, ze cyc do końca wakacji i mam nadzieje, ze damy rade :D dziękuję za wsparcie :)

Gabille no dawałam mu efferalgan jak miał wysoką, a teraz juz spokój dzisiaj nie było gorączki tylko taki podgorączkowy..

dzisiaj coś dziobal paluchy i mu strzelały dziąsła w buzi :P aż się wystraszylam myślałam, ze coś mu się stało i ciotka, ze może pękło dziąsło mu czy coś zaglądam a tam nic no ale twarde juz strasznie te na dole... I tak jakby mi się wydaje ze lada moment wyjdą może bo mam wrażenie ze przez dziąsła widać zęby...

Princess a mój to na fb wstawialam ale sadełka praktycznie nie ma tylko skora mi luzna została i wygląda okropnie taka zebra, ale M mówi, ze mu nie przeszkadza ,ze i tak dalej seksiasta jestem jak to on mówi :D wiec mam ciut podwyzszona samoocenę, ale na plaze nie pójdę....

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676677 przez princess
Pati ja na plażę też się w tym roku nie wybieram. No chyba, że schudnę w ekspresowym tempie na co oczywiście nie liczę :) Co do rozstępów to ostatnio zaczęłam chodzic na solarium, zabrązowiłam się i automatycznie rozstępy stały się mniej widoczne :) Z czasem powinny zrobić się mniej widoczne, z czerwonych na białe :)
A z M. już znów jesteście razem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676705 przez dominia
Moj ranny ptaszek wstal o 6 :| i juz spi .. Ja zaraz sie zbieram i o 9 wyruszamy z kolezanka do szkoly ;) na szczescie mam tylko jedne zajecia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676727 przez chomiczka
Princess no ja mam tak samo. Czuje się fatalnie. Chodzę już od roku w spodniach ciążowych i nic się nie zmienia. Stoją szafy ciuchów i się marnują bo nic nie pasuje :( ale nie kupuje nic nowego i trzymam się z daleka od sklepów, boję się jaki mam teraz rozmiar :( spodnie które teraz nosze to 40 ale podejrzewam że mam 42 teraz :huh: :huh: dramat :angry: mam nadzieje że dietka i ćwiczenia podziałają, byle szybko bo jak tu się komukolwiek pokazywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676779 przez aga27
Suzi- kochana, ja cie doskonale rozumiem, bo moja Ewa podobnie to wszystko przechodzi...
ostatnie dwa dni byly troche lepsze, ale dzis dalszy ciag marudzenia.ja tez juz porostu nie wiem...Moja konczy dzisiaj 4 miesiac, owszem jest troche lepiej, niz w tych 3 miesiacach, ale jak widac po ich skonczeniu, nikt nie zagwarantuje ze bedzie juz tylko ok...
moja mala jak tylko wyjde na moment z pokoju np wyrzucic pampersa to juz za mna marudzi...
ciagle przy niej i i tak marudzenia, ona zamiast ladnie gaworzyc i wydawac przyjemne niemowlece odglosy to jakby tylko yyyy i wyczuwalne marudzenie itd
to mnie juz nawet wkurza...
lekarze u nas nic nie znajduja, tak jest i tyle, ale badan zadnych nikt nam nie robil
co do ciebie, to pomyslam sobie moze to refluks...
to podraznia dziecko, czy wymiotuje czy tez nie to on i tak moze byc
albo faktycznie cos z pecherzem
moze nietolerancja laktozy, moze kolka. moze alergia
wiem ze to nie pocieszenie ale ja cie doskonale rozumiem, i calym sercem wspolczuje

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676810 przez bananamana
czesc ojjj nocka dzis fatalna mloda wczoraj pospala w ciagu dnia duzo na swiezym powietrzu i dzis w nocy od 1:30 co 2h pobodka na szczescie po wczorajszej wyzerce grillowej moje cyce byly przepelnione i jechalam na zmiane butla cyc butla cyc az w koncu mloda o 8 padla i wstalysmy o 9:30 a teraz z now ma drzemke

Princess ostroznie z cwiczeniami po cc nie powinno sie cwiczyc do ok 6miesiecy lekarz mnie przestrzegal zeby sie miesnie nie rozlazly i nie wyszla przepuklina tak ze ostroznie

Chomiczka i Princess zobaczycie jak wasze pociechy sie zaczna przemieszczac i trzeba bedzie za nimi biegac nawet nie bedziecie wiedzialy kiedy te zbedne kg pojda w niepamiec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676846 przez xpatiiix3
Princess mówisz solarium.? Hmm może i ja się skuszę :P i karnet wykopie sobie skoro na rozstepy działa :D a z M hmm no to i jesteśmy i nie jesteśmy taki etap spotykania się oczywiście tylko z synem sam na sam się nie spotkaliśmy, za każdym razem mały jest ze mna.:)

To chyba cud moje dziecko po cycu Wieczorem i ciężkiej walce aby zjadł z Cyca usnął o 21 i spal do 5 może jednak coś z tego będzie :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676862 przez princess
Chomiczka ja jak poszłam 2 mce po porodzie do H&M po jakieś wdzianko na chrzciny to nie starczyło dla mnie rozmiaru! koszula rozmiar 46, w ramionach wisi a na brzuchu opięte, jak u starego piwosza! Ze spodniami i spódnicami to już nie wspomnę, chyba 48 nawet byłby za mały. W końcu zamówiłam sobie spódnicę ciążową. Teraz na szczęście już noszę 42 spodnie a bluzki 40/38. Ech, kiedyś nosiłam 36 i 38... Muszę wrócić do tych rozmiarów!

Banana i właśnie bądź tu mądrym... jedni mówią, że po cesarce właśnie pół roku trzeba czekać a inni, że już mogę powoli ćwiczyć.

Pati no to ładnie Marcelek nockę przespał :)

Moje dziecię poszło spać o 22.30 i około północy zaczęło mu w nosie rzęzić aż w końcu rozpłakał się bo nie mógł oddychać noskiem. No to dawaj odkurzacz, wyciągneliśmy mu babuny, zakropliłam mu Nasivin bo miał lekko przytkany nosek. I zaraz po zabiegu zasnął, byłam mile zaskoczona bo myślałam, że się rozbudził i mu butlę będę musiała robić i stawać na głowie żeby usnął. Ale grzeczniula :) O 5 butla i spanko do 10 :)

Jak tam Wam niedziela mija?

Ja czekam na M i mamę, niedługo przyjadą. Zjemy obiadek, mama weźmie Adasia na spacer. M się spakuje i pojedzie do Ustki na poligon :( Tym razem 3 tyg. Na weekend przyjedzie ale co z tego jak będzie miał szkołę. Jakoś przeżyjemy te 3 tygodnie a potem M ma cały lipiec urlop, już się nie mogę doczekać :) Wtedy zacznę chodzić do dentysty i na pilates :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676891 przez maracana
Hej kobietki...

Kasiu Tosia przepiekna! Jak sie slicznie smieje kochana malutka :kiss:

Bananamana Dagusia cudo male! Jakiez ona ma oczy?!!!! WOW!!! A opaska zarabista! Tez chce taka :P

Princess fajnie, ze sie zabawilas troszke... jej tylko niezle musialas biedna odpokutowac za to hehe :silly:

Suzi jeju wspolczuje bardzo takiego malego marudera :( nie pisalas czy mi umknelo - twoj M pomaga ci troszke? a twoje starsze dzieci? kurcze samemu to sie wykonczyc idzie... skad jestes spod Warszawy?

Gabilee u nas wszedzie chodniki w miare ok, supermarkety, galerie handlowe, wiec wozek sie super sprawdza... Choc bylam z nim i w PL na urlopie i na wyboistych drogach tez sobie poradzil... Ale wiadomo, ze urlop to co innego niz codzienne uzytkowanie... Planujemy weekend nad morzem, wiec przetestuje go sobie jeszcze na plazy...

Aga bidulo... tobie i Suzi zycze duuuuzo sil i cierpliwosci... z wlasnego doswiadczenia wiem, ze zadne duperele tak was nie poratuja jak czyjas pomoc... niech tatus jeden i drugi wezmie dziecine ponosi, pozabawia... i to nie godzine czy dwie ale jak najdluzej moze... wam potrzebny jest odpoczynek, nie tylko fizyczny ale i psychiczny :(

Pati ciesze sie, ze z Marcelkiem juz lepiej, martwilam sie o niego :kiss:

Chomiczka, Princess ja mam za to odwrotnie... cale zycie bylam chuda i mialam nadzieje, ze po ciazach mi zostanie troche cialka a tu doopa :angry: znowu kosci i skora ze mnie :angry:

Monia i Jadzia przepadly!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676917 przez Suzi
maracana, dzięki :kiss: , Tatuśc pomaga ile może, ale dużo pracuje, więc w tygodniu to szału nie ma, ale NIGDY nie odmawia pomocy jak jest w domu :woohoo: na niego nie mogę narzekać. Sprawdza się i można na niego liczyc :)

aga, tak , to ten dźwięk, yyyyyy, wciąż i wciąż, przechodzący łatwo w płacz :( , mówisz, ze Ewacjuzc4 miesiące i dalej tak samo? O Zgrozo, ja liczyłam, ze tak jak u chomiczki , po 3 muesiącu nastąpi cudowna zmiana, a tu kicha, wcale nie jestvpowiedziane.....

Dziewczynki, polecałyscie smoczek Avent, alevktory konkretnie, na Allegro wybór poraża, zglupialam i wyszłam z niczym :P
Uspokajacz? o kształcie kropli? :cheer: jaki?

princess, a skąd jestes, ze M do Ustki jeżdzi na Poligon? Uwielbiam te okolice, kocham, juz niedługo spedzę tam błogie 2 miesiące :)
Tzn liczę na to, ze będą choć w części błogie :silly: ale będzie z nami tatuś więc jakoś pociągniemy ten temat :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676922 przez Madlen
Dzięki za głosy :)

Adaś zaszczepiony w piątek. Dzielnie zniósł 3 wkłucia.
Wyniki wymazu ok. A syfki na twarzy- mam smarować nadal Baneocinem, a jak będą jeszcze tydzień to mam zadzwonić do pediatry. Skąd to się bierze..

Jadzia krzesełko Hubusia piękne

Satine córa jak zawsze cudowna

Pati dziewczyny dobrze radzą, prawidłowo dobrana antykoncepcja hormonalna jest ok. Masz czas na drugie wiele lat. Najpierw szkoła, studia i dobra praca, co by się uniezależnić.
Mi lekarz odradził zastrzyk, polecił zaś tabletki Yasmineelle. Jeszcze nie brałam po porodzie.
Mdłości mam zawsze na początku brania tabletek, potem ustępują.
Brałam kilka lat zastrzyk anty, więcej lat tabletki i zaszłam w ciążę w mig.
Nie rozumiem "za młoda" na wkładki/spiralki. Proszę Cię.. ;)

Jadzia widoki boskie z Hubim na 1 mcu

Paula Adaś ma przerwy nocne w jedzeniu nawet 12 h i przybiera na wadze.

Maracana skoro choroba jak nie choroba to niech sobie jest. Olać to.
Córeczki mają niesamowita urodę. Oj będą serca łamać..

Monia dzięki, ale długo nie byłam w kinie..
Ale super z tymi koloniami, przyda się nauka samodzielności. Teraz w dobie tel. kom., rozstanie nie będzie aż takie bolesne.

Mrufka dziękuję, ćwiczenia- idą że tak to ujmę średnio dobrze, ostatnio korzystam na siłowni z koła hula-hop z wypustkami. Pamiętam, jak ładnie Ci brzuszek spadł po tym.
Teraz to masz pewnie kaloryfer na brzuchu?
Trzymam kciuki, by M. szybko doszedł do siebie.
Adusia jest fantastyczna :)

Ola Lidusia jak z obrazka na tym zdjęciu. Jaka ona kochana.

Chomiczka super mieć taką pracę jak opowiadasz.

Oluś chyba będzie lubił mleko od krowy ;)


Banana Dagunia piękna a opaska taka sama, dzieła sztuki :)

Marlena zazdroszczę kociaków

Michasia fajnie się czyta, ze odwozisz męża na wojnę :laugh:

Princess zazdroszczę imprezy.

Kasia śliczna Tosia.

Suzi mm to nie tragedia, ja bardzo się cieszę, że karmię mm.

Gabilee zazdroszczę zakupów, też muszę się wybrać po ciuchy, ale w większym rozmiarze szkoda mi $
Ciekawe z tymi kosmetykami..

Ja na siłowni kręcę takim hula allegro.pl/kolo-hula-hop-anion-1-z-masaz...lne-i3300222564.html i jest super. Będę musiała zamówić do domku.

Banana ja zaczęłam delikatnie ćwiczyć 1,5 miesiąca po cc. 2 mce po poszłam na siłkę. A od 3 mca gin pozwolił robić brzuszki.
Kg od biegania za dziećmi nie spadną niestety. Przynajmniej nie szybko. Większy wysiłek potrzebny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676945 przez ola85
Witajcie,
Co do tych rozmiarów po ciąży to ja mam tak jak Maracana
Madlen - bardzo dzielny Adaś

Ja teraz tylko tak na króciutko. Lidzia dziś super, byliśmy w kościele i pół mszy spała, a pół się bawiła, rewelacja, byłam z niej dumna :)
Po południu mieliśmy trochę pracy i jestem zmęczona. Chyba zaczynam wierzyć że są ludzie, którzy z człowieka wyssysają energię. Mała zasnęła teraz, ale o tej porze to max 15 minut. Idę upolować kanapkę, jeszcze marzy mi się prysznic, ale nie wiem czy zdążę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676985 przez dominia
Jak tam dzień Mamusie ?
U mnie dzisiaj super, mimo tego, że Igulek spał krótko w nocy to jak wróciłam ze szkoły to spaliśmy 1,5 godziny razem także jestem naładowana :)

Jak mnie nie było to Tatuś został z Synkiem i bawi Go dziś prawie cały dzień !!!! nawet nauczył się Go usypiać :) jest WSPANIAŁY !!!! Po raz kolejny pokazuje mi, że jest najwspanialszym Mężczyzną na świecie :)

Asia, Monia co się z Wami dzieje ?? gdzie jesteście ??

Dzisiaj objawów poszczepiennych jakoś nie zaobserwowałam więc jest ok :) zębów brak :blink:

Podobno jakaś straszna nawałnica w Warszawie była, dziewczyny z Wawy jak tam ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676988 przez aga27
Czesc wszystkim. U mnie ladna sloneczna niedziela, po porannych marudzeniach corci, po poludniu wzielismy ja do kosciola, do babci, chwilke na festyn i chwilke do sklepu, i o dziwo byla dosc grzeczna, bardzo zaciekawiona wszystkim i nie bylo za wiele tego jej yyyyy...

musze sie porzalic, kurcze moja Ewa ma dzis 4 miesiace wazy ok 6,5 kg, moze ciut wiecej... to duzo? ile waza wasze szkraby??? sasiadka mamy jak ja dzis zobaczyla bezczelnie i zlosliwie mowi - ''o czesc grubiutka'' ale sie wkurzylam...kurcze teraz chodze i marudze do meza ze ewcia za gruba... bo nozki to ma faktycznie tlusciutkie...

dziewczyny jak ja niektorym zazdroszcze tych przespanych nocy, ja wczoraj wstawalam 3 razy...jeszcze nie mialam calkowicie przespanej nocy...

te opaski przepiekne, ja moja mala tez dzis w opaske wystroilam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl