BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #541674 przez Lenucha217
aksa napisał:

hej witam niedzielnie!

jemy właśnie śniadano ;)

Lenusia śliczny brzusio!! hehe w trakcie malowania paznoki robiłaś fotkę?? bo jedna łapka na czerwono a druga bez lakieru :lol:

hahahah spryciula ... nic nie umknie Twojej uwadze... tak tak własnie malowalam jedna reka schła a druga czekala na swoja kolej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541677 przez aksa
dzięki dziewczyny :kiss:

koticz na gorączkę dobry jest ibum lekarz go zapisał na zbicie, no mój leży plackiem, bańki ma nawet postawione, odpukać jakoś siłą woli nie daje się zarazić ty też tam walcz!!

Lenusia bo ja mam halo na punkcie pomalowanych paznokci :lol: uwielbiam a już na czerwono to mmmmmm bosko :lol: śmiesznie mi będzie bez pomalowanych w szpitalu,a bezbarwnym chociaż można??? :silly:

wiewiorka bo zależy jak mi się młody 'wypchnie' ;p też tak czasem patrze na swój brzuch i raz jest niżej a raz wyżej, zależy jaką wenę ma młody i jaką pozę zechce przyjąć ;)

AniaCzajka ja też uwielbiam mój ślub i wesele :lol: piękne wspomnienia :)
nasz pierwszy taniec to Lady Pank 'Zawsze tam gdzie Ty" kocham tą piosenke i jak ją słyszę to normalnie mam ciary :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541682 przez Waszka87
Ja słyszałam ze nawet bezbarwnym nie można.
Mieliśmy iść do swirkow na obiad ale zrezygnowaliśmy bo jak mój małżonek stwierdził ostatnio nie przebywaliśmy sami za wiele ;-) no i pojechał do restauracji po obiadek na wynos zjemy i obiecał mi zrobić ładne zdjęcia ;-)<3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541703 przez Gosia27
Hej dziewczyny? Faktycznie pełnia dała mi się we znaki.Spałam dziś tylko 3h...jakoś ogarniam. Jak do tej pory to walnęłam całym impetem w kant stołu pośladkiem...boli jak jasna cholera,siniaka mam na cały prawy półdooopek...popłakałam się.Sierota jedna ze mnie...
Pierwsze danie rosół już zjedzony. Teraz R robi fryty. Kurczak już dochodzi. A ja czytam.
Pod wieczór jedziemy na ostatni dzień Festiwalu Światła.
Lenusia, Aksa ładne brzuszki. Ale muszę przyznać że tyle ile nas jest tyle brzuszków. Może są minimalnie do siebie podobne. Ale tak to każdy jedyny w swoim rodzaju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541714 przez Paulina 77
aksa napisał:

bo ja już chce żeby mój sobie do pracy szedł :P już mam dość 'assiaaaaaa zrobisz mi herbate??? asssiaaaa chusteczki się skończyły!!! jeść, pić' o ku*wa :side:


aksa specjalnie dla Ciebie, choć na pewno już to znasz :lol: :lol: :
www.flikoon.pl/3814/Tato_Gdzie_jest_Mama.html

fajny, zgrabny masz brzuszek, mam podobną kreskę, taką jasną

aksa, AniaCzajka, a ja nie wspominam zbyt miło naszego slubu i wesela - mega stres :dry: choc oczywiscie uwazam go za wazny dzien w zyciu, to raczej traktuje go jak chorobe, która trzeba było przejsc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541720 przez andzia_zg
AniaCzajka tez czesto wracam wspomnieniami do ślubu. A pierwszy taniec tańczylismy przy tej piosence... druga zwrotka jest o moim męzu...



Ja juz po obiedzie. Leze, bo jakoś niebardzo sie dzis czuje.Chyba jest jakieś dupowate ciśnienie. W ogóle to dziwna pogoda... najpierw mróz potem odwilż... o 23:00 było -17 a o 3:00 -7 :unsure: a teraz jest 0 stopni





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541723 przez aksa
Paulina heheehe dobre dobre :lol:

ło znowu mi sie spac chce :cheer:

pogoda do duuuupyyy :dry:

andzia jak tam się czujesz? choróbsko odpuściło ?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541726 przez andzia_zg
aksa gorączki już nie mam ale mam jeszcze zawalone zatoki. Ale ogólnie czuje sie lepiej.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541728 przez Paulina 77
Gosia dobrze, ze z tyłu sie uderzylas, a nie z przodu :dry: zgrozą napawają te historie, jak dziewczyny opowiadają, ze ktoś im wózkiem w brzuch wjechał w markecie...

andzia piekna ta piosenka

slodkie mamy, nie wiem czy to zasługa zapijania zieloną herbatą, ale po 2 czekoladkach malaga po godzinie cukier poniżej 90 :) i nie puchnę, a od kilku dni codziennie jem cos czekoladowego :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541749 przez wiewiorka
koticz napisał:

Wow zaczynamy z Jagódką 36tydzień,a dopiero "wczoraj" ginka powiedziała mi,że jestem w ciąży i że to już 9tydzień :kiss:


mi się strasznie dłuży ten czas i teraz pewnie będzie jeszcze dwa razy wolniej leciał bo się nie mogę doczekać aż urodze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541759 przez Waszka87
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541762 przez andzia_zg
Waszka ale słodkie zdjęcie :lol: no i śliczna z Ciebie mamusia :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541765 przez Paulina 77
Waszka śliczne zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541768 przez mamcia2013
Hej wszystkim,
śliczne macie brzuszki :)

A ja mam dzisiaj dzień lenia, zjadłam mamusiowy obiadek i zaraz chyba znów się legnę do wyra. W nocy też mi się kiepsko spało, co chwilę wstawałam ehh...

Miłej niedzieli dziewuszki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541777 przez Depeche
Hello

Ja pierdziele, ja przy Was to jak w ciazy blizniaczej, mam mega brzuchal.



Nazarlam sie u tesciow faworkow, ledwo zyje. POtem pojechalismy do lasu z mala, ale od razu jak wysiadlam z auta to mi sie szczac zachcialo i musielisy wracac. Mala beczala, wiec maz spakowal ja i sanki i pojechali do lasu. Oby tylko chora nie wrocila, bo jutro gada chce do zlobka wyslac, niech sie troche z rowiesnikami pobawi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A co do henny, to ja robie raz w miesiacu u kosmetyczki, ale zamierzam sie sama za to zabrac, bo potrzebuje czesciej. Od kiedy mam krotkie wlosy mam potrzebe miec ciemne brwi ( ale bez przesay), bo jakos twarz lepiej wyglada. Widzialam ostatnio w necie, jak dziewczyna malowala sobie brwi tuszem do brwi z Jnglota. W zestawie jest cien do brwi i tusz do brwi. Z byle jakich zrbila sobie naprawde fajne i szerokie. Z tego co mi kiedys mowila moja kosmetyczka to do brwi nie wolno uzywac kredek , bo one sa tluste i zatykaja pory.

Spalo mi sie fatalnie, ale zaryzykowalam, poszlam spac do malej. Nie wywalila mnie. Lepiej wstala rano i mowi " mamusiu ja cie juz nigdy ode mnie nie wyrzuce, bo ty plakalas w kibelku" ;-)heheheh

Waszka chcialas link do aukcji, to prosze Cie bardzo:
allegro.pl/42-el-wiosenna-markowa-paka-d...-86-i2981596006.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl