BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541799 przez Paulina 77

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541800 przez Depeche
Paulina 77 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Taaa, okazalo sie, ze nie ejst bez serrrca ;-).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541804 przez Paulina 77
Patrzcie, jak niektorzy rodzice są porąbani...
www.kozaczek.pl/plotka.php?id=42440

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541817 przez Depeche
Szok. Policja powinna zajac sie tez tatuazysta, kto normalny zrobi cos takiego. Poje.y!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541842 przez andzia_zg
Masakra. Jak mi sie dziś nudzi :cheer: zaraz zniosę jajo :cheer: w internecie obejrzałam już chyba wszystko. Cóż innego mozna robić w łóżku... już mam dość leżenia... :huh:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541851 przez Gosia27
Waszka piękne zdjęcie ;)
Zrobiłam sobie koktajl z malin i jakoś mi nie dobrze po nim. Strasznie mnie suszy...
Jutro mamy kolędę. A wt jedziemy do Kat, strasznie się już denerwuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541855 przez Agnieszka86
Na forum wcale nie czuć weekendu:)

Śliczne brzuszki, wszystkie!!

Zrobiłam obiad, potem poszliśmy na spacer z mężem. Myślałam, że ducha wyzionę (spacer polegał na łażeniu po śniegach). Jak wróciliśmy to zasnęliśmy jak dzieci i dopiero nie dawno się obudziłam! K. jeszcze śpi.

Podoba mi się gotowanie w kombiwarze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541856 przez andzia_zg
Gosia trzymamy kciuki za Zosieńke i za wizytę.

Agnieszka a co dobrego zrobiłąś w tym kombiwarze? Jak się w ogóle w tym robi obiadek?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541859 przez patrycja85
hejka
a my dziś rano pojechaliśmy do kościoła (na mszę dla dzieci-śmiechu mamy zawsze tam tyle że szok)a potem do cukierni po pączki i napoleonki:)) przez was mam fazę na pączki i muszę zjeść codziennie:) ale piszę tak naprawdę żeby się pochwalić jakiego mam fajnego męża:) zrobił pyszny obiadek i kazał mi się uczyć a sam już od 2 godz prasuje ciuszki małego:) ma problem z rozrożnieniem pajaców od śpiochów ale dzielnie walczy:)musiałam się pochwalić:)

waszka, lenusia-fajne brzuszki::)

gosia-nie martw się na zapas!!!

depeche-twoja mała jest mistrz:)

miłego wieczorku ja wracam do ksiązek i mam jeszcze jedną napoleonkę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541860 przez koticz
waszka super zdjęcia.

Mężowi spadła gorączka i ogólnie czuje się lepiej,więc idziemy do kina(4raz w tym miesiącu) masakra jak tak to nic nie ma fajnego, a potem same fajne filmy puszczają! i za tydzień też idziemy :laugh: śmiejemy się,ze potem to już tylko na bajeczki będziemy z córcią chodzić :)

Zaliczyliśmy poobiednią drzemkę...pozwijaliśmy się z kocurami na łóżku i ze dwie godziny spaliśmy,teraz ide kolacyjkę robić

paulina to chyba zależy od pracy trzrustki,są dni kiedy mam wysoki cukier po jabłku,a czasem mam poniżej 100 po ptysiu i pączkach,i ja też jem codziennie coś słodkiego,bo mam na to poprostu ochotę,a cukier mam w normie więc się nie katuję dietą aż tak bardzo :)

Która to na warsztatach wygrała sesję?vernix??? bo jeszcze nie pochwaliła się fotorelacją!!!Lena Ty też zdaję się jakieś anielskie skrzydła do sesji?Co jest z Wami,nie ukrywajcie tego przed koleżankami z forum!!!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541861 przez andzia_zg
patrycja taki maz to skarb. Super,ze tak Ci pomaga,że tak się stara i że dzięki temu możesz spokojnie się uczyć :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541863 przez Agnieszka86
andzia_zg napisał:

Gosia trzymamy kciuki za Zosieńke i za wizytę.

Agnieszka a co dobrego zrobiłąś w tym kombiwarze? Jak się w ogóle w tym robi obiadek?


Dzisiaj zrobiłam sobie pierś z kurczaka faszerowaną szpinakiem, kukurydzą i serem żółtym. Przy okazji przypiekłam ziemniaczki :) Bardzo dobre wyszło :) Wczoraj zrobiłam sobie w nim rybkę :) 20 minut i gotowe :)
Fajna sprawa, bo zero tam tłuszczu, więc teraz dla mnie jak znalazł. No i potem przy karmieniu się przyda, bo też nic smażonego nie zjem, a gotowane powoli mi się nudzi.
Minus to tylko to, że to dość spore urządzenie i nie bardzo mam ochotę codziennie go chować i wyciągać następnego dnia, a na blacie nie mam aż tyle miejsca, żeby ciągle stał taki rozłożony. Ograniczę się do robienia w nim obiadu co kilka dni:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541866 przez 25malinka
Śliczne macie te brzuszeczki dziewuszki

U nas na obiedzie była dzis siostra z mężem,właśnie nie dawno pojechaali,a teraz siedzimy z mężem i oglądamy tv..

Jutro moja mama wyjeżdza już do Wawy do pracy,bo tak to była na chorobowym,zresztą nadal jest ale już jedzie bo chce wrócic na marca jak będe rodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541867 przez patrycja85
koticz-ja wygralam sesję ale ona nie dojdzie do skutku bo pani fotograf robiła straszne problemy więc zrezygnowaliśmy. aLe za tydzień jesteśmy wstępnie umówieni na sesję ze znajomą fotograf więc jak się uda to się pochwalę zdjęciami;)

andzia-wiem:) sporo się za nim nalatałam kilka lat temu, ale warto było:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541877 przez Agnieszka86
Co do sesji brzuszkowych, to mówiłam właśnie mężowi na tym spacerze, że rozbieraną sesję musi mi zrobić, zanim Zosia się urodzi. Oczka mu się zaświeciły:)
Idę go chyba pomolestować, bo co on w nocy będzie robił, jak śpi całe popołudnie!!?? No i naczynia ma jeszcze umyć :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl