- Posty: 759
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie luty 2013 !
Mamusie luty 2013 !
- michasia
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Paulaa masakra żeby dostać się do lekarza. człowiek ma termin na wtedy kiedy może już wyzdrowieć. A próbowałaś do innego, w innej przychodni?
Udanych zakupów.
Madlen, jakoś przegapiłam tamtego posta, ale już nadrobiłam, po prostu napisałyśmy w tym samym czasie, a już nie zerkałam wyżej, choć raczej zerkam, bo zanim napisze, to już czasem kilka nowych. Nie spodziewałam się, że z tablicy.pl będzie tylu chętnych. Dziś posprawdzam płeć, zobaczę kto rzeczywiście weźmie, bo maja się dziś odezwać i wtedy najwyżej wstawię na ten profil z FB. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, dziękuję.
Ach z tymi chłopami, ja tez czasem muszę się na swojego powkurzać, ale szybko nam przechodzi:).
Pliszka, fajna sukienka.
Natalka udanego dnia z mama.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Madlen
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój promyczek słońca :-)
- Posty: 1726
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Monia_T
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1239
- Otrzymane podziękowania: 0
Gabilee póki co to jest mój faworyt w kategorii wózek allegro.pl/nowosc-ultra-lekki-wozek-3w1-...tis-i2721117629.html
Ale ponieważ na ten zakup szykuję się tuż przed porodem mogę zmienić zdanie
Bardzo boli mnie węzeł chłonny na szyi, mam nadzieję, że choroba się dalej nie rozwinie.
Zazdroszczę dziewczynom, którym wystarcza dieta cukrzycowa i z całego serducha życzę aby tak się utrzymało do końca ciąży
Michasia, cudne te Twoje kociaki
Nie zapomnę jak byłam w Holandii usłyszałam, że tam takie małe kotki "przygarnia się" jako pokarm dla dużych węży i jaszczurów! Wcześniej myślałam, że taki los tylko szczury spotyka, a nie takie urocze kociaki
Jeszcze na temat 7 rocznicy...u nas niestety po 7 latach nastąpił książkowy kryzys, ale jednak pokonaliśmy go i za 3 tygodnie będziemy świętować 15 lat razem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marlena1888
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 815
- Otrzymane podziękowania: 0
ja jadę dziś do miasta- siostra ma półmetek i potrzebna jej pomoc w wyborze sukienencji
miłego poniedziałku mamki!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- [email protected]
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1015
- Otrzymane podziękowania: 0
gabilee tsh mam ok,choruje na endometrioze i dlatego takie miesiączki ale mimo to łudze sie ze moze po porodzie bedzie lepiej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwka727
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1177
- Otrzymane podziękowania: 0
Domi trzymaj się kochana
Princess cieszę się że już w domku jesteście
Michasia jak biorę magnez Asmag miałam zalecone 3x2tabletki za względu na bóle brzucha ale już nic nie boli i zmniejszyłam sobie do 3x1 i jest dobrze dalej nic nie boli
Paula to jest masakr dostać się do lekarza a dodzwonić do przychodni to graniczy z cudem
Uff wreszcie nadrobiłam was cały weekend cieszyłam się mężem więc nie byłam na forum. tak mówicie o rocznicach a u nas dopiero pierwsza czyli jak to moja mama i ciocia mówią "pierwszy rok to docieranie się" oj i docieraliśmy się docieraliśmy bo mąż na początku nie mógł zrozumieć że nie jest już kawalerem ale już się dotarliśmy hehe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dominia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 15.02.2013 Moje życie stało się piękniejsze <3
- Posty: 2731
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Jadziatopol miałam tak często robione USG bo miałam plamienia, na szyjce macicy zrobił mi się na początku ciąży polip doczesnowy, a oprócz tego mam dość nisko łożysko. W sumie od początku ciąży miałam wizyty co 2-3 tygodnie.
Michasia cudowne kociaki
Ja badanie glukozy mam jeszcze przed sobą, staram się i tak ograniczać cukier, bo fenoterol który biorę zaburza gospodarkę węglowodanową i podnosi poziom cukru. U nas trzeba się umówić na badanie i samemu kupić glukozę.
Co do upławów to ja mam czasem w drugą stronę - mam "za sucho" i przez to mam takie lekkie pieczenie. Dostałam od Pani mgr taki żel dla kobiet w ciąży i po nim jest lepiej.
Aganobla przed pierwszą ciążą też miałam bardzo bolesne okresy, potem po poronieniu miałam czyszczenie i po nim już było wyraźnie lepiej, myślę więc że po porodzie też będzie lepiej.
Co do leków w ciąży to najlepiej byłoby ich w ogóle nie brać, choć sama biorę całą garść
Ale się rozpisałam... Pozdrawiam Was gorąco, bo u mnie cały czas leje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Satine0
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1766
- Otrzymane podziękowania: 0
U mnie do rana słoneczko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dominia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 15.02.2013 Moje życie stało się piękniejsze <3
- Posty: 2731
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Satine0
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1766
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- dominia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 15.02.2013 Moje życie stało się piękniejsze <3
- Posty: 2731
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylwka727
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1177
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Satine0
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1766
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia123m
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











