BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #455497 przez jadziatopol
Sylwka dzieki :kiss:
Aniajulia to mialas tam przejscia :( dobrze,ze twoj lekarz i polozna edzie przy porodzie
Gabilee ja tez w lozku caly dzien....slodkie lenistwo :P

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455498 przez Madlen
Boże co za znieczulica. Wkurzające. Tak samo leżącemu pijakowi zrobia tomografię od razu, a normalny obywatel czeka wiele miesiecy. Trzeba ściemniać, dramatyzować, a najlepiej wezwać pogotowie. ;)

Ja wczoraj wieczorem też czułąm się do d.. ale dziś nie zamierzam :)
Jadziu odpowiem w linkach:


www.prawoprzyciagania.pl/ - co to jest pp.


Film: Obejrzyj. Obejrzyjcie :)




książkę też polecam sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=44368

Pliszka to super, że czytałaś, ja dziś też poczytam książkę o pp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455507 przez Satine0
Cześć dziewczyny :)

Ja dopiero z łóżka wyszłam :D Tak mi się dobrze spało dziś... mała w nocy mnie tak po pęcherzu pokopała, że aż podskakiwałam. Mało przyjemnie było :P

Trzeba zjeść jakieś śniadanko i się ogarnąć trochę :)

Ja na takiego znieczulonego lekarza trafiła jak dostałam krwotoku w tamtej ciąży ;/ Płakałam na fotelu tak we mnie mocno grzebał...wziernik kazał sobie podać ten stary, metalowy bo "jestem dużą kobietą to muszę mieć duży" jeszcze mnie gdzieś przyciął nim...tragedia lekarz. Mam nadzieje, że więcej na niego nie trafię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455522 przez Marlena1888
hej babeczki!
aniajulia2 współczuję stresu i takiego potraktowania.. no szok poprostu.. ale cieszę się że wszystko z dzidzią oki :)

Princess mam nadzieję że dobrze się czujesz i z maleństwem ok....?

Dominia jak tam w szpitalu, pewnie nudno.. jak się czujesz? 3mam kciuki za Ciebie i orzeszka:*

Madlen ja mam książkę Klucz do podświadomości i też uwielbiam :) i oczywiście film też oglądałąm :) jak nasze myślenie i nastawienie ma wielkkki wpływ na wydarzenia i syt. w życiu! dobre myśli przyciągają dobre wydarzenia a często jest tak że jak ktoś w depresji ma czarne myśli o wszystkim to dalej ma miejsce dalszy ciąg tych niemyłych niespodzianek ;)

Mrufka urocza sasetka :D

a ja wstałam koło 9.00, śniadanko spałaszowałam i odpoczywam. wczoraj przyjechała do mnie kuzynka z chłopakiem i siedzieliśmy razem do od 8.00 do 12.00 w nocy.. kurcze trudno mi jest już wysiedzieć na krześle tyle.. heh. a dziś odwiedzają nas znajomi ale chyba ulokujemy się w sypialni..
jak tam samopoczucie? pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455534 przez gosiunia88
Ją jeszcze e łóżku ;););) jakoś się dziś wyjątkowo miło leży ;) w domku chłodno a pod kolderka cieplutko nam jest ;) szkoda tylko że męża nie ma ;p dziś już brzuszek troszkę mniej twardnieje ale od rana było parę skurczow... Wczoraj sprawdzalam palcem czy pessara jest na swoim miejscu . Wyobrazalam sobie zr jest włożony poziomo i poczuje całe to kółko ale czułam tylko kawałek bocznej krawędzi mam nadzieję że nie przesunął się bo wcale go nie czuje jedynie to obawę że wypadnie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455540 przez Madlen
Gosiunia dzielna jesteś z tm krążkiem :)

Marlena "Klucz do podświadomości" nie czytałam jeszcze, zgłębie temat :)

Princess odezwij się.

Dominia bądź dobrej myśli, czytaj, leniuchuj, a lada chwila wyjdziesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455544 przez Emme
Może zainteresuje mamy chłopców artykuł ekspertki dotyczący pielęgnacji napletka . Jest wiele szkół na ten temat, tam jest wszystko objaśnione z odpowiednimi argumentami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455558 przez gosiunia88
Wizyta dopiero 14 listopada, człowiek odlicza kazdy dzien jak glupi... Ale to juz będzie 30 tydzień wiec myślę ze od tej pory wizyty będą czestsze niż co 4 tygodnie bo to strasznie stresujace. Krążek musze nosić jeszcze 9 tygodni potem można rodzić ale wolałabym urodzić po 01.01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455561 przez Pliszka
Ja zaczęłam sobie słuchać tych płytek z programem Łagodny Poród :) Myślę, że dobre nastawienie to podstawa :)
Bardzo Wam współczuję przejść z tymi bezdusznymi lekarzami, wyobrażam sobie, że trudno zachować spokój i pogodę ducha jak ktoś nas tak traktuje :( Moja pani doktor jest wspaniała, serdeczna i uśmiechnięta, ale niektórzy chyba się minęli z powołaniem... Przykre to.
Ja dziś jadę odwiedzić swoją firmę, bo muszę zawieźć zwolnienie i przy okazji umówiłam się z koleżankami na lunch. Za pracą jako taką nie tęsknię choć ją bardzo lubię, ale teraz z radością odpoczywam, natomiast niektórych ludzi mi brakuje, więc fajnie sie będzie spotkać :) U nas na szczęście słonecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455563 przez Madlen
Emme ciekawy temat.

Gosiunia 30 tygodni to już duuuże będzie dzieciątko :) Czyli po 30 tygodniu wizyty są co 3 tygodnie tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455566 przez Madlen
Pliszka a te płytki gdzie zamówiłaś? Podasz link? Warto? To jest na zasadzie autohipnozy? Kiedyś stosowalam nagrania z autohipnozą, efekty rewelacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455571 przez Satine0
Madlen generalnie są co 2 tyg :) Ale zależy od ciąży. Jak wszystko jest okej to co 3 się chyba chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455576 przez Madlen
No to superr, co 2 tyg widzieć dzidzię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455588 przez Pliszka
Madlen napisał:

Pliszka a te płytki gdzie zamówiłaś? Podasz link? Warto? To jest na zasadzie autohipnozy? Kiedyś stosowalam nagrania z autohipnozą, efekty rewelacyjne.


Tutaj: www.lagodnyporod.pl/index.php/jak-to-dziala
Mam nadzieję, że warto :)

A z pozytywnych, budujących lektur polecam bardzo "Zakochaj się w życiu" Ewy Foley, ja mam audiobooka w telefonie i bardzo lubię słuchać podczas spacerków :) Fajnie się też słucha: "Odkryj w sobie siłę" Barbary Berger i książek Louise L. Hay. Bardzo lubię audiobooki, bo można fajnie wykorzystać czas zakupów, podróży, specerów, czekania w poczekalni czy na poczcie. Bardzo też lubię Briana Tracy, na przykład książki "Zjedz tę żabę" albo "Samodyscyplina" pomogły mi zmobilizować się do pewnych działań, które zawsze odkładałam i natchnęły mnie mnóstwem energii i siły :)


A jeśli chodzi o Rhondę Byrne, to jeszcze bardziej niż sekret podobała mi się "Siła", a teraz widziałam jej nową książkę "The Magic", ale chyba jeszcze nie ma polskiego tłumaczenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455589 przez gosiunia88
Ją mam co 4 tygodnie i do tej pory tak było , teraz to nie wiem właśnie ale coś mi sie wydaje że po 30 tygodniu będą częściej . Ale do 14daleko . No coz trzeba czekać . I mieć nadzieję że z dzieckiem jest wszystko dobrze . Chociaż jak mi cos dolega to zawsze umawiam się na dodatkową wizytę i tym sposobem wydaliśmy już ponad 2 tys na lekarza leki i badania w ciąży .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl