BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #516161 przez Kinga2424
Depeche napisał:


Aaaa nasza nowa kolezanka Kinga kupila ode mnie te ciuszki ;-). Jakos czuje , ze mialy byc dla niej, bo ma termin na ten sam dzien co ja, a dziewczynka ma byc Paulina, a moja mialaby byc Paula. :laugh: Jak sie na porodowce okaze, ze sie urodzila u mnie dziewczynka, to umre! No ale dwa razy mowil,ze widzi jajka, to chyba nie bardzo jest sie z czym pomylic.


Też bardzo się cieszę z ubranek. Jeszcze bardzo mnie kusi zestaw na 80 cm:):):)

U mnie w pierwszej chwili miał być chłopczyk (przez 2 miesiące),ale potem stwierdzili, że jednak dziewczynka. Żadnych kuleczek między nóżkami nie widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516165 przez Kinga2424
25malinka napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ojeje, ale tego masz duuużo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516172 przez Gosia27
Łooo Kinga ale z Ciebie ranny ptaszek. Ważne kochana że wszystko się unormowało. U mnie jak ze mną jest wszystko w jak najlepszym porządku to z maluszkiem nie....ale nikt nie powiedział że będzie łatwo. W sumie ja też obudziłam się o 6 i tak się kręcę. Zrobiłam sobie kanapkę i podczytuję forum.
Styczniówki zaczynają się rozkręcać. A potem lutówki i my.
Co za pogoda. Targa wiatrem, miałam zaplanowane wyjść do Tesco ale w takiej pogodzie to na pewno nie pójdę.
Katarzyna1702 gdzie Ty się podziewasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516177 przez Kinga2424
Gosia27 napisał:

Łooo Kinga ale z Ciebie ranny ptaszek. Ważne kochana że wszystko się unormowało. U mnie jak ze mną jest wszystko w jak najlepszym porządku to z maluszkiem nie....ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.


Przepraszam, że pytam. Ale co jest nie tak z Twoim Maluszkiem? Napewno już o tym pisałaś, ale strasznie się tracę w tym wszystkich postach:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516180 przez Gosia27
Moja córeczka ma ciężką złożoną wadę serca występującą 1/24 000 żywych urodzeń...więcej nie będę pisała bo po co Was zamartwiać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516183 przez Kinga2424
Gosia27 napisał:

Moja córeczka ma ciężką złożoną wadę serca występującą 1/24 000 żywych urodzeń...więcej nie będę pisała bo po co Was zamartwiać ;)


Oj Biedne Maleństwo. Ale zawsze są szanse. Teraz medycyna poszła tak do przodu. Wierzę, że z Córeczką wszystko będzie dobrze. Trzeba wierzyć w cuda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516190 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516191 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516192 przez Kinga2424
Agnieszka86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Serdeczne gratulacje:)

Mi doradzili, żeby codziennie rano 1/2h przed posiłkiem pić zimną wodę (przegotowaną wcześniej) z miodem:) Staram się pić i mam teraz lepiej z "kupką" niż jakieś 2 tygodnie temu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516216 przez Beata 26
Mi pomaga zielona herbata.


Dzien dobry stokrotki! Chmura cieplych mysli na caly dzien!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516218 przez kika1985
lusiaczek82 napisał:

ale mi kamień z serca spadł gadaliśmy z mężem i wytłumaczyłam mu co i jak i już jest ustalone że synek będzie Oskar Piotr ja jestem zadowolona i mąż jest zadowolony :laugh:



super że udało wam się spokojnie porozmawiać i wyjaśnić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516226 przez kika1985
dziewczyny super wózeczki kupiłyście dla maluszków , przed nami ten zakup ale myślę że dopiero w lutym bo póki co babcia nic na ten temat nie mówi no i nie ma w sumie miejsca na łóżeczko a gdzie dopiero na wózek dla małej :P
leniusia super ten czerwony kolorek

dorka Aurelia śliczne imię :) witaj na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516228 przez Beata 26
Kinga, go za przejscia! Dzielna jestes. A teraz odpoczywac tylko lezac, juz Ci sie z nami na pewno nie bedzie nudzilo;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516229 przez kika1985
25malinka napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



wowwwwwwwwwww nieźle :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516232 przez kika1985
Beata 26 napisał:

A tak w ogole to leze bardzo zmeczona w lozku, w opakowaniu z dzis i rozwazam sen w tym sweterku i makijazu, bo nie mam sily wstac. Myslicie, ze to duza zbrodnia? Z drugiej strony leb by trzeba umyc i prysznic by sie przydal. Mamo ale dylemat.


jezu właśnie sobie zdałam sprawę że myłam włosy ostatni raz w starym roku :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: nie ma co leń ze mnie i brudas, jak do pracy chodziłam to codziennie myłam głowę, malowałam się, ubierałam ładnie a teraz? dres , legginsy, sweterek i tłusty łeb ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl