BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #431899 przez koticz
To forum uzależnia!!!! :S :side: :woohoo: :kiss:[/quote]
ja też tak sądzę,zaglądam tu kilka razy dziennie,chociażby po to zeby być na bierząco:)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431908 przez katarzyna1702
koticz napisał:

Spokojnej nocy dziewczęta!Kolejny dzień za nami,przybliża nas do tego pięknego momentu kiedy weźniemy w ramiona nasze Perełki:)



Pięknie to ujęłaś ;) dobranocki B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431948 przez vernix
Gosia27, bardzo mi przykro. Wspieram Cię i Twojego męża w tych trudnych dla Was chwilach. Może zdarzy się cud i wszystko będzie dobrze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431950 przez vernix
Dziewczyny, ale tworzycie epos forumowy:) tematów, sił Wam nie brakuje, ale to fajnie! sama loguję się tutaj kilka razy dziennie, nie mogę się powstrzymać, aby Was nie czytać i czegoś nie dopisać:) słowem: tworzymy fajny klub Ciężarówek :blink:

Nie ma mnie na fb, czyli de facto nie istnieję :woohoo: więc ominie mnie przyjemność dodawania Waszych profili do mojego:)

Dobrego wieczoru i jeszcze lepszej nocki Wam życzę: bez zbędnego wstawania,budzenia się o 3, 5, godzinie z głodu, bezsenności, ale wyspania się i ciągłego wtulania w Waszych menów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431952 przez aksa
oj żeby was przeczytać to trzeba mieć dobrą chwilę! ;)
jakie Wysokie dziołchy jesteście! a ja taki kurdupel 163 cycki zawsze miałam B;o teraz mam C i już mnie stanik ciśnie, dziwnie się czuję z takimi balonami :p za to mój m wniebowzięty :]

my mieszkamy w domq rodzice na dole my na górze osobne wejście itd,duży plac więc nie narzekam:) na obrzeżach miasta lasy mam za placem :D mam dwa psy i kota ale żadne z nich nie mieszka w domku:) ach i oczywiście jest jeszcze Bob IV, to rybka bojownik mojej mamy (już czwarty z kolei :laugh: )

och a jutro z rana wizyta teściowej mnie czeka!! mamusia do synusia przychodzi sprawdzić jak po zabiegu się czuje, to będzie cudowny początek dnia ;)

i wieczorkiem jakąś imprezkę chce skołować już umyśliłam sobie że zrobię sałatkę gyrosa wszyscy ją b. lubią u mnie :)

a małż śmiechowy;p wycinali mu znamie na plecach i ma szwy biedny chodzi teraz wyprostowany jakby miał kij tyłeczku hehe, ale oczywiście jego stan można podciągnąc pod chorobę...więc co chwile tylko słysze ''Asiaaaaaaaaaaaaa pomóż miiiiiii''
ach mężczyzni prawdziwi tacy... :laugh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431956 przez aksa
vernix ja też nie istnieje :dry:

dobranoc pchły na noc!! ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432022 przez Beata 26
Gosia, trzymajcie sie i badzcie silni..:*


u mnie 176 cm, wynajmowany dom pod Amsterdamem (na wlasny jeszcze nas nie stac..), pies rasy golden retriever. - roboty po pachy z nim, zwlaszcza teraz kiedy zmienia siersc na zime, odkurzania a odkurzania - a ja nie odkurzam, wiec mamy srednio dobrze odkurzone;), czAsem brak sily na spacery i cierpliwosci na zabawy z psem..

Rozbawiaja mnie niektore Wasze posty;) tez juz sie od Was uzaleznilam. Xxxxxx:*

m.facebook.com/?_rdr#!/beataamelia.mrocz...user=100000625473368

Nie wiem czy dobrze wkleilam link, ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432033 przez AniaCzajka
A ja 168cm wzrostu, ogólnie okrągła budowa ciała:) pokój z kuchnią w domu teściów jak na razie na wiosnę ruszamy z budową:)

mój link na Facebooka: www.facebook.com/anna.jankiewicz.33

Miłego dnia Kochane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432071 przez Beata 26
dzień dobry w ten piękny sobotni poranek, u Was też taka słonecza (acz zimna) jesień za oknem?
muszę pomyśleć, co by tu zaplanować, żeby nie zmarnować nam dnia i energii :) pozdrawiam Was ciepło!

(tu dobry link: www.facebook.com/beataamelia.mroczkowska )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432072 przez andzia_zg
Cześć dziewczyny :-)

Ale macie zdjęć na facebook'u :lol: jest co oglądać :lol: Ja tylko mam 2 zdjęcia. Kiedyś miałam wiecej.

Jak dziś humorek? U mnie ładnie świeci słońce, ale jest dość zimno. Dziś na godz 20 idę do baru z koleżankami z pracy, bo jedna koleżanka sie zwolnila i robią jej imprezę pożegnalna więc pojadę trochę posiedziec.

Musze teraz wykorzystac jakos ładną pogode i coś w domu porobić, bo jak jest pochmurno to nawet tyłka nie chce mi sie ruszyć.

Miłego dzionka laski :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432092 przez vernix
Cześć Dziewczyny,

zobaczcie co znalazłam na allegro: detektor tętna płodu:)można słuchać bicia serduszka dziecka :laugh:

allegro.pl/detektor-tetna-plodu-z-lcd-no...-zl-i2642373722.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432113 przez koticz
Dzień dobry :laugh:
U nas jest pochmurno i pada co chwilę:(
My także już plan mamy na dziś,do znajomych się wybieramy synka ich zobaczyć:)Wszystkie moje koleżanki rodzą chłopców,z kim ta moja Mała bedzie się bawić???
Narazie siedzę cichutko,bo książe z bajki śpi po nocce jeszcze,obiad mam ze wczoraj tak,że nic nie musze teraz robić:)
Życze Wam miłego dnia!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432114 przez koticz
OOOOOO kończymy dziś 17tc i zaczynamy 18. :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432153 przez kika1985
hej mąż zrobił kompa więc mam dostęp no neta non stop:p i do forum :P

spałam wczoraj 12 godzin :p wyspałam się za wszystkie czasy





koticz gratuluje 18 tygodnia :)


ja właśnie męża wysłałam do sklepu po zakupy i też będę obiad robić

dziś u nas zimno że wychodzić się nie chce rano była u mnie moja siostra z córką to przyszły w ciepłych kurtkach




wiecie co mi się od kilku dni wieczorem wydaje że czuję ruchy, najpierw myślałam że to jelita, ale to sie zdarza codziennie wieczorem od jakiś 4 dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432154 przez vernix
U mnie też jest bardzo zimno, wyciągnęłam kurtkę jesienno-zimową, taką, w którą jeszcze się mieszczę. Przesunęłam w niej guziki i wyszłam na dwór.
Na wieczór też mamy plany. Spotkamy się z koleżanką i jej mężem, którzy za równy miesiąc mają zostać rodzicami malutkiej Zuzi:) Porozmawiam sobie jak ciężarówka z ciężarówką :blink:

Kika ja od 14. września czuję takie specyficzne ruchy maleństwa, myślałam, ze to jelita, ale tak samo je odczuwam od tygodnia, więc myślę, że to synek daje znać o sobie:)

Dobrego popołudnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl