BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #503534 przez andzia_zg
Może to głupie ale chcę sobie kupic jeszcze na allegro taki malutki czajniczek elektryczny ok 0,5l.Postawię sobie go na szafce w pokoju i będę w nim podgrzewać wodę do mycia pupy. A to dlatego, że chcę przy przewijaniu obmywac dziecko wacikami i wodą i w miare mozliwości nie uzywac dużej ilości chusteczek nawilżanych (mimo iż mam do nich dostep) A tak to w miseczce będę miec zimną wodę, do tego włacze czajniczek,doleje cieplej wody i mogę spokojnie umyc dziecko wodą. a chusteczki bede miala tylko na spacery, wyjścia itp. Nie chcę niepotrzebnie narażać skóry Wojtka na duża ilośc konserwantow itp ktore sa w chusteczkach i niepotrzebnie wywoływac podrażnienia (pracuje w firmie co robi te chusteczki wiec troche o nich wiem)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503535 przez 25malinka
A no napewno jeszcze zdąże kupić to wszystko,dobrze,ze nie muszę sie martwić o łóżeczko i wózek,no i ciuszków też mam sporo,bo mam to wszystko po córci mojej siostry(chrześnicy,aktualnie ma 3 latka)
Siostra powiedziała,że mogę brać co chce a wiele rzeczy wygląda jak nowe bo taki malutki dzidzius szybko rośnie i nawet czasami nie zdązzy założyc sie wszystkich kupionych ubranek,wiec chętnie skorzystan,do szpitala oczywiście kupie sobie parę nowych ubranek dla dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503538 przez Lafi
Choinka ubrana :)
Koticz pracuje w domu pomocy społęcznej i tam mamy tez przypadki psychicznie chorych, no w wiekszości to upośledzenia psychiczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503541 przez 25malinka
mamcia2013 oglądałam pościele na allegro do łóżęczka ładniutkie są,ja planuje sobie kupić taki koplet z 15 lub więcej elementów,zeby miec juz wszystko jednakowe,zastanawiam sie nad takim łososiowym kolorem lub fioletem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503543 przez Paulina 77
My jeszcze musimy zwieźć z Bielska całe auto pożyczonych rzeczy dla maluszka. Na pierwsze 2 miesiące mamy kołyskę - coś takiego jak gondolka w wózku, na kółeczkach, będę dziecko ze sobą woziła po całym mieszkaniu. Nie mogę dostać body rozpinanych z przodu u nas w mieście. Ostatnio kupiłam 2 szt. Wczoraj jeszcze było do wyboru różowe, ale nie brałam, bo nie znam płci. Wzięłam biało-niebieskie. Na sobie wypróbowałam 2 kremy na odparzenia: z Hippa i nivea baby. Hipp szczypie, nivea baby nie i tworzy silną powłokę ochronną, więc nim będę smarować dziecko. Do mycia jednak plyny hipp, bo mają ekologiczny skład. Dobrze, że koticz przypomniała o tych nożyczkach do obcinania paznokci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503544 przez andzia_zg
Malinka ja tez mam dużo rzeczy po chrześnicy. Ale niestety wszystkie ciuszki,ktore sobie po niej odkładałam musiały zostać na strychu,bo będa miec synka, a chrześnica miała prawie wszystko rózowe. Więc ciuszki kupowałam na allegro, niektóre czasem naprawdę w bajecznie niskich cenach np za 1zł,3zł itp (praktycznie nówki)

Paulina ja chcę używać kosmetyków z Nivea i Bambino. Pierwszy płyn do kapieli chcę Oilatum,a potem już zwykłe Nivea lub Hipp.

I np nie bede uzywala nic z Johnson&Johnson. Mam co prawda w domu darmowe próbki z J&J więc tylko je zuzyje,ale nawet jak nie bedzie podrażnień to i tak kupie Nivea lub Hipp. w pracy mam duzo do czynienia z J&J i jakos nie chce ich kosmetykow





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503546 przez mamcia2013
25malinka napisał:

mamcia2013 oglądałam pościele na allegro do łóżęczka ładniutkie są,ja planuje sobie kupić taki koplet z 15 lub więcej elementów,zeby miec juz wszystko jednakowe,zastanawiam sie nad takim łososiowym kolorem lub fioletem :)


Też muszę kupić jakąś bo nie mam ochraniaczy na szczebelki, baldachimu itp. To może kupię za te pieniążki od kuzyna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503548 przez Paulina 77
andzia właśnie, podobno chusteczki nawilżane Bambino są bdb i zamierzam ich używać. Bo krem Bambino jest super - zresztą jak prawie wszystko z nivei.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503550 przez 25malinka
andzia_zg powiemCi szczerze,że myślałam tez ze te rzeczy mi sie nie przydadzą,bo każdy mi mówił od początku ciąży,żę będe miała chłopczyka bo nic sie nie zmieniam i ładnie wyglądam,aż w końcu sama w to uwieżyłam i na usg poszłam z przekonaniem,że będe miec chłopca,aa tu jednak okazało się,że dziewczynka,co było dla mnie miłym zaskoczeniem.
Wiadomo,żę najważniejsze to żeby dzidziuś był zdrowy,ale jakoś zawsze marzyłam o dziewczynce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503551 przez mamcia2013
A powiedzcie mi, kupujecie pościel do wózka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503553 przez andzia_zg
Paulina 77 napisał:

andzia właśnie, podobno chusteczki nawilżane Bambino są bdb i zamierzam ich używać. Bo krem Bambino jest super - zresztą jak prawie wszystko z nivei.


Potwierdzam. chusteczki Bambino są super. Moja chrześnica była uczulona praktycznie na wszystko. A chusteczki Bambino były dla niej idealne. Poza tym nie sa tak strasznie perfumowane jak chusteczki np Nivea - granatowe - po tygodniu wąchania ich w pracy mialam ich dość. Maja strasznie intensywny zapach.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503555 przez Paulina 77
mamcia2013 napisał:

A powiedzcie mi, kupujecie pościel do wózka??

Ja nie - wystarczy mi np. rozłożony rożek, kocyk, coś tam wymyślę. Dziecko mam zamiar wozić w kombinezonie i pod kocem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503557 przez andzia_zg
mamcia2013 napisał:

A powiedzcie mi, kupujecie pościel do wózka??


Nie. Nie kupuje, bo uważam, że to zbędny wydatek. Nasze dzieci urodza się w marcu. Dopiero po jakiś 2 tygodniach będzie pierwszy spacer.Jak nawet będzie zimno to dziecko na bank bedzie ciepło ubrane, bedzie w kombinezonie i będzie mialo na sobie kocyk więc uwazam ze kołderka na wierzchu to moze byc za duzo. No chyba ze zamiast koca kołderka ale kupować ja by skorzystać z niej tylko pare razy to myśle ze nie ma sensu.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503560 przez 25malinka
andzia_zg masz rację,też raczej nie będe kupowała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503561 przez mamcia2013
No właśnie, ja się zastanawiałam do czego to potrzebne. Przecież dziecko i tak chyba na płaskim leży??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl