BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #454924 przez jadziatopol
Gabilee autkiem? ja tez lubie jezdzic ale juz nie mam autka...buuuu...sprzedalam przed wyjazdem i troche udupiona jestem w domu...bo komunikacja miejska jak nie musze to wole nie jezdzic. W takim ukladzie :lol: zapraszam :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454925 przez gabilee
dziewczyny , ktora jeszcze se nudzi i jest blisko krakowa :) ? to piekne miasto mozna cos zwiedzic :) jakas kawka , ciasteczko :D ? jadziu zapraszamy jeszcze dziewczyny?

autkiem autkiem :D komuikacje miejska omijam szerokim lukiem hehe ja juz nie pamietam kiedy jechalam autobusem albo pociagiem i chyba nie mam czego zalowac co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454926 przez jadziatopol
Gabilee jasne :lol: im nas wiecej tym weselej :lol: Fajnie byloby sie spotkac :lol: poszlybysmy na rynek na kawke i ciacho :lol: z tego co wiem to Kasia jest jeszcze z Krakowa :lol: calkowicie nie maszz czego zalowac...jak mi jest ciezko wyjsc z domu ze swiadomoscia,ze musze wsiasc do tramwaju albo do autobusu...od razu mi sie wszystkiego odechciewa :huh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454928 przez gabilee
jadziu ja to chwila moment i sie mecze ;/ hehe wiec kawka/herbatka plus ciacho wskazane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454933 przez jadziatopol
hahaha...ja tez :lol: niestety na ciacho nie moge sobie pozwolic...buuuu...cukrzyca...ale cos innego sobie zjem :silly:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454934 przez gabilee
pokazesz mi krakow tak "od srodka" ? bo w sumie bylam ilka razy , ale to nigdy nie to samo co miejscowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454935 przez gabilee
zapomnialam , ze nie mozesz slodkiego to pojdziemy na dobry obiad :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454953 przez jadziatopol
Gabilee jasne,ze tak...pokaze w miare mozliwosci...bo chodzic za dlugo nie moge...nie wiem jak ty ale dluzsze przechadzki mnie wykanczaja :( :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454956 przez dominia
Chyba bedzie cukrzyca podobno mam podwyzszona glukoze :( no i ten zator w prawej nerce.. Ordynator powiedzial, ze jak bedzie ok to jutro mnie wypuszcza :)

Ja studiuje w krakowie od tego roku przeszlam na tryb zaoczny :) autkiem jade 1,5 h ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454957 przez jadziatopol
to tez moglabys do nas dolaczyc :lol: zrobimy mały zlot ciężarówek :lol:
Łucja cale szczescie ,ze nic wam nie jest. Moze jestesmy troche przewrazliwione a tym bardziej jak sie slyszy i czyta różne rzeczy...dobrze,ze pojechalas sprawdzic.Ciekawe jak tam Princess i Aniajulia?
Mrufka czekam na relacje z wizyty :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454963 przez princess
Kochana, ja właśnie pakuję plecak do szpitala tak na wszelki wypadek. Twardnienie nie przechodzi, co wstanę to kamień, jak leżę jest ok ale brzuch nie jest do końca miękki. Rozkurczowe nic nie pomagają. Szkoda, że M tak późno dziś kończy no ale cóż, na IP pomocy nie odmówią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454967 przez jadziatopol
Princess jestes kochana :) nie dobrze,ze nie przechodzi :( ale powiedz mi ...czujesz tylko twardy brzuch ...czy odczuwasz przy tym jakis ból? bo ja tez mam twardy ale nic mnie nie boli. Ale tak mam codziennie...nie wiem czy tak ma byc ...ciezko mi stwierdzic. Mozesz to opisac?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454973 przez princess
Nie boli mnie nic ponadto co zawsze, tzn kłucia w pachwinach, ale dziś tylko parę razy mnie zakłuło w prawej pachwinie. Poza tym żadnych rewolucji nie ma. Czuję, jak macica się napina, twardnieje, nie jest to bolesne ale nieprzyjemne. Jak dotykam brzucha to czuję, że jest twardy. Po paru chwilach przechodzi ale brzuch jest lekko napięty prawie cały czas :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454975 przez michasia
Princess mam nadzieje, że na IP szybciutko Cię przyjmą, zbadają i spokojna o losy Maleństwa puszczą do domku.
Dziewczyny współczuję Wam tej cukrzycy. Ja bym chyba nie wytrzymała. chyba połowę dnia spędzam na myśleniu o słodyczach, a jeszcze stwierdziłam, że sobie na allegro pooglądam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454981 przez jadziatopol
Princessja tez mialam male klucia w pachwinaach nad ranem...a brzuch mam caly czas twardy ale na górze...na dole nie...pewnie, jedz i uspokoisz sie. Szkoda tylko,ze musisz czekac do 23-ej.
Michasia oj...ciezko bez slodyczy...ale zeby tylko...wogole scisla dieta...7 -8 posiłkow dziennie ale malutkich....ostatnia kolacja o 22.30 to np. 1/3 bułki z polowa plasterka sera zoltego :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl