BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

13 lata 9 miesiąc temu #428891 przez Beata 26
mamcia2013 napisał:

A ja mam ochotę na pierogi z truskawkami albo kopytka... :)


pierogi z truskawkami, oszaleję z Wami:)

wszystkie wyglądacie na bardzo sympatyczne! :) miło Was widzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428894 przez andzia_zg
chwilę mnie nie było bo mąż chciał kompa i jestem tu teraz z doskoku :-) zaraz pewnie tez mi go zabierze ;/

no no :-) kolejna mamusia się ujawniła :-) Super :-)

Mniam... pierogi z truskawkami :lol: i jak tu nie miec przy was zachcianek :lol: :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428897 przez mamcia2013
Kurdę skoczyłabym po te pierożki do sklepu ale nie mam nawet na czym ich ugotować! :( kuchnia w remoncie, kuchenka odłączona i lipa... ehh a mi się chce pierożków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428902 przez Beata 26
Tym zdjęciem daliśmy znać dalszym znajomym w Polsce, że oczekujemy maleństwa.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428904 przez vernix
Tak więc to ja.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428905 przez Beata 26
A to ja.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428906 przez Beata 26
Vernix - ależ sympatycznie wyglądasz :) (ps. nie myślałam, że jesteś blondynką, hihi)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428907 przez andzia_zg
sylwia2, vernix, beata 26 wow jak modelki - ślicznosci :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428917 przez mamcia2013
Jakie lachony z Was :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428918 przez Gosia27
Dziewczyny jestem już po badaniu USG...badanie wyszło bardzo źle,dzidzia zbyt wolne rośnie, nieprawidłowy wymiar przezierności karkowej...serduszko też źle pracuje, a gdy zapytałam lekarza co z pozostałymi narządami...to powiedział, że ogólnie badanie wyszło źle. Jutro mam się z nim spotkać na kolejne USG na bardziej dokładnym aparacie.Ale jest pewien, że coś jest nie tak z maluszkiem. Wystawił mi skierowania do genetyka i do poradni badań prenatalnych...to jak zły sen, jak koszmar. Mój mąż od 3 godzin nic nie mówi tylko płacze. To wsyztsko jest nie możliwe...co mam zrobić?Pomóżcie mi dziewczyny,proszę....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu #428924 przez vernix
Beata 26 napisał:

Vernix - ależ sympatycznie wyglądasz :) (ps. nie myślałam, że jesteś blondynką, hihi)

[/i]

Dziwię się, że nie myślałaś. 1,5 godziny dodawać zdjęcie-->to tylko ja tak potrafię :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428927 przez andzia_zg
gosia27 zatkało mnie jak przeczytałam Twojego posta. Jestem w szoku.Aż nie wiem co napisać. Nie smuć się. Teraz medycyna tak idzie do przodu, że jest w stanie wykryc wiele nieprawidłowości i wyleczyć je jeszcze w łonie matki. Zrób badania i nie płacz kochana. Przytulam najmocniej jak tylko mogę :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428928 przez mamcia2013
Gosia może to głupie ale ja siedzę i płaczę razem z Wami. Wytrzymaj do jutrzejszego dnia, może to jakaś pomyłka, może kolejne usg nie będzie takie złe? Wierzę że NIE BĘDZIE ŹLE! Tak bym chciała WAs przytulić, wesprzeć... Bądźcie silni, dacie radę Kochani.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428929 przez vernix
Gosia27 napisał:

Dziewczyny jestem już po badaniu USG...badanie wyszło bardzo źle,dzidzia zbyt wolne rośnie, nieprawidłowy wymiar przezierności karkowej...serduszko też źle pracuje, a gdy zapytałam lekarza co z pozostałymi narządami...to powiedział, że ogólnie badanie wyszło źle. Jutro mam się z nim spotkać na kolejne USG na bardziej dokładnym aparacie.Ale jest pewien, że coś jest nie tak z maluszkiem. Wystawił mi skierowania do genetyka i do poradni badań prenatalnych...to jak zły sen, jak koszmar. Mój mąż od 3 godzin nic nie mówi tylko płacze. To wsyztsko jest nie możliwe...co mam zrobić?Pomóżcie mi dziewczyny,proszę....

[/i]

Gosiu, sama się popłakałam... wspieram Ciebie jak tylko potrafię. Pomodlę się za Ciebie, za Twoje maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #428935 przez vernix
Tak jak piszą dziewczyny. Niech powtórzą badanie, zrobią kolejne z krwi. Moze to zły odczyt.Wspieramy Cię, jesteśmy blisko. Musi być lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl