BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #771850 przez bananamana
Hej dziewczyny ale mialam zla nocke i to nie przez Dagule, z tylu na szyi na wezlach chlonnych wyrosly mi takiejakby dwa guzki w nocy bol niesamowity nie moglam spac bo promieniowal az do ucha dzwonilam dzis do lekarza bo ledwo ruszam szyja ale dopiero jutro mnie przyjmie ehhh polska...

Pliszka straszne to jest taka tragedia...

Dominia a jakze broi jak sie patrzy wszedzie wchodzi na wszystko sie wspina nie mozna oka z niej spuscic teraz padla po porannych harcach :)

Co do diet ja nigdy nie stosowalam i stosowac nie mam zamiaru no chyba ze cos zlego sie stanie z moim metabolizmem nienawidze sobie czegokolwiek odmawiac. Czlowiek sobie cale zycie czegos odmawia a na koniec zaluje :)

Nie wiem co jeszcze mialam skrobnac boli jak cholera i czekaj tu czlowieku do jutra...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771939 przez Satine0
Hej,

Dominia U nas okej. Marysia ma się dobrze ;-) Z dnia na dzień coraz bardziej rozrabia :P I ma jakieś marudne dni. A co do tarczycy to czekam na wypłatę i lecę zrobić jeszcze raz badania...wtedy zobaczymy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771947 przez ola85
Witajcie
Madlen - to może dzisiaj lekarz da lepszy antybiotyk i pomoże... zdrówka :)
Marusha - no mi tak lekarz mówił że u dzieciaków które później ząbkują potem idą zęby na raz... Nie wiem czy nas to też nie czeka, bo my dalej bez ząbka ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Powodzenia na wizycie u lekarza, oby już wszystko było ok :)
Dominia - ja w ogóle o takich wypadkach słuchać nie mogę, masakra
Bananamana - a coś przeciwbólowego brałaś? I dalej nic?

Co do diety to spróbuję też coś dodać, ale teraz czasu za mało :blink:

No to u nas tak:
Lidzia wczoraj pierwszy raz wstała sama i tak jej się to spodobało, że potem po raz drugi, trzeci i kolejny...
Ja byłam u dentysty, coś mi tam poborowała, ale powiem Wam że po porodzie dentysta to czysta przyjemność :blink: Żaden ból nie wydaje się już straszny :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771992 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dominia
no powiem Ci, ze ruszył z kopyta, ale już ani chwili spokoju, dziś mi z szafki wszystko powywalał. Czai się na wszystkie kable i rozrabia już na całego :blink: ale fajnie tak na niego patrzeć jak popitala po podłodze, dopiero tak leżał jak kłoda :woohoo:

Suzi
wysłałam Ci maila.

Dominia zapomniałaś jeszcze o Alinie :silly:

Alina dlaczego się nie odzywasz???

Pliszkaokropna historia!!! Słyszałam o tym w tv, podobno nie miała pasów zapiętych. Ja do końca ciąży zapinałam. Ale z tego co napisałaś to chyba by nie pomogło :( :( biedne maleństwo, nie mogę sobie tego wyobrazić :dry: :dry:

Banana szczęściara, jakbyś wyglądała jak ja to być inaczej ćwierkała :silly: ale ja sobie niczego nie odmawiam bo zdrowe jedzonko bardzo mi smakuje, więc nie traktuje tego jako odmawiania sobie. A to też nie chodzi tylko o figurę ale dobre samopoczucie i długie życie :woohoo: :woohoo:

Nic mi się nie chce ostatnio, mam takiego lenia że szok. Gorąco mi, wkurza mnie ta pogoda, wolę jak jest trochę chłodniej i tak rześko. A teraz znowu ten skwar, mam już dość lata, wolę jesień :woohoo:

Mam jeszcze takie pytanie. Olek jak go rozbiorę do naga przed kąpielą i wkładam do wanny to drapie się strasznie po tyłu i brzuchu. Drapie tyłek po prawej stronie i prawe udo. Jak go wycieram to ma całe pocharatane, strasznie czerwone. Nie wiem co to może byc, bo w ciągy dnia tego nie robi, tylko wieczorem. Może ma jakieś pasożyty czy coś. Bo uczulenie to raczej nie jest, nie ma żadnych zaczerwienień ani krostek. Ani to reakcja na płyn do kąpieli bo drapie się już zanim go myje.


Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772057 przez katarinka1
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772070 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772073 przez katarinka1
Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja poważna dziewczynka na spacerze


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772124 przez dominia
Chomiczka dlatego napisałam, że pominięte Mamusie przepraszam, to że nie napisałam o nich to nie znaczy, że nie pamiętam tylko poprostu w danym momencie ciężko wszystko przelać do wiadomości :)

Kasia jak Tosia ? a Kapselek jak daje radę w szkole ?

Katarinka Kochana wybacz :kiss: Ania poważniak piękny :) czapa jeszcze na głowie ? :lol:



Jesoooooooooooooooo masakra ! :( wył mi co chciałam Go uspać .. już był tak nieprzytomny, że ledwo siedział i tak wyryczany, że aż zaciągał .. udało mi się Go ululać ale na jak długo to nie wiem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772170 przez Madlen
Pliszka straszne :(


Dzięki Dominia.
Gardło jakby odpuszcza powoli ale na ustach mam małe białe pęcherzyki i mnie bolą już od tygodnia (tak jak boli gardło)Lekarz z tych olewających (ten sam co 3 dni temu), byłam przed chwilą. Mówię, że bolą mnie bardzo usta, są pęcherzyki, pytam czy to nie pleśniawki, czy to może być od gardła.
Z łaską z daleka spojrzał i powiedział, że są... popękane.. Że to nie pleśniawki.
Ja znów o pleśniawkach, że mam Aftin w domu na co on, że.... mogę wziąć Aftin..

Mówię też o tym, że wymiotowałam po antybiotyku, że nie słyszę na jedno ucho (dzisiaj), mam duszności. On, że czekamy do końca leczenia... Szok, brak słów.

Poszłam do apteki. Farmaceutka powiedziała, że wg niej powinnam odstawić Amoksiklav jak najszybciej i że to pewnie pleśniawki. Dała wit. B i Dezaftan.

I teraz nie wiem czy odstawić ten cholerny antybiotyk czy nie. Gardło jeszcze trochę boli..
Zostało 6 tabletek=3dni

Ola dzięki nic nie dał nowego

Chomiczka a może wprowadź mydlo Oilan/Oilatum?

Katarinka śliczna dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772193 przez Pliszka
Hej :)

Ja też zapinałam pasy do końca ciąży, nie wiem co to za pomysły zeby nie zapinac :( I jescze mama męża tej dziewczyny zginęła w wyapdku samochodowym parę lat temu. Można się załamać :( Ja ich osobiście nie poznałam bo nie mogliśmy być na chrzcinach. Straszna tragedia :(

Bananamama, ja mysle, ze bardziej załują Ci co sobie niczego nie odmawiają :blink: Potem tłuszczyk, problemy zdrowotne, mniej energii, gorsze samopoczucie. To nie chodzi o to żeby nie mieć w życiu żadnej przyjemności, ale żeby wyrabiac w sobie dobre nawyki, dbać o siebie żeby jak najdłuzej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem i nie musieć biegać po lekarzach, Ja myślę, że gra jest warta świeczki. Jem tyle smacznych rzeczy i nigdy nie chodzę głodna, czuję się rewelacyjnie, zbliżam się do mojej wagi ideału i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :laugh: Jak przebiegłam tę dychę to poszliśmy na lody i na piwko, był powód do świętowania i było pysznie, trzeba sie nagradzac za sukcesy :) A na codzień mi słodyczy nie brakuje.

Chomiczka, no takie prawdziwe masełko, żadne mixy :)

Suzi, problem w tym, że takie mleko waniliowe jest słodzone, więc nie jest zbyt zdrową alternatywą :blink: Ja lubię też naturalne słodzone, też jest pycha, ale takie zupełnie bez cukru jest niestety okropne. :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #772277 przez ola85
Chomiczka - z tym drapaniem to może jakieś podrażnienie od ubranka, pieluszki? Ja bym próbowała na razie nawilżać kremami.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Katarinka - Ani śliczna :kiss:
Madlen - ten lekarz chyba właśnie miał gorszy dzień, albo tłumok jakiś...
Pliszka - cudny Oluś :kiss:

Ja się na te nasze dzieciaczki napatrzeć nie mogę, bo ledwo co wyszły z brzuszków, a teraz to normalne dzieciaczki, nie żadne tam niemowlaki :) Pięknie rosną, rozwijają się, broją :silly:

A uzupełniając temat diet:
Jest takie powiedzenie czy się różni lekarstwo od trucizny? Dawką...
Ja myślę że w rozsądnych ilościach wszystko jest ok. Tylko że ja w ogóle jestem trochę spaczona, bo z musu bezglutenowa :silly: choć wcale nie jestem przekonana czy ta moja dieta jest taka strasznie zdrowa...

Jeszcze chciałam dopytać dziewczyny korzystające z zamienników cukru, czy używacie tego do przysłowiowej kawy, czy herbaty, czy np. do pieczenia też?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772281 przez dominia
Madlen a ile dni bierzesz już ten antybiotyk ???

Pliszka jaki superowy Oluś :lol: :lol: :kiss:

Dwie Sycznióweczki mają już fasolinki w brzuszkach ! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772289 przez sylwia1986
Dobry wieczór,

Jestem w szoku, mój szkrabik wspiął się dziś na 4 schodki, próbuje sam też wkulać się na leżaczek bujaczek..

Dominia a dziękuje że pytasz, współwłaścicieli musieliśmy spłacić, póki co spokój

Olu dziękuję Ci raz jeszcze bardzo :kiss:

Katrinka Anulka piękna, też nasunęło mi się pytanie jak to się stało że czapa no głowie :silly:

Madlen też zrobiła mi się pleśniawka na języku :dry: z tym że moja lekarka jak usłyszała że karmię piersią nie chciała mi nawet antybiotyku wypisać, pytała czy pojawia się grzybica po antybiotyku mówię że tak, a ona hmm ale i tak pani nie mogę nic na to przepisać..

Pliszka zdjęcie Olusia z psiakiem fenomenalne :lol: :side:

więcej postaram się później, bo Bartek dobiera się do ładowarki od lapka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772323 przez Madlen
Dominia jestem w połowie opakowania

Ola ja stewii używałam ostatnio do truskawek, czasami dodam do twarogu jak chcę na słodko.

Sylwia ale możesz Aftin czy Dezaftan..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772600 przez Monia_T
Cześć

U nas ząbkowy koszmar trwa...niestety objawia się głównie w nocy, pobudek jest tyle, że nie zliczę. Jestem masakrycznie zmęczona... :dry:

Hubciu, buziaczki z okazji ukończenia 9 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss: Już dokładnie tyle co w brzuchu jestes poza nim, jak to zleciało :ohmy: A ciąża niby też 9 miesięcy a dłużyła się.... :blink:

Dominia :kiss: :kiss: :kiss: nie mam weny na pisanie przez to zmęczenie. Ale staram się czytać, żeby być na bieżąco i w chwili "relaksu" odpisać ;)

Chomiczka uśmiałam się z Twojego postu :) Ja też bardzo często spotykam się z osobami niekompetentnymi w bankach, niestety...ale powiem Ci, że doradcy zwłaszcza w tych sieciowych biurach kredytowych nie są lepsi :blink: Już nie jedną umowę by mi zawalili...także wszędzie są osoby, którym nie chce się odrobiny wysiłku w pracę włożyć, choćby takiego jak zdobycie podstawowej wiedzy :)

Co do tego wypadku, o którym pisała Pliszka...niewyobrażalna tragedia :( chociaż opisy w stylu "przecięło ja na pół i dziecko wypadło" można sobie darować). Bardzo współczuję rodzinie...
Ja mam schizę na punkcie pasów i fotelików, zapinałam do końca ciąży, zapinam nawet jak tylko przestawiam auto na parkingu, taki nawyk. Kinia też przewrażliwiona i nie pozwoli ruszyć jeśli się jeszcze nie zapięła.

Dwie styczniówki w ciąży :ohmy: No proszę...to chyba taki czas, na zachodzenie ;) Moja znajoma, która rodziła kilka dni przede mną też już z kolejnym w brzuszku chodzi...widać mamusie 9 miesięczne etapy mają...ciąża, 9 miesięcy życia malucha, kolejna ciąża... :laugh:

Gratuluję kolejnych postępów maluszków :) Wszystkie świetnie się rozwijają :laugh:
Iga ostatnio staje bez trzymanki, zapomina się i to dość często. Stoi np koło stolika, bierze zabawkę puszcza się i już :) Wstaje też nie podtrzymując się, choć na to akurat za wcześnie :blink:

Zdjęcia dzieciaczków śliczne :kiss:

Iga dobiera się do komputera więc nie napiszę teraz więcej, zresztą i tak muszę się zbierać bo na 9 do biura.

Miłego dnia :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl