BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #515845 przez wiewiorka
25malinka napisał:

andzia_zg napisał:

Do szpitala pewnie nie bedziesz potrzebowala, bo wiekszosc szpitali każe ubierac w szpitalne ciuszki. swoje ciuszki mozna ubrac dopiero na wyjście.

[/i]


No zobaczy się jeszcze,kurde jak pomysle,że teraz jeszcze trzeba to wszystko uprasować to normalnie masakra,chyba przez tydz będe to prasowała :)


ja już tydzień prasuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515849 przez 25malinka
No przy takich malutkich ubrankach to długo schodzi,wiem coś na ten temat,pomagałam sporo mojej siotrze jak mieszkała u nas z mała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515852 przez andzia_zg
Ja w przyszłym tygodniu zaczynam wielkie pranie ciuszków :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515857 przez Agnieszka86
andzia_zg napisał:

Ja w przyszłym tygodniu zaczynam wielkie pranie ciuszków :)


Ja też obstawiam przyszły tydzień na pranie:) Ręcznie wszytko chyba będę prać. Ale najpierw muszę zakupić proszek :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515862 przez andzia_zg
Ja już proszki mam i płyn do płukania (z Loveli), bo jak było ciepło to prałam kołderkę, rożek, poszewki do pościeli i grube kombinezony po chrześnicy. Na dworze mi szybko wyschło. A teraz mam do prania jeszcze 1 kocyk + wszystkie ciuszki :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515863 przez anecia88
Witam was laseczki :)

Ja dzisiaj zaczełam prać ciuszki jakie to fajne uczucie ale im bardziej się wkręciłam w patrzenie przebieranie co mam to już bym chciała żeby nasz synek już z nami był :) masakryja ... Dostałam ciuszki od mojej bratowej po dwójce dzieci więc uzbierało mi się 5 pralek chyba mąż będzie prasował a ja układała do komody...

Leniusia śliczny wózeczek
A wy dziewczynki to zboczuchy i jeszcze na noc ... oj będzie się działo :) ale jak to się mówi '' głodnemu chleb na myśli" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #515864 przez andzia_zg
anecia aż 5 pralek? :lol: wow :lol: to tylko ja mam tak mało ciuszków? :silly: Ja to się spokojnie zmieszczę w 2 pralkach. Jedna to pranie białych rzeczy,a druga to kolory :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515870 przez Agnieszka86
Andzia spoko, ja mam naprawdę malutko ciuszków. Nic nie dostałam, bo nie mam w rodzinie nikogo, kto miałby ciuszki po dziecku, więc kupiłam tylko to co konieczne na pierwsze dni. Resztę zapowiedziała moja rodzina, że kupi jak Zosia będzie już na świecie:) Biorę się za pranie ręczne, więc uwierz mi mam tego naprawdę malutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515877 przez Lafi
anecia a głodny głodnemu wypomni ;)

ja tez mam malutko ciuszków, nawet szkoda prali puszczać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515878 przez dominiczzkka
andzia_zg dzieki bardzo, bo mnie ten link nie dzialal a sama nie znalazlam gdzie to jest :) tak, synek bedzie mial na imie Bruno. chlopakowi sie nie podobalo, ale ja od kilku lat juz mowilam ze jak bede miala syna to bedzie mial tak na imie, wiec niestety w tym wypadku nie ma nic do powiedzenia :) ale juz sie przyzwyczail :) przy nastepnym bedziemy myslec razem ;)

co do prania ubranek, ja zabiore sie za to dopiero w przyszlym miesiacu, jak narazie nie mamy jeszcze swojego mieszkania i nie mamy nic gotowego dla małego :( ale miejmy nadzieje ze juz jutro rozwiaze sie sprawa z mieszkaniem i na dniach dostaniemy klucze ! musicie trzymac kciuki ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515880 przez andzia_zg
Agnieszka to nie jestem sama z mała ilością ciuszków :-) Ale stwierdziłam, że nie ma co przesadzac z kupowaniem i kupiłam tylko to co niezbędne.

Zmykam już z forum, trzeba się wypluskać i trochę odpocząć.
Do jutra laseczki i brzuszeczki :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515882 przez 25malinka
andzia_zg napisał:

Ja już proszki mam i płyn do płukania (z Loveli), bo jak było ciepło to prałam kołderkę, rożek, poszewki do pościeli i grube kombinezony po chrześnicy. Na dworze mi szybko wyschło. A teraz mam do prania jeszcze 1 kocyk + wszystkie ciuszki :)

[/i]

Ja uprałam wszystko w płynie do prania z loveli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515884 przez Lafi
ominiczka dto sie bedzie trzzymać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515885 przez anecia88
Tak 5 pralek podzieliłam sobie na body z d.rękawem z krótkim kaftaniki spodenki pajacyki .. jak moja mama to zobaczyła to powiedziała że dla 10-cioro dzici by w tym chodziło .. ale jak dała to trzeba korzystac i już nic nie muszę kupywać z ciuchów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515887 przez andzia_zg
dominiczzkka napisał:

andzia_zg dzieki bardzo, bo mnie ten link nie dzialal a sama nie znalazlam gdzie to jest :) tak, synek bedzie mial na imie Bruno. chlopakowi sie nie podobalo, ale ja od kilku lat juz mowilam ze jak bede miala syna to bedzie mial tak na imie, wiec niestety w tym wypadku nie ma nic do powiedzenia :) ale juz sie przyzwyczail :) przy nastepnym bedziemy myslec razem ;)


Już dopisałam imię do listy porodów :-) www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426354-m...i/Page-4.html#515835





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl