BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #711950 przez Suzi
Cześć kochane moje :)

Słone buziaki morskie prosto z Bałtyku Wam przesylam :kiss: :kiss: :kiss:

Pogoda cudna, tylko szkoda ze Księciunio tylko z rzadka nad morze nam pozwala chodzic, no ale miałam nie zrzędzić :silly:

Chomiczko, chomisiu Asiu Ty moja, ja wiem ze gorycz przez Ciebie przemówiła i frustracjacogolna żólcią Ci się wylala, ale powiem Ci i mam nadzieję, ze nie bedzieszvmi miała tego za złe, ze zryczalam się..........ze śmiechu nad Twoim postem :lol: :lol: :lol: , mimo, ze chcialaś się wyżalic, to zrobiłaś to wctak tragikomiczny i mimo wszystko humorystyczny sposób, ze padłam, normalnie uryczalam się rowno i zaplułam ekran mego tabletaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Dodam, ze ja tez mam ten sam problem z wlosami, a ze wcogole słabe mam, byle jakie, to zcpewnością jak tak dalej pójdzie to zostanę łysa.....jak człowiek kolano :lol: :woohoo: :dry:

pliszka Ty to wygralaś dziecko na loterii,,po prostu nie mogę uwierzyć,nze Olek jest ZAWSZE i WSZĘDZIE zadowolony i radośnie usmiechnięty. Normalnie wpędzasz mnie wvkompleksy, bo ja stara matka trójki coś kurcze muszę robić nie tak, ze mój Miko w żadnym calu nie przypomina Twojego Olusia...... :dry: gratuluje i podziwiam, ale po cichu "zazdraszczaam" :silly: . Zeby tak Mikuś zechcial wziąc choć troszkęvprzykladu z Twojego Ola....ehhhhh, moze nad morze byśmy wtedy częściej mogli zaglądać.....

Jadzia, no GRATULACJE :woohoo: , weź opcję plaza i strzel kwiat we wlosy i będzie git!!! :kiss:

michasia, ktos napisał ze Ania caly tata....ależ NIE!!! Zwlaszcza w tym misiowym kombinezoniku to CAŁA TY!!! :side:

aga, chomiczka ma rację, bez wahania wolaj rodzinę na pomoc, bo się wykończysz! Moj Miki tez do królów życia nie należy i zdrowo się trzeba czasem nauganiac, zeby nie marudzil i nie jęczał, więc wiem jak to jest. No ale chociaz w nocy ,ładnie mi śpi.....
Pisz tu częściej, to się chociaz wyżalisz, to zawsze coś. Trzymam kciuki, zeby czas Ci płynął szybciej i Ewa doroślała :side:
kasia, no ładnie Tosia waży :)

No spadam narazie bo Księciunio stracił cierpliwość :P i znowu nie byliśmy na plazy, ehhhhhhh, Pliszka kobieto - JAK TY TO ROBISZ?????
Całusy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #711997 przez Pliszka
Monia, współczuję, ja się ostatnio wycwaniłam i albo zabieramy swoje żelazko na wakacje, albo korzystamy z miejscowego jeśli jest, więc pakowanie zabiera mi 10 minut :silly: A w Kołobrzegu mieliśmy w tym mieszkanku pralkę, więc przywiozłam wszystko czyste i rozpakowywanie też nie było takie męczące jak zwykle :blink:
Przeczytałam ten artykuł o Euvaxie :angry: Mój Olek był tym zaszczepiony w szpitalu :dry: więc wygląda na to, że wrócił na rynek :angry: W dodatku trafiła nam się partia wycofana przez Sanepid z powodu niewłaściwych warunków przechowywania :dry: Na szczęście nic się nie stało, ale już go więcej na to wzw nie szczepiłam i chyba raczej nie zamierzam.


Suzi, nie wiem czy jakaś jest w tym moja zasługa, że mi się taki wesołek trafił :laugh: Zaczęłam mu dziś w pewnym momencie śpiewać kołysankę, bo widziałam, że jest troszkę zmęczony, a on się zaczął rubasznie na głos śmiać :laugh: Fakt, że trochę fałszuję, ale żeby się tak z mamy nabijać? :silly: :laugh: Uwielbiam jak się śmieje na głos :laugh: Nad morzem to cały czas był wpatrzony w Miśka i co tata się na niego spojrzał, to u Olka uśmiech od ucha do ucha :laugh: Fajnie był niesamowicie :) Tylko trochę tłoczno, więc w sierpniu będziemy odpoczywać dla odmiany na odludnej mazurskiej wsi :)
Pozdrów od nas morze, bo juz tęsknimy i zazdrościmy, że macie je wciąż na wyciągnięcie ręki :)

Jadzia, ale Hubi zdolny :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: To teraz musisz mieć oczy wokół głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712000 przez Pliszka
Jeszcze sobie tak pomyślałam: Suzi, a próbowałaś nosidełka? Tez się Mikusiowi nie podoba? Mojego Olka szum fal bardzo szybko usypia. Wcale a wcale się nie podobają maluchowi nadmorskie spacerki? :(
Teraz Olek jest już ciężkawy, ale pod koniec kwietnia jak byliśmy w Trójmieście przemierzałam z nim w nosidełku sopockie i gdańskie plaże i głównie spał przytulony :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712004 przez Monia_T
Pliszka w sumie pomysł genialny :laugh: Szkoda, że dopiero teraz to napisałaś... :blink:

Sylwia Bartuś jaką ma minkę :laugh: |Super chłopaczek :)

Iga wędrowniczek łóżeczkowy śpi w poprzek z kołderką między nóżkami...

Ja też się kładę.

Buziaki dla Wszystkich, odezwę się w wolnej chwili albo juz po powrocie :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712010 przez chomiczka
Suzi hahaa jak przeczytałam pierwsze zdanie to myślałam że popłakałaś się ze współczucia i się wzruszyłam prawie że tak sie mną martwisz, no ale jak przeczytałam do końca to już mi minęło wzruszenie :silly: :silly: haha, nie ukrywam że żółcią pluję na te wszystkie fajne dupy co to je mijam na spacerach :lol: :lol: wylałam troche goryczy i od razu mi lepiej B) :side:

Pliszka
w piątek wybieram sie na zakupy i mam zamiar się obłwowić, w końcu od roku nic sobie nie kupiłam opróćz ciążowych pantalonów. Przynajmniej jak będę chudnąć to będę czuła że robi się luźniej ;) fajne te spodnie które pokazałaś, ale to trzeba mieć szczupłe nogi do takich a nie takie balerony ja moje :silly:
Oluś śliczne ma golonki :kiss: :kiss:
Pliszka ja polecam grzechoczące i szeleszczące książeczki dla maluchów takie szmaciane.

Jadzia
nie jedna marzy o ślubie na plaży!! Na pewno będzie pięknie. Ja bym rozejrzała się za kiecką jednak, wiadomo nie taką standardową ślubną ale jakąś elegancką,... a jeżeli ślub na plazy to może być taka przewiewna jak haleczka, będziesz wtedy wyglądać jak nimfa ;) Ja uwielbiam zakupy a dodatkow na taką okazję to warto pobuszować po sklepach Hubek doradzi w czym mamie będzie najpiękniej, na pewno poleci żeby dekolt był jak najgłębszy, bo dla Hubka najsmakowitsza część mamusi jest właśnie tam :silly:
Ledwo pół roczku i już wstaje?? :ohmy: :ohmy: szok

sylwia Bartek jaki zdziwiony :cheer:

Aga przeżywasz prawdziwą szkołę przetrwania, po takich jazdach to nic Cię nie złamie. Zastanawiałaś się może nad kolejnym dzieckiem? :blink: będzie dobrze, mała polubi spacery, sama zobaczysz. Mój teraz czasami płacze a jak wyjdziemy na dwór to się uspokaja jakby chciał tylko wyjść na spacerek ;)
To ja też nie będę się martwić, jak przyjdzie czas to mały zajarzy o co chodzi z tymi wygibasami :blink:

Monia
udanych wakacji, WYPOCZYWAJ :) Bedziemy tęsknić, pstrykaj fotki żebyś miała co potem wklejać dla nas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712013 przez Pliszka
Monia, cudownych wakacji!!!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712049 przez princess
Chomiczka Adaś też się nie obraca... Czasem tylko na boczek się odwróci i z powrotem. Raz miał dobry dzień i zachęcany przeze mnie i M odwrócił się z brzuszka na plecki. Nie martw się, jeszcze mają czas. My wykonujemy codziennie takie ćwiczenio-zabawę z małym, które stymuluje naukę obracania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #712094 przez kasia123m
Chomiczka lekarka zowolala mnie do gbintu bo byla ciekw a dlczego wycofli ta szczepionke.porazka.Tosia tez dzis strszny mruder.cala droge mruczala i marudzila nawet n spacerze.wychodzi ochotnica.na raczkach lepeij

Jadzia ale Hubi zdolnicha.slub??nonono.mojej sasiadki siostra tez bierze cywilny po 8 latch bycia rzem.dzis sie dowiedzIalam a slub za miesiac.

Pliszka fajna fotka.szczepilas Olusia drugi raz?czy tak jak my macie dopiero jedno szczepeienie za soba?

Ntosia obraca sie na boki.zaczela jak zaczelam z nia cwiczyc wykrecjac jej bioderka.ale na brzych z plecow sama nie potrfi.nozkami bwi sie z 3 tyg ale w buzi jeszcze nozki nie miala.noi przy krmieniu glowa jej lata na lewo prwo...przy mleku..przy obidku.wszedzie sie patrzy tylko nie na wprost.a z butelka to raz lewo parwo.a wasze maluchy grzecznie leza przy jedzeniu?

Moni udanego wypoczynku :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712148 przez Pliszka
Dzień dobry,

Z nas dziś bardzo ranne ptaszki, bo Misiek musiał wstać o 5, więc zjedliśmy razem śniadanko, a potem na paluszkach zajrzałam do Olciowego pokoiku i zastałam go oczywiście w poprzek łóżeczka, z oczkami jak pięć złotych i uśmiechem :laugh:

Kasiu, Oluś dopiero po pierwszej dawce 5w1, drugą mamy chyba 20 sierpnia, o ile dobrze pamiętam.

Chomiczka, to udanych zakupów! Pochwal się koniecznie :)
O takich książeczkach mówisz?
allegro.pl/ksiazeczka-materialowa-z-grze...itd-i3354713537.html

Jadziu, jak byliśmy w Kołobrzegu to widziałam reklamę firmy organizującej śluby na plaży nad polskim morzem :) Super sprawa :) Tylko u nas dochodzi dreszczyk emocji czy pogoda będzie fajna, a Wy o słońce możecie być spokojni :) Mam nadzieję, że to będzie przepiękny dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712209 przez Paulaaa
Cześć.

Nie śpimy od 7. Dzisiejsza nocka już lepsza. Mała padła o 22 i jadła tylko o 2. Oczywiście w międzyczasie jakieś milion razy budziła się na łyka wody :blink:

Chomiczka uśmiałam się z tego człowieka kciuka. :) Zapewniam Cię, że daleko Ci do niego. Widziałam foty na fb i laska jesteś! :)
Włosy wypadają mi okropnie. A. się wkurza, bo czasami jak podaję mu obiad to z kłakiem na ziemniakach. :huh: Ale już nie wiem co z nimi robić. Podcięłam po porodzie, Po domu chodzę w gumce, a itak wszędzie kłaki. :angry: Przetłuszczają sie też częściej niż wcześniej. Teraz max. co dwa dni baniak pod prysznic....
Co do moich dziewczyn. Jesteś pierwszą osobą, która powiedziała, że są inne. :woohoo: Wszyscy w koło uważają, że są do siebie podobne - czego ja jakoś nie widzę. :S Są całkowicie inne. Oli ciemna, zdecydowanie poszła w tatę, a Amisia blondas (mam nadzieję, ze jej włoski ściemnieją), poszła we mnie. :blink: Charakterem też są całkowicie odmienne. Oli to było dziecko anioł. Płakała tylko jak była głodna, czy jak miała mokro. A ten mały potworek... :silly:

Sylwia, Bartuś uroczy :kiss:

Monia udanych wakacji :) Odpocznij :blink:

Kasia, ślicznie Tosiaczek waży :)

Jadzia ślub na plaży? Fajnie! Też bym chciała :) Chomiczka ma rację, poszukaj sobie jakiejś kiecki :blink:


Na 12 mamy szczepienie. To już nasze trzecie. Po dwóch poprzednich nic się nie działo, więc liczę, że i tym razem będzie ok.
Na dworze chłodno więc odpowiednia pogoda na poszczepinne zakupy :blink:

Odezwę się później.

Miłego dnia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712216 przez bananamana
Dziewczyny nie nadrobie was przepraszam ale ostatni tydzien to koszmar jakis poprostu malej ida zeby ma skok i dodatkowo ten upal porpostu jestem wykonczona...
W nocy spie po 3h mloda placze co chwile sie budzi odwraca sie na brzuch placze... ehhhh
w dzien potrzebuje 100% uwagi non stop na rekach kaskady sliny placz kwik nie umie usnac raczki non stop w buzi stan podgoraczkowy ehhh niech te zeby w koncu wyjda bo zwariuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712221 przez kaikai
Witam :)

dziękuje Wam dziewczyny za dobre porady :)

Princess miałaś racje , zmieniłam Dawidkowi wczoraj mleczko na zwykłą Humane i od razu lepiej. Na kolacje zjadl cala porcje, w nocy dwa karmienia po 90 ml i teraz rano znowu cala porcja 120 ml. Juz dawno tak nie jadl :)Jeszcze mieszam mu z tym pepti ale rano juz tylko 1 lyzke dodalam. Bardzo smakuje mu to mleczko:) uff mam nadzieje ze nie odwidzi mu sie juz i nie bedziemy miec wiecej takich problemów.Z brzuszkiem tez na razie wszystko dobrze.

Wczoraj też dałam mu pierwszą marchewke , polizal troche i tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712283 przez Madlen
Jadzia ale super z tym z ślubem. Cieszę się Kochana.

Chomiczka daj sobie czas, i tak schudniesz, ale nie od razu. Niech ćwiczenia będą przyjemnością.

Ja większe ciuchy kupiłam w lumpie.

Pliszka piękne wspomnienie.

Princess dzięki za namiar, jeszcze się wstrzymujemy z wyjazdem bo M. przez telefon uratował dzieciaka i musi jechać do jednostki na wywiad z tvn..

Sylwia śliczny bobasek :)
A dużo ma tych pryszczy? Adaś też nie ma idealnej cery, mieliśmy na chwilę spokój z kremem Atoperal ale niedoskonałości wracają.. Mogłabyś napisać jakie te syfki? Ropne?

Moje włosy też liche i tłuste..

Jadzia Hubuś jest niesamowity!

Paula śliczne kobietki :)

Monia wow już chrupki :)

Pliszka jesteś śliczna i chyba już to pisałam- db energia płynie z Ciebie..

Mam pytanie:

Jakie dajecie kaszki bez cukru?
Chciałam kupić Bobovity ale te mają cukier niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712293 przez Pliszka
Korzystając z porannej drzemki Olusia, nadrabiam forumowe zaległosci :)

Dominia - gratuluję sukcesów na uczelni!!!! Możesz być z siebie dumna! :) To teraz bardzo zasłużony odpoczynek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Robuś słodki!!!!

Satine - fajny fotelik :)
Rzeczywiście mała Mary to cała Ty :) Tylko oczy chyba po tacie :)
Ta biała suknia przepiękna!!!!!!!!

Michasia - super zdjęcia :) Koszyk w roli nosidełka - super pomysł :laugh: Śmiesznie, że Ania od małego bierze udział w takich imprezach :laugh:

aneta - ale ładne zdjęcia z chrztu! Jak się malutka ślicznie usmiecha!!!!


princess - z ogromną radością przeczytałam informację, że Adaś ma już zdrowe bioderka! Bardzo się cieszę!!!!! :) Trzymam kciuki żeby to był koniec problemów :kiss:
Przykro mi z powodu znajomych :dry: U nas mimo pojawienia się dziecka życie towarzyskie kwitnie, wręcz jest fajniej, bo ja mam więcej czasu.
Mam nadzieję, że nad morzem bawicie się wspaniale :)
Co do tej szczepionki na odrę i świnkę, to też czytałam, że to nieprawdopodobne świństwo. Ponoć w Niemczech mają szczepionkę na samą odrę, moja znajoma miała jechać w wakacje ze swoimi dziećmi zeby je zaszczepić. Jak będzie trzeba też tak zrobię, na pewno nie zaszczepię tym czym szczepią w Polsce.

mrufka- przykro mi z powodu Twoich problemów :( Mam nadzieję, ze to nic poważnego. Dziś operacja? Mocno trzymam kciuki!!!!!!! :kiss:
Dusia boska :)
Twoja waga to moje wielkie marzenie!

aganobla - Gabryś uroczy :) śliczny chłopczyk :)

Marusha - mam nadzieję, że z teściem jednak wszystko ok.

Kasia - Tosia jest rozkoszna :) Jej uśmiech jest zaraźliwy :) Małe słoneczko :laugh:

Paula - świetne córeczki :laugh:

pati- cieszę się, że bawisz się dobrze! :)

isola - witaj w naszym gronie :) Miło Cię poznać! :) Piękne zdjęcia :)

ola- Lidzia z miesiąca na miesiąc jeszcze piękniejsza :)

Monia - ale fajnie, że zrobiliście Kini taką niespodziankę! Spóźnione życzenia wszytskiego co najlepsze!!!!

uff, jeśli coś mi umknęło to przepraszam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #712304 przez sylwia1986
Dzień dobry

Asia, Paulaa to może jakiś forumowy, wirtualny panieński przy karmi B) :silly:

Madlen wcześniej było ich sporo ropnych, teraz głównie takie zaskórniki, raz na czas ropny. Gratulacje dla M za bohaterski czyn :side:

My się zbieramy do przychodni i zebrać nie możemy chyba mamy oboje dzień lenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl