BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777136 przez Madlen
musisz podać maila albo imię i nazwisko i uczestnik grupy wtedy może Cię zaprosić (nie wiemy jak Cię znaleźć)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777149 przez princess
Aga wyślij mi na priv link do swojego profilu na fb to Cię dodam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777195 przez Paulaaa
Cześć i czołem :)

Nie śpimy od 6. Moje dzieci postanowiły obudzić się razem z tatą. M. wyszedł do pracy, a One rządzą.
Piję kawunie i zaglądam do Was. ;)

Sylwia nie przenoszę Oliwii. Odroczę jej obowiązek szkolny czyli do zerówki pójdzie jeszcze raz we Wrześniu 2014 jako 6latek. :)
Moja Amelia też namiętnie żre wszelakie papiery :silly:

Pliszka moja teściowa ma kotkę, ale jakoś Amelia nie jest nią zainteresowana. Za to pies, zabawka numer 1.

Madlen nasz Tolek jeszcze całkiem niedawno też warczał na Ami. To był znak, że ma się nie zbliżać do jego spania. Natomiast od paru dni pozwala jej robić z sobą co chce. Młoda też dotyka pyska, łapek ogona. Tolek ją liże a Ona śmieje się w głos.


Jadzia co z Tobą???
A gdzie Alina?

Idę sprzątać. Drzyzga z Bartem wpadają więc musi być błysk, zwłaszcza na podłodze. :woohoo:

Miłego Dnia! :kiss:

EDIT:
Princess dopiero teraz zobaczyłam ile Adaśko ma ząbków :cheer: :cheer: Jeja, czadowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777230 przez sylwia1986
Później poodpisuje :)

Teraz coś na dzień dobry :)

Cycuś albo psikus
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777278 przez [email protected]
Dobry :) Gabryś znowu ładnie spał :woohoo: obudził się tylko 2 razy i zrobił kupkę o 2 w nocy

Sylwia cycuś jest super :) poznałam Cię na fb po Bartusiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777297 przez michasia
Paula a teraz Oliwia musi chodzić do szkoły, czy już nie chodzi? tzn. czy możesz ją "wypisać" dopiero jak będzie opinia, czy jak?

Anoda cudna fasolinka. Życzę wszystkiego co najlepsze w tym błogosławionym stanie:) Będzie dobrze:)

Marlena współczuję @.

Pliszka ciasto wygląda super, chyba sobie wytnę i włożę do zeszytu z przepisami. Choć na coś mi się Zwierciadło nada. Moja mama je kupuje od hoho, a mnie jakoś nie przekonuje. Ale Twój Styl bardzo lubię. CZytasz?

U nas cały czas 2 zabki i nie widać, by górne miały w ogóle ruszyć.
Ania pełza po całym pokoju-muszę kupić te puzle piankowe, bo na kocu się ślizga, a dywanu nie mamy.Choć by się przydał.
Ania potrafi ładnie się bawić sama. Je też chętnie. Umie robić brawo i zaczyna papa. Od 3 dni potrafi powiedzieć mama, ale chyba tak przypadkowo.
teraz leży na podłodze i od 40min się sama bawi (akurat dzwoni sobie sprzaczką od paska).
zaczynam myśleć o jej zdrowym żywieniu. NArazie gotuję kaszę jaglana, zobaczę jak to wyjdzie. Ale nie chcę już dawać takich gotowych kaszek.

W niedz jedziemy na ponad tydzień do Gdańska. Teściowa wyjeżdża do rodziny do Przemyśla, więc bedziemy sami z kotkiem. Za tydzień robimy sobie imprezę średniowieczną w baszcie-tak jak rok temu, w formie takiej biesiady. Ze względu na towarzystwo zapowiada się bardzo fajnie. Paweł szyje mi nową sukienkę z bordowego jedwabiu (i tak wygląda na poliester-taki urok), taką na ful wypasie. Jedna ta sukienka będzie więcej warta niż cała moja współczesna garderoba...hobby jest zboczeniem!

Bratanek miał mieć teraz zabieg wyprowadzenia moczowodu na zewnątrz i przecięcia zastawek. Podczas cewnikowania pękła mu skórka. Cały czas płakał w szpitalu. Bardzo go bolało. Okazało się, że niepotrzebnie brali go pod narkoze, bo chyba dzięki cewnikowi zastawki się usunęły. Jeszcze niewiadomo co z tą przetoką, bo zweżenie ujścia moczowodu dalej jest, ale chcą go ponownie jeszcze konsultować i może uda się, że nie będzie potrzebny kolejny zabieg. Biedny Maluszek, bo tak się nacierpi i jego rodzicie też...

Dziś mam dużo do zrobienia w domu...
Tydzień temu byłam na koniach. Paweł ma już kilka jazd za sobą i też chcę choć podstawy mieć, by móc sobie wsiąść i pojeździć. fajna sprawa:)do tej pory bałam się, bo kiedyś u koleżanki jej tata mnie posadził tak na kocu i się zsunęłam, poobijałam i leżałam na ziemi w szoku, nawet głosu nie mogłam z siebie wydać.

Madlen współczuje, że musisz lada moment wrócić do pracy. Dobrze, że choć na krócej. Miałam przedwczoraj przesłuchanie na policji u nas, mamy fajnego dzielnicowego-a Ty byś mogła takim dzielnicowym być, chyba nienajgorsza praca?
Też kiedyś chciałam do policji. taka pół roczna szkółka jest konieczna? to jest jedyna opcja?

Marusha a zdrówko już ok? Martynka super, te pultaski ma przesłodkie:) taka fajna dziewczynka:)

Chomiczka mam nadzieje, że czas do chrztu bez M szybko Ci zleci i Olek będzie współpracował.

Marlena fajnie taki podobny synek. U nas wszyscy mówią, że Ania to mały Pawełek...

Monia Iga to spryciula i ona chyba z Hubertem się skumała, że tak szybko jej wszystko idzie. Znajomi mają też Igę z 11 stycznia i Twoja ją wyprzedza w rozwoju.

Patii Marcel też nieźle ruszył:) A Tobie życze powodzenia z nowym kolegą:)Fajnie, jak ma takie dobre podejście do Małego.

Suzi jak szczepienie? czy Twój M jest pediatrą?

Aganobla Gabryś rozkosznie wygląda w tym pudle. Słodziak mały, takiego to tylko poprzytulać i wycałować.

miłęgo dnia. Idę wstawiać pranie, dziadkom pomierzyć ciśnienie, na zakupy i do kuchni. Dobrze, że choć obiad mam z wczoraj:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777315 przez Madlen
Sylwia jaki on śliczny, idealny :) Jakie kosteczmi ma fajne :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.

Konie.. ale super, ja czuję do nich dystans ale kto wie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777351 przez ola85
Witajcie,
Ja tak na szybciutko wrzucę zdjęcia Lidusi, a potem napisze więcej

:silly: [/hide]
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Post edytowałam, bo znalazłam zdjęcie jak stoimy, które nie wymaga korekt :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777379 przez bananamana
Cześć dziewczyny

W końcu ta moja mała Frida sie przesawila spowrotem ze spaniem dzis piekna nocka zaowocowała tym ze ja sie wyspałam w koncu :D
Niestety mnie od wczoraj nawiedzila @ i powiem wam ze przy tej wkladce nie dosc ze jest mniej obfita to przestal mnie bolec brzuch oohhh jestem mega zadowolona :D

Michasia Ładnie Anulka juz sie rusza 40min zabawy zeby moje dziecko potrafilo spokojnie 40min sie bawic :P
Konie piekna sprawa ale na dluzsza mete bardzo czasochlonna i kasochłonna :lol:

Sylwia Baruś wymiata w tym przebraniu :D

Ola Lidusia goni a goni piekna dziewczynka, hahah korekta :lol:

Aga Gabrys poprostu wie ze w nocy najlepiej sie kupa :D

Tak mi teraz przyszlo na mysl jak po domu ubieracie wasze szkraby ja Daguli wkladam body na krotki rekaw na to koszulka i albo same rajtuski ale takie cieplejsze + skarpetki z antyposlizgiem albo legginsy. Caly czas bawi sie na podlodze niby mamy panele ale wiadomo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777384 przez bananamana
Buziaczek widze ze podczytujesz proszę sie odezwac :)

Jadzia napisz cos kochana

Alina przywołuje cie do pozadku gdzie się szwendasz? Dobrze u was wszystko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777400 przez dominia
Hej,

u Nas nawet nieźle :) Ig nie siądzie na tyłku ani 5 minut, nauczył się siadać z brzuszka i normalnie takie wygibasy tworzy, że śmianie na całego :)

Michasia 40 minut SAMA ? o mamo u Nas to bym się zastanawiała czy Igor nie jest chory ;) niestety trzeba cały czas poświęcać swoją osobę :)

Ostatnio Nasz wielki mały człowiek bawi się z Tatusiem samochodzikiem, Tomek mu puszcza a On pełza do autka i daje mu żeby znowu jechało :) normalnie jestem w szoku jakie te dzieciaczki Nasze są kumate :) kwiatki Ga absorbują ;) niestety nie pomaga nunu i nie wolno bo i tak dzisiaj obskubał liścia jak sprzątałam pod tv :dry:

Sylwia Bartolini cudny !!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Ola Lidunia słodziutka a jakie ma piękne włoski :) u Nas Ig też takie pozycje przyjmuje i to nawet jeszcze wyżej ten tyłek podnosi :)

Wczoraj myślałam, że dostane zawału serca .. byliśmy u Milci i bawili się klockami w kuchni na panelach :) siedziało Nas tam chyba z 5 osób i nagle T. mnie woła ja patrzę a Igor stoi przy moim krześle, tyłek się mu trzęsie .. matko jakby tak wywalił do tył to by była masakra !! wstaje gdzie tylko się złapie :side:

Monia opowiedz co tam na spotkaniu w pracy ! :kiss:

Miłego dnia !!! :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #777402 przez Pliszka
Hej

Sylwia, ale super przebranie :laugh: :laugh: Śliczny chłopczyk :)

Michasia, koni zazdroszczę :) Ja próbowałam kiedyś, ale się boję, a konie to czują :blink: Ale jak widzę, że ktoś jeździ to bardzo zazdroszczę :)
Ja właśnie tylko Zwierciadło czytam i co miesiąc znajduję tam coś inspirującego :)

Ola, nie poznałabym Lidzi! Ale wydoroślała, i jaką ma czuprynkę! Piękna :)

Jak tylko Oluś się obudzi jedziemy z resztą ciasta i rogalem do karmienia do mojej koleżanki, której lada chwila urodzi się córeczka :) U nas słonko i niebo bez ani jednej chmurki :)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777406 przez ola85
Ale ja wczoraj miałam dzień, matko, nic mi nie wychodziło... Dzisiaj za to dużo lepiej :) Już prawie wszystko porobione, Lidusia śpi jak aniołek, a ja mam nawet na forum chwilkę :)

Sylwia - haha no 2000 stron to już coś :lol: Bartuś extra :kiss:
Paulaa, Drzyzgunia - miłej zabawy :)
Michasia - biedny maluszek :(
Madlen - no to długa ta procedura...
Bananamana - my chodzimy po domku w rajstopkach i różnie czasem body i kaftanik, czasem bluza.

no i królewna wstała :blink: jeszcze do Was zajrzę :kiss:

Lidzia wesoła to dokończę :blink:
Dominia - no Lidusia na razie jak wstaje to się tak jeszcze o kanapę opiera :silly: Iguś sam stoi :) Suuper :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pliszka - chyba też dawno zdjęcia nie wrzucałam :) Dziękujemy, my też zaraz na spacerek :) U nas też ładnie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777420 przez [email protected]
Ola Lidzia taka dorosła się robi i chyba się zmienia,friko super :)

Bananama dzisiaj ma body z dł.rękawem+bluzka i grube rajtki

Dominia Igi spryciarz mały :) Gabryś na razie się czai i nic więcej :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #777539 przez ola85
Ja tak chciałam dodać do poprzedniego postu i zapomniałam, że w biedronce kupiłam fajne ciepłe rajtki dla Lidzi chyba po 8zł. Dla nas rozmiar 80-86 jest idealny. A i jeszcze do Marushy chciałam napisać że ja też niektóre bluzeczki też mam 92, rękawki podwijam, a przez to że są luźniejsze i ciut dłuższe pasują świetnie po domu do rajstopek :blink:

Byliśmy na spacerku, było super, ale wiatr zimny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl