BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 7 miesiąc temu #431782 przez mamcia2013
Andzia wiem co czujesz bo moja siostra też ma problem z cycami, ale Ona na prawdę ma duże i przerąbane żeby się ubrać dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431786 przez andzia_zg
Fajnie jest mieć rozmiar B/C to wtedy i ciuchy sie znajdzie i ładny stanik sie dobierze. Jak teraz kupowałam wiekszy stanik to rozmiary były tylko z takich klasycznych staników białe lub czarne. Żeby znaleźć cos wiekszego w takich fajnych kolorach to można pomarzyć :/ :dry:

Rozpaliłam w kominku, bo jakos zimno w mieszkaniu, a włączać piec przy ogrzewaniu gazowym to idzie full kasy. Teraz mi zimno, a co dopiero będzie zimą :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431788 przez mamcia2013
Ja też zawsze marznę, w zimę to zawsze spałam w dresach, skarpetkach i cała kołdrą owinięta :)

No ja mam standardowe cycki :) heheh ale małe są :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431794 przez andzia_zg
Ja też taki zmarźluch :dry: niecierpię zimy :dry:

Tak sobie siedzę i zastanawiam sie jak się trzyma Gosia27 Od paru dni jej tu nie ma :dry: jak sobie daja rade z mężem. Miała miec te badania genetyczne...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431795 przez mamcia2013
Zima jak zima, ja nie trawię śniegu na ulicach :( kiedyś się "przewróciłam" autem na śniegu i juz go nie lubię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431796 przez mamcia2013
andzia_zg napisał:

Ja też taki zmarźluch :dry: niecierpię zimy :dry:

Tak sobie siedzę i zastanawiam sie jak się trzyma Gosia27 Od paru dni jej tu nie ma :dry: jak sobie daja rade z mężem. Miała miec te badania genetyczne...


Wiesz że ja tez o niej dzisiaj myślę... ciekawe jak sobie radzi i co jej powiedzieli na badaniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431802 przez koticz
OMG ja w ogóle zapomniałam o 1listopada:( myślę,że przywdzieję jakąś dzianinową sukienkę.Na zimę zawsze nosiłam długie swetry to z tym nie powinno być problemu większego,w razie czego szperaczek :laugh:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431809 przez Lafi
poszłam za ciosem płaszczyk mam ok, bo jest odcinany pod piersiami, troche mi urosły ale szału nie ma:) ale dostałam kurtke na wiosne i była sporo za duża , teraz jeszcze przydużawa ale pewnie do niej dorosne:) a jak bedzie tak źle wpadne mojej mamie do szafy, ma fajne płaszczyki:) ale jeszcze jedne spodnie trza bedzie dokupic i jakis swetr.

zimno jest zrobiłam ciepła herbatke, wbiła msie w polarowy dres i pod koc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431811 przez Beata 26
Laski - jesteście niesamowite! :) tyle pisać ;sss - wczoraj Was czytałam, ale nie miałam siły odpisać, coś mnie złamało i leżałam w łóżku.. dziś już na szczęście lepiej..

Lafi - dodałam Cię na facebooku do znajomych, skoro już dałaś linka :) ma ktoś z Was jeszcze facebooka?

To ja Wam powiem, że ja noszę miseczkę e!!! zwariować idzie, nie dość, że kiecki nie można znaleźć, to nawet zwykły płaszcz jest dla mnie problemem!.. a całe życie marzyłam o malutkich cycuszkach, a tu masz babo placek. w wystawach sklepowych jak się widzę, to idą najpierw moje piersi, a potem ja.. ale już niebawem będzie najpierw synuś w brzuszku, a potem ja :) hihi

jakie plany na ten dzisiejszy wieczór?
xxx :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #431814 przez andzia_zg
Lafi też dodałam Cię na facebook'u do znajomych :-)

moj profil to www.facebook.com/anna.bogusz.79?ref=ts

Beata26 Ja nosze teraz miseczkę E/F (zalezy od rodzaju stanika) :dry:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431815 przez mamcia2013
Becia to mój link do facebooka:
www.facebook.com/paulina.b.kucharska?ref=tn_tnmn

Moja siostra tez mówi ze niedługo taczkę przed sobą będzie prowadziła heheh i cycki do niej wrzuci, głupol z niej.

Moja plany to takie że wybywam z moim do moich rodziców :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431816 przez Gosia27
andzia_zg, mamcia 2013
Podglądam Was dziewczyny, ciepło mi się zrobiło, że myślicie o mnie,ale ja nawet nie wiem czy powinnam Wam pisać co wczoraj przeszłam...
Byliśmy z mężem w tej Rudzie, po trzech próbach pobrania biopsji nic z tego nie wyszło, ciąża zbyt mała, lekarze nie potrafili dojść do łożyska...doznałam bólu okropnego, zemdlałam z bólu, wiem co to skurcze macicy, a mój mąż musiał na to wszystko patrzeć bo tak zareagowałam na to badanie. Przejechaliśmy tyle km i jeszcze się nie powiodło...lekarze zaproponowali nam za dwa tyg amniopunkcję o ile maleństwo przeżyje. Wczoraj czynność serca wynosiła ledwo 120...i lada chwila może całkiem przestać bić...przeszłam wczoraj traumę, wpadłam w histerię, i na samą myśl o kolejnym badaniu wpadam w panikę. Ale z drugiej strony chcemy oboje wiedzieć dlaczego tak się stało,dlaczego doszło do takiej wady. Strasznie się boję tego co może lada chwila się stać,a stanie się, bo nikt nie daje nam szans i nie ucieknę przed tym...przed zabiegiem jak stracę ciążę...dziś cały dzień leżakuję, bo boli mnie brzuch w miejscach wkłucia, ciągnie mnie cała macica, odczuwam ból pochwy i nie czuję się na siłach. Czuję się do niczego, bezradna, słaba a przede wszystkim pusta w środku, krucha psychicznie, miałam być mamą a mój Rafał tatą. Na pierwszą rocznicę ślubu mieliśmy mieć maleństwo, ale go nie będzie...i chciałabym żeby to był zły sen, ale nie jest. Trzeba żyć dalej i prosić o lepsze jutro...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431818 przez mamcia2013
Gosiu kochana! Tak mi przykro, smutno. Przytulam Was najmocniej jak potrafię. Jeszcze nie wsxzystko przesądzone, lekarze nie dają szans ale Wy walczcie i wierzcie w maleństwo! Wiem że łatwo się mówi, nikt nie jest w stanie pojąć tego co Wy czujecie ale musicie być silni!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431822 przez katarzyna1702
Gosia przytulam Cię mocno nawet sobie nie chce wyobrazić co czujesz...co przezywasz :(


Dziewczynki Andzia i Mamcia też Was zaprosiłam na fb ;p a co ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #431823 przez andzia_zg
Gosiu trzymaj sie cieplutko. Jejciu ile sie bidulko nacierpiałaś. To musi być straszne przeżycie :( Jejciu skąd taka wada, dlaczego tak się stało :( To strasznie smutne :( Przytulam najmocniej jak się da. Buziaki :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl