BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #711577 przez princess
Jadziu to super wiadomosc, ze bierzecie slub:) planowaliscie go juz wczesniej I sie nam nie chwalilas czy to szybka decyzja?

Marlena ja herbate z pokrzywy tez pije I bardzo lubie:)
a wlosy juz mi przestaly tak strasznie wypadac.

Sylwia to napisz co z tym guzkiem po wizycie.

Dziekuje dziewczynki, mam nadzieje, ze nasz krotki wypad nad morze spodoba sie Adasiowi I bedziemy do konca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711581 przez Paulaaa
Mała śpi mi po 15 min. Widać, że jest zmęczona, ale 15 min i po śnie.

Teściowa ma urlop od Poniedziałku i właśnie zabrała mi Oliwię i pojechały na zakupy. :) Jutro też ją zabiera, więc będę mogła iść spokojnie sama z Ami na szczepienie.

Michasia, Oli miała od urodzenia takie ciemne włosy. Ami jak się urodziła też miała ciemne, ale jakoś jej przejaśniały teraz i ma blond. Do tego ciemieniucha jeszcze nie odpuściła do końca i na niektórych zdjęciach wygląda jakby była ruda. :silly:

Sylwia poka Nam Bartusia :woohoo: :woohoo:

Śpi już 20 min. :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711682 przez kasia123m
Glupio mi znow pisac nie odnoszac sie do Waszych postow ale mi wybczycie.weszlam do osrodka i mowie pielegniarce ze moje dziecko zostalo zszczepione wycofana kilka dni temu szczepionka.jakie poruszenie bylo to szok.ona mowi ze dopiero dzis dzwonili z sanepidu.lekarka mnie zawolala czemu ta szczepionke wycofali i ktore to serie i dlaczego.mowi do mnie ze sama miala kiedys przypadek ze jej dziecko zmarlo po szczepieniu a potem sie niby okazalo ze powodem bylo zapalenie miesnia sercowego.wsrod rodzicow na koryatarzu tez poruszenie bo drzwi do pielegniarki otwarte i bylo slychac.no tyle Wam chcialam powiedziec.Tosiek wazy 7kg i ma 65cm.rowno 50centyl.wizyte mam za tydz.

Princess udanego pobytu nd morzem

Ide reszta potem bo Tosia dzis tylko mrudzi...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711765 przez chomiczka
Kasiu a oprócz tego że było zamieszkanie powiedzieli Ci coś konkretnego? Co to za wada tej szczepionki i czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne??
Tosieńka pięknie waży :)

Aga i jak dzisiaj? Bylyście na spacerku? Trzymasz się jakoś? Czy ktoś Ci może pomóc, mama teściowa?? Niech bliscy wezmą się do roboty i do pomocy! Trzymam kciuki!

Jadzia
haha napisałaś to jak gdyby nigdy nic ;) proszę panna młoda będzie niedługo. Co was nagle wzięło :) super, gratuluje decyzji i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Czekamy na szczegóły. A pierścionek?

Monia
udanego urlopu!! Iga coraz poważniejsza się robi :silly: żadna z niej bobaska tylko kobietka mała :) a jak nóżki sobie założyła :laugh:
Twoja Iga ogólnie bardzo szybko się rozwija, jak Hubek Jadzi, ale martwię się o Olka bo lada chwila 5 miesiecy skończy a na boczek się nie przewraca ani na brzuszek....

Czy są na forum dzieci które jeszcze się nie obracają w żadną strone???

Paula Twoje córeczki całkiem odmienne. Oli śliczna, te włoski ma takie ciemne i oczka, piękna. Ami blondyna, ale myślę że te włoski jej jeszcze ściemnieją. Ja do 5 r.ż miałam platynowy blond a teraz mam czorne ;)


Wysłałam M na spacer z Olkiem. Znów dziś jazda bez trzymanki, ciągle jęczy i stęka, dramat. Nawet obiadu nie ugotowałam bo cły czas na rączkach a i tak skwierczy jak skwarek jakiś.
Mieliśmy iść razem na dwór ale jak pomyślałam że muszę znowu na ten upał zakładać te gacie z golfem ciążowe to mi żyć się odechciało. Od roku chodzę w tych gaciach ciążowych i rzygać mi sie już chce na nie :huh: cała ogromna szafa ciuchów a ja nie mogę ich założyć :( myślałam że szybko schudnę a tu zonk ie mam w czym chodzić :dry: :dry: laski dodają zdjęcia na fb w kieckach a ja kurwa jak ten kret w galotach z golfem popierdalam i z potem na dupsku grubym zresztą :dry: :dry: czuję się tak niekobieco :dry: Chyba będę musiała coś kupić na obecny rozmiar, chyba się załamie jak będę mierzyć już na pewno nie 38 :angry: :angry: sądzę że 42 a na brzuch to pewnie więcej :huh: załamka

A propo włosów mi wypadają garściami, a na dodatek strasznie mi się przetłuszczają. Używam różych szamponów. Myję włosy wieczorem a rao już mam TŁUSTE!!! Czy któras te z tak ma?? ja mam uczulenie na tłuste włosy nienawidze ich!!! kiedys codziennie myłam i było ok a teraz musiałabym chyba 3 razy dziennie myć.... czy to przez to ze jestem GRUBA?? Kiedys miałam takie mega gęste włosy a jak tak dalej pójdzie to za miesiąc będę łysa jak kolano. Gruba + łysa będę wyglądać jak człowiek kciuk :S albo jak grycanki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711782 przez ola85
Jadziu - ale ze mnie gapa, o smoczku doczytałam a najważniejsze mi uciekło :silly: 10 sierpnia to już za chwilkę :) To dla Was jakaś szczególna data? To taki spontan czy planowaliście wcześniej?
Paulaaa - moja Liduś też budziła się dzisiaj w nocy, a zwykle śpi. Sen faktycznie koszmarny. To sierpień obrodzi w śluby :)
Dziewczynki suuper :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711785 przez Pliszka
Cześć Dziewczynki :)

Meldujemy się po powrocie z nad morza. Było S U P E R :laugh:

Zaraz Was powoli zacznę nadrabiać żeby zobaczyć co u Was słychać, przeczytałam tylko kilka postów na tej stronie i widzę, że Jadzia się szykuje do ślubu :ohmy: :lol: :lol: :lol: No i widzę, że Chomiczko znów piszesz głupotki :( Człowiek kciuk??? :unsure: :angry: Widziałam Cię na paru zdjęciach i pamiętam, że jesteś śliczną dziewczyną! Idź na zakupy, kup sobie parę fajnych ubrań, które teraz będą dobre, a jak schudniesz to też będą się nadawać noszone z paskiem, bo szkoda kasy na rzeczy, które lada moment będą za duże, ale ja wiosną sobie kupiłam parę rzeczy, które wtedy były w sam raz, a teraz też fajnie wyglądają choć są dużo luźniejsze (spodnie z gumką w pasie na przykład sprawdzają się niezawodnie :) )
Chodzi mi na przykład o coś takiego:
allegro.pl/5gt1248-chillytime-swietne-sp...-38-i3407520376.html
allegro.pl/letnie-spodnie-pumpy-alladynk...osc-i3347724443.html
allegro.pl/lekkie-spodnie-pumpy-alladynk...wne-i3347889132.html
allegro.pl/rewelacyjne-wloskie-spodnie-p...ory-i3387809208.html
Ja uwielbiam takie gacie latem :laugh: Mam takie jedne ukochane błękitne i fajnie leżały w marcu jak ważyłam 68kg i fajnie leżą teraz jak ważę 56kg (mam tylko 160cm, więc jeszcze trochę powinnam zrzucić) :) U mnie też wolno teraz to idzie, ale odkąd zaczęłam biegać czuję się lżejsza :) Przestań się dołować, bo większość babek wiele by dało, żeby wyglądaćtak jak Ty :kiss: Z włosami nie doradzę, może wybierz się do dermatologa? Głowa do góry!

Wezmę się dziś za lekturę, a w międzyczasie wrzućcie mi proszę linki do ulubionych zabawek Waszych maluchów. Olek już się fajnie bawi różnymi maskotkami/grzechotkami/gryzakami, chciałabym mu dokupić coś jeszcze :) Z góry dziękuję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711801 przez Pliszka
Wspomnienie z Kołobrzegu :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711851 przez jadziatopol
hej ,hej wam wszystkim :lol:
Princess udanych wakacji :)

Pierscionek zareczynowy dostalam 9 lat temu ...potem go zgubilam i dostalam kolejny :lol: teraz kupimy obraczki i heja! na spontana :lol: nic wczesniej nie planowalismy. Zaczelismy gadac ze fajnie by bylo miec papier w razie gdyby ta reforma imigracyjna przeszla ,zeby nie trzeba bylo udowadniac ze jestesmy rodzina od 10 lat. Planujemy jechac do Lake Tahoe bo tam daja sluby w jeden dzien. Chyba wybierzemy plaze. Mamy do wyboru albo wewnatrz albo na zewnatrz. Tutaj w kosciele sie nie bierze slubow ...sa malo popularne. Wybiera sie tez tekst ...dla wierzacych albo nie...cala przemowa rozni sie tylko 3 czy 4 wstawkami o Bogu. Ja moglabym wybrac sobie tekst religijny....ale nie bylabym w zgodzie ze soba...bo koscielny juz kiedys bralam....tak wiec wybierzemy zwyczajny tekst. Mozemy tez przygotowac swoj wlasny ale nikt nie ma do tego glowy ani czasu ;) nie bedzie to nie wiadomo jaka ceremonia....bo bedzie tylko moj kuzyn z kolega, moj tata i nasi synowie. Wewnatrz slub kosztuje 125$ a na plazy 250$...niewielka roznica i chyba na plazy wezmiemy....i nie wiem czy nie pojde w jeansach bo czasu nie mam....i pieniedzy tez,zeby uganiac sie za jakas suknia....a i sylwetka nie jest wymarzona. No coz...inaczej sobie wyobrazalam ten dzien...ale niestety czas nas goni zeby zdazyc przed koncem wakacji na wypadek gdyby weszla amnestia.Jak bedzie tak bedzie...zobaczymy :) czekalam na to na prawde 10 lat i nie tak mialo byc....ale wytlumaczylam sobie ze tak MUSI byc i juz .

a oto buteleczka ...taka niepozorna a takie cuda uczynila :blink:


co wazne....smoczek jest mieciutki a nie taki twardy jak w Tomeetepee moze dlatego. Mieciutki to bardziej przypomina cycusia :blink:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711860 przez sylwia1986
Paula już pokazuje, tak mi się chce śmiać, bo co Bartek widział aparat lub telefon to robił minę jakbym go chciała zastrzelić :lol:

Chomiczka i ja tak mam z tymi włosami :dry: tłuste wypadające, masakra.. :huh:

Kasiu pięknie waży Tosia, gdzieś wyczytałam że tą wadliwą szczepionką nie zostało zaszczepione żadne dziecko w Polsce, numer serii swoją drogą, teraz znowu ją wycofali będą ją badać i może się okazać że za klika tygodni znowu wróci do obiegu :S

Pliszka super stópki :kiss: :kiss: :kiss:

My właśnie wracamy od dermatologa to jednak trądzik, dostaliśmy receptę na jakiś płyn i maść robione na miejscu w aptece, po tygodniu ma już nie być śladu po tym paskudztwie, pożyjemy, zobaczymy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711867 przez Katriss
Jadzia nie ważne gdzie i jak. ważne z kim ;) Gratulacje i szczęścia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #711911 przez jadziatopol
Katriss dziekuje :) :kiss: masz racje chyba ;) co u ciebie? tak rzadko sie pojawiasz :cheer:
Sylwia ale Bartus duzy ! :cheer: buziaki od ciotki :kiss:
Pliszka sliczne stopeczki :) uwielbiam male stopki :kiss: a w tle sliczna polska plaza...ech :cheer:
Chomiczka dziekujemy :) taki spontanik teraz :)
Sylwia myslelismy o tym przez prawie 10 lat ale nie moglismy bo chcielismy papiery dostac w stanach przez mojego tate...ale ze sie nie udalo ta droga to teraz juz mozemy...ale teraz czas nas goni bo mozemy dostac papiery jak bedzie amnestia ale musimy byc po slubie bo ciezko byloby nam udowodnic ze jestesmy rodzina od 10 lat :) nie ukrywam ,ze marzylam o tym...chociaz i bez tego jest dobrze. Ten dzien mial byc szczegolny...oprawa, suknia i takie tam...ale tak jak napisala Katriss nie to sie liczy :lol: moze bedzie fajnie ? :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711918 przez aga27
chomiczko moja Ewa dopiero od kilku dni przekreca sie na boki, i to tak raz na jakis czas, bardziej z przypadku...na brzuch to narazie ani razu sie nie przekrecila, odwrotnie to tez nie...ma 5,5 miesiaca
za to z pozycji pollezacej podnosi sie do siadania, i dzis pierwszy raz wziela noge do buzi, ja tez sie martwilam ze mała sie nie kreci, ale wyluzowalam wszystko w swoim czasie i tyle, jedne dzieci robia wszystko bardzo wczesnie inne troche pozniej, predzej czy pozniej wszystkie sie zrownaja :)
wlosy tez mi sie szybciej przetluszczaja, i teraz juz mniej, ale wychodzily garsciami
pytalyscie czy ktos mi pomaga, pewnie ze tak, bo inaczej bym nie funkcjonowala juz wogole,-maz, mama i troszeczke tesciowa
dzisiaj dzien byl troche lepszy, bylysmy na spacerze,bo sie poprostu zaparlam, nie bardzo dlugim ale juz cos, zabralam z nami 4 letnia chrzesnice mojego meza, to Ewa byla znosna,jutro cd, dziekuje wam za wspolczucie i tez wierze ze mała sie w koncu poprawi

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711933 przez Monia_T
Pakowanie 4-osobowej rodziny z niemowlakiem to koszmar :huh:
Głowa mi pęka, na dodatek Iga taaaaaaka marudna.... :dry: jesoo oby jej do jutra przeszło bo kiepsko to widzę.

Czy któreś z dzieciaczków trze mocno stópkami o siebie? Zauważyłam, że Iga tak robi od kilku dni...zwłaszcza jak jest zmęczona lub się złości.
Zastanawiam się czy to kolejny etap czy powinnam się martwić...

Włosy też mi się przetłuszczają, na dodatek zła jestem bo grzywka za krótka :angry: musi trochę odrosnąć.

Padam na twarz, a jeszcze trzeba ten burdel przed wyjazdem ogarnąć...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711942 przez jadziatopol
Jezu, ale sie najadlam strachu....Hubus spal na naszym lozku jak zwykle w ciagu dnia...klade go w samym srodku i okladam poduszkami...nagle uslyszalam placz jakby go ktos ze skory obdzieral...wbiegam do pokoju i szukam go...a on pod lozkiem...spadl cale szczescie na czolo....nic mu nie jest....juz sie usmiecha.....ale sie zdenerwowalam. Dzisiaj zaczal juz szybko raczkowac i pewnie sie obudzil i po ciuchutku smignal sobie na koniec lozka. Cale szczescie,ze lozko mamy nisko i miekka wykladzine.uffff.....a przed chwila chwycil sie pierwszy raz takie stolu Fisher price i wstal na nogi!!!!!!!!!!!!!! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Monia wspolczuje ci serdecznie...ale pomysl o tym,ze juz niedlugo bedziesz sie plazowac kochana z Igulka :lol: ja bardziej niz pakowania nie znosze rozpakowywania ;) a kiedy dasz fotke swojej fryzurki? :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711946 przez Monia_T
Asia biedny Hubi!Dobrze, że nic się nie stało...:) Wstaje już, cwaniak mały :) Nieźle, pół roczku i zaczyna chodzić :laugh:

Fotkę wrzucę jak się oswoję z tą zjebaną grzywką...upiję się karmi nad brzegiem Bałtyku to dam się sfotografować :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl