BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #541528 przez Lenucha217
Waszka kilka lat temu sama wyrywałam sobie brwi od tej pory na poczatku w ogole mi nie rosną , mam strasznie cienkie i z przodu łyse . czy taka henna nada mi ksztalt ?? Czy bedzie sie szybciej zmywala z tych pustych miejsc? Jaki kolor bys mi zaproponowala czarny czy brazowy ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541530 przez Waszka87
Paulina też myślę ze dzieci które miały smoczka są spokojniejsze. Chociaż ba sile nie będę go dawać. Ja wybrałam taki sam smoczek jak do butelki czyli lovi i już kupilam

Lenucha ja używam zawsze jak komuś robię refectocil. Jeżeli nie masz czarnych włosów to do brwi brązowa a rzęsy czarna. Henna z reguły ze skory zmyje się szybciej chyba zebys poszła do kosmetyczki i zrobi ci henne w proszku
A te brwi ci w tych pustych miejscach wogole nie rasna czy wolno rosną? Bo jak wolno to spróbuj smarować olejkiem rycynowym na noc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541535 przez Paulina 77
waszka tez mnie wystraszyłas z ta mokra kołdra :cheer:
Pisz nam tu wszystko o farbowaniu brwi i rzes, jak farbowac, jak dobierac kolory, jakie masz sprawdzone henny - w koncu jestes fachowcem i musimy Ce jakos wykorzystac :lol:

a jest refectocil w proszku? jaką zrobic zeby najwolniej sie splukiwala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541536 przez Lenucha217
wASZKA DZIEKUJE kompletnie sie na tym nie znam nie chciałabym wygladac jak sztuczna lala .. poprosze w salonie o te w proszku ... i niech sie dzieje co chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541542 przez Waszka87
Lenucha217 napisał:

wASZKA DZIEKUJE kompletnie sie na tym nie znam nie chciałabym wygladac jak sztuczna lala .. poprosze w salonie o te w proszku ... i niech sie dzieje co chce

henna w proszku farbuje bardziej skore a henna w żelu czyli np refectocil wlosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541544 przez Lenucha217
aaaaaaaa ok ... wiec w marcu robie i w koncu bede miala brwi jupiiiii. :))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541545 przez Waszka87
Paulina ja robię tylko refectocil w żelu w proszku jeszcze w szkole robiłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541547 przez Waszka87
Lenucha217 napisał:

aaaaaaaa ok ... wiec w marcu robie i w koncu bede miala brwi jupiiiii. :))))[/quoteale mowie ci idź do kosmetyczki bo samej to sobie można ;-)

Ja z tym ketchupem i kołdra to myślałam ze się rozplacze a mój Ł juz spanikowany za klucze od auta lapal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541549 przez Paulina 77
Waszka mam jeszcze 1 pytanko - nie wiem czy wybrac do brwi refectocil brąz i krócej trzymac, czy też jasny brąz i dłużej trzymać, co myslisz?? jaki jest ten jasny braz?? włosy mam pofarbowane jasnym brazem z l. castinga - sa dosyc ciemne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541550 przez Lenucha217
tak tak sama nawet nie zabieram sie za to .. juz raz wyskubałam i wygladam jak ułom ... Musze znalezc jakas dobra sporawdzona bo pol kielc to fuszera jak tralala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541552 przez Waszka87
Paulina 77 napisał:

Waszka mam jeszcze 1 pytanko - nie wiem czy wybraz do brwi refectocil brąz i krócej trzymac, czy też jasny brąz i dłużej trzymać, co myslisz?? jaki jest ten jasny braz?? włosy mam pofarbowane jasnym brazem z l. castinga - sa dosyc ciemne.

Ciemny brąz i krócej trzymać ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541555 przez Paulina 77
waszka dzieki serdeczne za info :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541556 przez Waszka87
ja kosmetyczka ale 1 brew to mam zmasakrowana taki jakby płomień wyczochrana nierówna ale to przez ospę jak byłam mala blizny się porobily i mam już taka krzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541557 przez vernix
Witam niedzielnie Dziewczynki!

Depeche także myślę, że wszystko się ułoży, spokojnie-nie panikuj. Chociaż rozumiem Twoje zdenerwowanie po tym, jak usłyszałaś, że rodzice wyjeżdżają.Chyba też żal, co? Mąż i Ty rozpracujecie tę sytuację logistycznie, dacie radę!Kto jak nie Ty?!?

Leniusia chciałabym, aby mój mały nie używał smoczka, ale jeśli będzie miał silny odruch ssania, to mam smoczki "aktywne ssanie" z lovi, butelkę też z lovi, więc wyszłam z założenia, że w butelce jest podobny smoczek do tego, który podam synusiowi.

AniaCzajka gdy zobaczyłam wczoraj wieczorem Twoje rogaliki, nie dość, że się obśliniłam, to cały czas o nich myślałam. No tak kusić! dlatego zaraz robię ciasto francuskie z jabłkami:)

Brzusio-śliczny i duży, to chałupa Franiowa :lol:

Uwaga! spakowałam torbę dla siebie:)! mąż trochę pomógł i chyba uświadomił sobie, że na serio zostało tylko ponad 30 dni. Sam to powiedział: "ale to już?"
A gdy zapytałam gdzie mnie zabierze na walentynki, stwierdził nieromantycznie: "chyba na porodówkę" :cheer: :woohoo:

Małego spakuję w tygodniu, bo skręcona szafa musi trochę się wywietrzyć, a wszystkie ciuszki mam teraz w łóżeczku, więc gdy będę je przekładała na półki od razu spakuję do drugiej torby.
Moja wyszła spora, ale podkłady, papierowe ręczniki, kosmetyczka i szlafrok-te rzeczy zajęły połowę objętości torby.

Laseczki, nasze maleństwa niedługo będą z nami, niebawem będziemy sobie gratulowały :laugh:
Dzisiaj przychodzą do nas znajomi. Oczywiście koleżanka w ciąży, w czwartym miesiącu, jest przerażona, bo skraca się jej już szyjka..Aż się zdziwiłam, że rusza się z domu, ale mówi, że już wariuje w chałupie.

Dobrej niedzieli Wam życzę,uśmiechy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541560 przez Paulina 77
Waszka sorki, ale jeszcze chcialam zapytac czy zel refectocil sie nakłada bezposrednio, czy musze dokupic jakis utleniacz refectocil??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl