BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu #776082 przez anoda89
Hej.
Dziękuje że mi tak kibicujecie :kiss: :kiss: :kiss:
Tak z nowości to mdłości mnie dopadły ale cieszę się bo wiem że jest tak jak powinno być ;) :)

Super te wasze dzieciaki, rosną ja na drożdżach i tak szybko robią postępy i są przesłodkie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #776090 przez Marusha
hej dziewczyny

Anoda gratuluje bardzo bardzo fasolinki ;) też miałam plamienia od 6go do 14go tyg, będzie dobrze!!

Monia trzymam kciuki oby z pracą M się nie potwierdziło. Jesli chodzi o inhalator w kazdej aptece jest dostępny, nasz kosztował 130 zł, wydaje mi się że to nie zbyt dużo a jest naprawdę przydatny. Szczególnie teraz jak mała choruje, inaczej na inhalacje musielibyśmy jeździć do szpitala.

Mam nadzieję że Igunia szybko wyzdrowieje. Wygląda przesłodko ;)

Marlena ten Twój mężczyzna to już bardzo poważny kawaler ;)

Pliszka ciasto wygląda apetycznie i pewnie bardzo słodkie ;) ja ostatnio stwierdziłam że koniec ze słodyczami jak stanę przed lustrem i nie wciągnę brzucha to wyglądam jak bym była tak w piątym miesiącu ciąży, masakra jakaś a w pracy lub w domu ciągle ciasto, czekolada.. za dużo pofolgowałam sobie, a że mniej już karmię to nie mam jak tego spalać :)

Tak każda z nas pisze ile to pobudek w nocy miała i mam wrażenie że jeszcze z rok tak będziemy pisać ;) nie ma chyba reguły z tym spaniem, Martynka się już przyzwyczaiła do pobudek do żłobka i sama teraz się budzi 5-6 rano, gorzej w weekendy bo conajmniej 1,5 godziny szaleje w łóżku i dopiero zaśnie na kolejną godzinę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zdjęcia Martynki dawno nie wstawiałam a mała rośnie, kupuje jej ubrania na 92 i waży 12 kg taki mały pulpecik co ma apetyt jak zdrowy chłop ;0)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776143 przez Monia_T
Martynka, Ty naprawdę duża jesteś :) I słodziak z Ciebie nieziemski z tymi pultaskami :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #776227 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Ciasto wyszło pyszne, nie jest bardzo słodkie ze względu na 2,5 tabliczki czekolady, które się do niego dodaje, ja robiłam z cukrem trzcinowym, on jest też chyba troszkę mniej słodki. Dziś ciasto jest lepsze niż wczoraj bo zrobiło się wilgotne :) Takie prawdziwe brownie :laugh:

Marusha, ale słodki pulpecik :laugh: Prześliczna dziewczynka :)

Miłego dnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776243 przez Paulaaa
Cześć Wam :)

Czytam Was na bieżąco, ale już z odpisaniem gorzej. Szybciej idzie mi na fb :silly:

U nas wszystko ok. Dziewczyny zdrowe. Amelia szogun jeden nie usiedzi 5 min na dupce :blink: lata jak poparzona. Wstaje gdzie się da, chodzi krokiem dostawnym przy meblach. Potrafi stać sama, bez trzymanki a ja mam serce w gardle, bo od razu widzę przed oczami jak wywija orła :side:
Oliwii odraczam zerówkę, więc non stop gdzieś latam. A to szkoła, a to poradnia pp. Dopiero 12 Listopada pierwsze spotkanie z psychologiem. Pewnie wszystko potrwa do końca Listopada, mam nadzieję, że wytrzymam i nie znokautuję Pani wych. :unsure:

Z tego co zapamiętałam:

Anoda wieści od Ciebie cieszą mnie najbardziej! Gratuluje kochana, śliczna fasolinka bądź groszek. :blink: Mdłości to dobry znak :) Trzymam za Was mocno kciuki! Dbaj o Was i zdawaj Nam relację z wizyt :)

Pati cieszę się, że u Was wszystko ok. :) Marcel duży, śliczny chłopak. :)

Marusha, Twoja córcia na prawdę duża. Ślicznota mała. :kiss:

Pliszka śliczny Oluś. :) A powiedź mi nie męczy psa? My mamy yorka i Amelia non stop za Nim łazi i wyrywa mu włosy :lol: Biedny, wczoraj musiałam oddać do fryzjera na cięcie, bo szkoda mi go było. Teraz np. pies śpi na łóżku a Ona już stoi i myśli jak go zwalić. :S

Marlena jak Fifi urósł :cheer: Szok. Śliczny!

Aga Gabryś cudny :kiss:

Dagusia i Igi piękni. :) Tak szybko rosną te nasze dzieci, za szybko zdecydowanie.

Czy tylko Amelia nie ma ani jednego zęba? :lol: :lol:

Zmykam ogarnąć chatę.

Miłego dnia. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776298 przez sylwia1986
Dzień dobry,

Madlen jak ja Cię doskonale rozumiem, też dużo czasu zaprząta mi myślenie o powrocie do pracy. Trzymaj się kochana, będzie dobrze :kiss:

Monia Igunia pięknie sama stoi :lol: u nas Bartek podpiera się jeszcze jedną ręką.

Anoda dobry znak, woda z imbirem pomaga na mdłości, zresztą co ja Ci będę mówić, wiesz dobrze ;)

Marusha oj przykro i żal z tą byłą pracą.. Martynka cudna :kiss: tyle szczęścia do wycałowania :kiss: :kiss: :kiss:

Pliszka Oluś z pieskiem jak najlepsi kumple, widać piesek oaza spokoju :)

Paula to jednak przenosisz Oliwkę do młodszej grupy?

Dobra zmykam bo Bartek zjadł listę zakupów :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776348 przez Pliszka
Dziękujemy za komplementy :) Paulaa, Oluś też szczerbaty :laugh: :laugh: Nasz psiak uwielbia takie Olciowe męczarnie :laugh: Kot za to ucieka, a Olek za nim po całym pokoju :blink: , chwilami się boję, że pazury pójdą w ruch :dry: dorosły by już dawno dostał za taką nachalność, na szczęście widać, ze Olek jest traktowany na specjalnych zasadach, pytanie gdzie się kończy kocia cierpliwość :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776361 przez Madlen
Dzięki Sylwia, no kiedyś musiał nastąpić ten moment powrotu..

Anoda mi Rennie pomagało, Mammarin..

Paula Adaś też męczy psa, kiedyś parę razy pies warknął na niego ostrzegawczo. Jednak wczoraj pozwalał się targać za pysk nawet :ohmy: Adi dotyka jego łapek, ogona, pies ucieka ten go gonii.... :side:
Staram się uczyć ich jak mają się zachowywać wobec siebie..

Marusha śliczny pultasek, Adi też ma trochę ciałka i waży niewiele mniej :)
Co do pracy- widocznie tak miało być. Zrealizujesz się na pewno w innym miejscu.
Grunt to pozytywne nastawienie (sobie też to powtarzam).

Pliszka nie kuś tymi ciastami bo efekt jojo czai się na mnie za rogiem :)
A jeszcze muszę schudnąć (brzuch)
Śliczny obrazek: nie wiadomo kogo tu najpierw przytulać ;)Cudeńka zarówno Oluś jak i pies :)

Acha Monia nie przejmuj się czymś co nie nastąpiło i może być całkiem inaczej, szkoda energii..

Dziewczyny bez fejsa: załóżcie choć lewy profil, by uczestniczyć w rozmowach grupy lutówek. Wesoło tam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776441 przez princess
Madlen napisał:

Dziewczyny bez fejsa: załóżcie choć lewy profil, by uczestniczyć w rozmowach grupy lutówek. Wesoło tam :)

Popieram :D

Anoda, Ty też do nas dołącz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #776516 przez [email protected]
Dobry :) Gabryś śpi a u mnie @ niestety,na razie nic nie boli i oby tak zostało,pożarłam całą paczkę ciastek i nic mi się nie chcę.

Paula Gabryś też szczerbaty :blink:
Marusha Martynka jaka duża dziewczynka,śliczna i podobna do mojej chrześnicy :)
Pliszka Oluś cudny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776837 przez katarinka1
Czesc kochane.
Ja tylko na chwilke z telefonu. Siedze w samochodzie i czekam na meza ktory ma wlasnie zdejmowany paznokiec u chirurga brrrr. Ania z moimi rodzicami. Rozrabia na calego. Wstaje, puszcza sie i bach. A matka siwieje. No i gada cudnie i duzo.
Anoda - piekna fotka :))) Zagladaj czesciej moze nas rozruszasz bo forum pada.

Marusha Martynka faktycznie klocuszek ale jaki slodki i wesoly.Buziaki dla malej.
Pliszka Olus piekny :)
Marlena Fifi super przystojniak :)
Niestety wiecej nie pamietam. Buziaki dla wszystkich.
A co z Alina???


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #776844 przez ola85
Witajcie,
A ja dzisiaj jakiegoś doła mam, choć w sumie powodu nie mam...
Aganobla - to fajna nocka za Wami, oby weszło to Gabrysiowi w krew :)
Madlen, Sylwia - wcale się Wam nie dziwię że obawiacie się powrotu do pracy
Marusha - Martynka ma śliczne okrągłe oczka :kiss: i cudnie się uśmiecha :laugh: Ja tam żadnego pulpecika nie widzę, tylko fajną, zdrową dziewczynkę :)
Pliszka - Oluś z pieskiem extra. Lidzia jak widzi psa teściowej to z wózka chce z radości wyskoczyć, a piesek przed nią wieje...
Paulaaa - my też bez ząbków, niby coś się zapowiada, ale zęba na razie nie ma :blink:
Madlen, Princess - jak będę miała chwilę to pomyślę o tym "lewym" fb :blink:
Jadziu - ?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777011 przez sylwia1986
Haha
Nikt nie chce być pierwszy na stronie 2000?
Może uda się to mnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777012 przez Marlena1888
hej ;P
widzę że ostatnio mamy zajęte;) tylko kilka słów skrobnę chociaż.
ja właśnie ułożyłam Filipka do spania i sobie smacznie śpi:) dałąm mu bakusia na podwieczorek takiego z omegą i wit d smakował mu że hoho :lol:
po tym przestawieniu czasu nocki takie dziwne roztrojone, ostatniej nocy czyli wczoraj wstał o 5 i z uśmiechem na twarzy zarządził pobudkę. cwaniaczek.
a od jakiegoś tyg nosek nosek jest na topie :lol: wszystkim daje nosek nosek i się cieszy:) dziś chciał dać noska plastikowej kaczuszce i niestety był płacz.. :blink: :lol: albo jak daje noska swojemu odbiciu- komiczne:)
a dzisiaj nauczył się klepać w kolanka jak siedzi:) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ja przed @ jestem i ogólnie pms na fali.. ale walczę o dobry humor dobrą książką, chodakowską i teraz idę do łazienki na aromatyczny prysznicek:)

Fifi dziękuje za komlementy. Monia dokładnie wygrałam synka;) :silly: ale mąż się śmieje że od pasa w dół cały tata :lol:

ola taka pogoda szara, że nastrój opaaaaada.. trzeba ten dziwny okres przetrwać.

marusha jaka śliczna laleczka!!!!!!!!!!!:)

dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777025 przez [email protected]
Jestem na fb może mnie ktoś zaprosić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl