BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503496 przez andzia_zg
koticz napisał:

Andzia a kupowałaś takie podkłady
allegro.pl/hartmann-podklady-higieniczne...szt-i2852110071.html
Bo się właśnie zastanawiam czy są w szpitalu potrzebne i dla mamy i dzla dziecka...


Ja kupowałam w tej hurtowni co pisałam. Mam opakowanie 5 sztuk (ale nie firmy Hartmann tylko jakieś tufi i wyglądajabardzo podobnie jak te Hartmanna, wymiary 60x60) Przydadzą się w szpitalu na łóżko w razie jakbym przeciekła i potem do domu na łózko.

a jak jakis mi zostanie to będę mieć go do przewijania Wojtusia jak gdzieś będę jechała.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503498 przez 25malinka
mamcia2013 napisał:

Malinka ja mam tak samo jak Ty z tą wyprawką, zielona jestem :silly:

Koticz ja idę z moim T na "białą salę" :D :D hehe gdzie mi z tym brzuchem gdzieś fruwać ? :silly: u rodziców posiedzimy z moją siostra, szwagrem i może znajomi z Wrocławia przyjadą :)


No przynajmniej nie jestem sama bo myślałam,że wszystkie już jestescie przygotowane,
Na Sylwestra też chyba pójdziemy na ,,Białą Salę'' nie mam za bardzo ochoty się imprezować a jak nie to może do znajomych pojedziemy ale jeszcze nic nie wiadomo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503501 przez koticz
andzia_zg napisał:

koticz napisał:

Andzia a kupowałaś takie podkłady
allegro.pl/hartmann-podklady-higieniczne...szt-i2852110071.html
Bo się właśnie zastanawiam czy są w szpitalu potrzebne i dla mamy i dzla dziecka...


Ja kupowałam w tej hurtowni co pisałam. Mam opakowanie 5 sztuk (ale nie firmy Hartmann tylko jakieś tufi i wyglądajabardzo podobnie jak te Hartmanna, wymiary 60x60) Przydadzą się w szpitalu na łóżko w razie jakbym przeciekła i potem do domu na łózko.


To póki co masz tylko jedną paczuszkę -5sztuk,a będziesz to pod prześcieradełko w łóżeczku wkładać?Czy tylko masz dla siebie?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503503 przez 25malinka
Kurde chyba naprawdę muszę zacząc sie tym powoli interesować bo naprawdę nie mam pojęcia co potrzebne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503505 przez aksa
owocki pokrojone i wsadzone do suszarki do grzybów :lol: więc na łatwiznę idę ;)

ojj Sylwester heh mi to się nie chce ale szkoda mi małża więc pewnie pójdziemy do jego brata,coś mowili,że robią przebieranego sylwestra chyba się kur*wa za balon przebiore :dry:

my dwa lata temu robilismy u siebie przebieranego sylwestra śmiechu było achhh :lol: ale na drugi dzień mieszkanie jak po przejściu huraganu wyglądało dosłownie!!
nie ma jak sprzątanie na mega kacu :S

a ja o rzeczach do szpitala itd pomyśle wraz z nowym rokiem :silly:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503506 przez koticz
Kika miałam Cię już pytać wcześniej i zapomniałam,jak tam zapalenie mieszków Liluchny?Przeszło?





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #503508 przez andzia_zg
koticz Jesli chodzi o majtki siateczkowe to mam na razie 5sztuk jednorazowych. U mnie w hurtowni były tanie z BabyOno (ale słyszałam, że nie każdy jest z nich zadowolony) Myślałam by kupić jeszcze 2 sztuki wielorazowych Hartmanna

Jeśli chodzi o podklady te na lozko to chce je polozyc pod prześcieradło w razie "powodzi"





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503509 przez mamcia2013
Malinka tak szczerze to ja też nie mam ochoty się szwędać, jakaś taka niegościnna się zrobiłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503514 przez koticz
Ja już dla Jagódki mam prawie wszystko,muszę jeszcze kupić tylko coś do pazurków i termometr.Dla siebie mam już te mega podpachy i nawet jakąś herbatkę na laktację,kapcie itp.Potrzebne mi tylko te siatkowe gacie,koszula i coś do krocza.
Podgrzewacza-sterylizatora do butelek narazie nie kupuję,bo mam silne postanowienie karmić piersią i takie rzeczy będę kupować dopiero jeśli się okaże,że piersią karmić nie mogę





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503518 przez Paulina 77
Widzę, że już ostro się przygotowujecie do szpitala. Ja dla siebie mam na razie 3 koszule do karmienia i szlafroczek :silly: Myślałam, żeby dla dziecka do przewijania kupić taki wielorazowy podkład nieprzemakalny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503522 przez andzia_zg
Ja też musze jeszcze kupic termometr, ale nie mam pojęcia jaki :/

Podgrzewacz mam od siostry,a sterylizatora nie bede kupowac, bo jakoś uważam to za zbędny wydatek.Będe wyparzac gorąca woda.

A do krocza kupie sobie Tantum rosa i bede rozpuszczac w tej butelce po napojach z dziubkiem i łatwo tym będzie polewac krocze.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503524 przez koticz
Spadam kochane jaki obiad machnąć,dziś piersi z kurczaka i mejbi mizeria

Do potem

Andzia dzięki za odp Ty nasz forumowy znawco tematu :silly:


PS-kot mój wyłożył się na grzbiecie brzuchem w góre i się na mnie wymownie patrzy,spadam zanim przylezie na pieszczoty :silly:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503525 przez koticz
Spadam kochane jaki obiad machnąć,dziś piersi z kurczaka i mejbi mizeria

Do potem

Andzia dzięki za odp Ty nasz forumowy znawco tematu :silly:


PS-kot mój wyłożył się na grzbiecie brzuchem w góre i się na mnie wymownie patrzy,spadam zanim przylezie na pieszczoty :silly:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503529 przez mamcia2013
A ja nie mam kompletnie nic c0o bym sama kupiła... chyba do mnie jeszcze do nie dociera że będę mamą :D

Jak narazie to mam łóżeczko, trochę ciuszków, dwie pościele do łóżeczka (poszewki na kołdrę i poduszkę), mam dostać kołdrę i poduszkę do łóżeczka w prezencie, przewijak siostra ma mi kupić, na wózek teściowa ma dać, mam 100zł od kuzyna żeby kupić coś małemu ( nie wiem co).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #503531 przez Paulina 77
Koticz to ja przylecę pogłaskać Twojego kotka, jak ja lubię kotki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl